lekarz Elżbieta Grabińska-Gawrońska

2,7

Powiem tylko tak raz żal się wypowiadać a dwa to raczej nie skomentuje tego przez grzeczność co to za lekarz jak wrzeszczy na pacjenta zamiast mu pomóc doradzić a nie gorzej dołować!!! Mi już zdarzyło się po raz drugi oberwać od niej niżej napisana opinia dobrze opisuje ta pseudo-lekarkę i ja się z nią zgodzę w 100 % niestety ale taka jest cała prawda o niej !

Po żal się Boże na wejściu powiedziała że ma dla mnie mało czasu,nie słucha co się do niej mówi po prostu wali zlewkę i tyle i mogła by czasem zastanowić się jak traktuje swoich pacjentów raz że taśmowo a dwa jak się do nich odnośni ludzie jak do niej idą to robią się gorzej chorzy niż byli , bo wcale nie zdziwię się jak przed wizytą muszą wziąć tzw psychotropy! ludzie i cała załoga Eskulapa się jej boją ! bo albo jaśnie pani ma humor i bd nie powiem ze super ale w miarę dobrze albo go nie ma i dostaniesz taki opierdziel ze ci się chorować odechce ... Niech się zastanowi czasem nad swoim postępowaniem .

Powiem krótko zależy jaki pani dr posiada humor bo jak go ma to jest nawet nawet a jak nie to szkoda mówić a co do diagnostyki typu wyniki itp nie jest chętna do dawania skierowań,jest chaotyczna zabiegana nie pamięta pacjentów nie zwraca uwagi na to czy pacjent jest na coś chory przewlekle nie polecam ale też nie odradzam jestem neutralny dobrze by było gdyby zwolniła troszkę obroty .

Nie potrafi rozmawiać krzyczy. Najlepiej tej Pani wychodzi obrażanie i poniżanie innych.

Chaotyczna zabiegana bez zmian ! Jak ma humor to jest jeszcze względnie a jak nie daj Boże nie ma go to już jest jazda ( krzyk na pacjenta ,wypominanie mu itp...)Ja nie polecam !

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo odradzam korzystanie z usług tej pani doktor.

Bardzo odradzam korzystanie z usług tej pani doktor.

Bardzo dobry lekarz , zleca dla pacjenta to co konieczne dzięki niej i dr E.Andruczyk(Onkolog)żyję bo nie olała mnie i mojego problemu tylko szybko zareagowała.Dziękuje pani doktor z całego serca !!!

Pani dr Grabińska nie wali olewki na pacjenta,zawsze pomoże a nie jak nie którzy lekarze tylko potrafią wyśmiać i nic więcej a dr taka nie jest może i jest zabiegana ale przy tylu pacjentach wcale mnie to nie dziwi ! Jest moim lekarzem poz i ja tam dr chwale zawsze mi pomoże jak się do niej o coś zwrócę !!!

Ja tam se ja chwalę dla mnie jest to przede wszystkim lekarz z Powołania i ja tam dr będę bronić !!! Pyrzyczanka :)