lekarz Elżbieta Gołąbek

Chirurg ogólny

Opinii6

dana

14.12.2013

Będąc pacjentką pani doktor zawiodłam się ... ucierpiało na tym nie tylko moje zdrowie ale i życie . Z teoretyczne prostego zabiegu powstał guz nowotworowy a stało się tak przez złe rozpoznanie choroby przez panią doktor , teraz walczę o życie , nie wiem kto pisze i skąd płyną te pozytywne komentarze i opinie ale pani dr. lekceważąco podeszła do mojej sprawy jak i samej choroby a byłam jej wieloletnią pacjentką i pani doktor wiedziała o przebiegu mojej choroby jak i samym stanie zdrowia teraz jestem załamana i nie wiem co robić.

Barbara

04.11.2013

Profesjonalna, cierpliwa, pełna zrozumienia. Szczegółowo informuje o chorobie i metodach leczenia.Doskonały fachowiec, wspaniały człowiek.

12.10.2012

bardzo polecam,bardzo dobry lekarz ,kompetentny , jestem po zabiegu , wszystko jest dobrze ,polecam wszystkim .

25.07.2011

Doktor jest bardzo logiczna ,zdecydowana,odpowiednio uprzejma.Jest przede wszystkim ,,ludzka,,.Nie wywyższa się i traktuje ludzi z szacunkiem.Pomogła mi bardzo.Gorąco polecam

05.05.2009

Zdecydowanie bardzo dobry chirurg!!! Polecam

Zdecydowanie bardzo dobry chirurg!!! Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wałbrzych"?

MEDIC
Krasińskiego 32 / 11