Elżbieta Gołąbek

Wałbrzych
50,773576316,2772842240-37

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
6 opinii

Będąc pacjentką pani doktor zawiodłam się ... ucierpiało na tym nie tylko moje zdrowie ale i życie . Z teoretyczne prostego zabiegu powstał guz nowotworowy a stało się tak przez złe rozpoznanie choroby przez panią doktor , teraz walczę o życie , nie wiem kto pisze i skąd płyną te pozytywne komentarze i opinie ale pani dr. lekceważąco podeszła do mojej sprawy jak i samej choroby a byłam jej wieloletnią pacjentką i pani doktor wiedziała o przebiegu mojej choroby jak i samym stanie zdrowia teraz jestem załamana i nie wiem co robić.

Profesjonalna, cierpliwa, pełna zrozumienia. Szczegółowo informuje o chorobie i metodach leczenia.Doskonały fachowiec, wspaniały człowiek.

bardzo polecam,bardzo dobry lekarz ,kompetentny , jestem po zabiegu , wszystko jest dobrze ,polecam wszystkim .

Doktor jest bardzo logiczna ,zdecydowana,odpowiednio uprzejma.Jest przede wszystkim ,,ludzka,,.Nie wywyższa się i traktuje ludzi z szacunkiem.Pomogła mi bardzo.Gorąco polecam

Zdecydowanie bardzo dobry chirurg!!! Polecam

Pani doktor najpierw wytlumaczyla na czym polega moja chorba następnie wybrała najlepsze leczenie i zaczeła działać, zawsze była otwarta na moje problemy.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny