lekarz Elzbieta Jedrzejewska

Radiolog

Od wielu lat byłam pacjentką Pani dr.Elżbiety Jędrzejewskiej. Czułam się zaopiekowana, porządnie zbadana. Dla mnie to najlepszy radiolog w Gdyni. Dziś już nie pracuje w Spół. Lekarskiej. Czy gdzieś jeszcze pracuje? Proszę o informacje

Ufam Pani doktor.Pacjent pod opieką Pani dok.czuje komfort zainteresowania jego problemami.W czasie badania zostaje informowany o organie i wyjaśnieniach co do problemu.

Moja opinia jest zapytaniem gdzie sie podziala moja opinia na temat tego lekarza, jako iz sama go dodalam i byla jaknajbardziej pozytywna. Po zmianie wizazu na rankingu nie mam pojecia co sie stalo i jak sie tu w ogole poruszac. Stara wersja byla zdecydowanie lepsza. Z pewnoscia ta nota zostanie usunieta, bo nie ma nic wspolnego z ocena lekarza, ale moze dzieki temu dotrze do czyjejs wiadomosci. Z powazaniem patatina.