dr n. med. Elżbieta Hibner

Neurolog dziecięcy

Nie wiem, jak pani doktor odnosi się do dorosłych pacjentów, ale w naszym przypadku chodzi o niemowlę i to było duże rozczarowanie. Byliśmy u wielu specjalistów, którzy mieli dobre podejście do dzieci, ale tego nie mogę powiedzieć o tej Pani. Dziecko było spięte, płakało, cała wizyta przebiegała w napiętej atmosferze. Samo badanie neurologiczne było pewnie wykonane rzetelnie, ale na płaczącym dziecku. Do tego stopnia, że nie słyszałam, co Pani Doktor mówi, a kiedy dopytywałam, wydawała się rozdrażniona i zniecierpliwiona. Diagnoza brzmiała dość poważnie, ale Pani Doktor nie zamierzała nikogo podnosić na duchu. Wystukała diagnozę na komputerze dwoma palcami i wydrukowała. Kiedy zapytałam, czy może w tej sytuacji powiedzieć coś optymistycznego, była jeszcze bardziej niemiła. Od czasu tej wizyty kontaktowałam się z innymi lekarzami, wszyscy uspokajają i dziwią się diagnozie. Nie polecam.

Pani doktor to najlepszy pediatra na jakiego trafiliśmy. Moja córka od urodzenia ma problemy neurologiczne i trochę szukaliśmy dobrego specjalisty. Pani doktor jest bardzo profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę. Jeżeli szukacie dobrego neurologa dla swojego dziecka to szczerze polecam. Adrian

Lekarz bardzo rzetelny i konkretny, dokładnie bada dziecko, jeśli widzi potrzebę wysyła na dodatkowe badania a nie stawia diagnozy pochopnie. Spokojnie mogę polecić Panią doktor.

solidna Pani doktor z bardzo dobrym podejściem do dziecka, sporo nam pomogł, konkretna, warta polecenia specjalistka

bardzo nie miła Pani, aby wyciągnąć od niej skierowanie na rezonans naprawdę trzeba się postarać nawymyślać, bo ona twierdzi, że dzieci udają i wysztkich wysyła do psychologów. Pozdrawiam

Lekarz który na Izbie przyjęć bada pacjenta po utracie świadomości ze skierowaniem do szpitala od neurologa z podejrzeniem epilepsji stwierdza ze to nie problem i podaje telefon do prywatnego gabinetu by wykonać badania najprawdo podobnie jej znajomej. Żenada