lekarzElżbieta Kałuża-Maniewska

Dermatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.9512345
5 opinii

• 5

Dziś byłem u Pani dermatolog i jestem bardzo mile zaskoczony tą wizytą . W naszym regionie nie spotkałem się z tak kompetentnym i uprzejmym lekarzem . Pani doktor leczyła mnie z kurzajek . Podeszła do problemu bardzo fachowo . Każdemu polecam takiego dermatologa . Pozdrawiam - Marcin

• 4
  • 5

Leczę się u Pani Doktor od ponad 10 lat na łuszczycę. Choroba jest nieuleczalna, ale Ona potrafi zahamować ją na kilka ładnych lat. Profesjonalizm, wielka kultura osobista, leki dobierane indywidualnie (najczęściej niedrogie, a skuteczne maści robione w aptece), skuteczność - oto niektóre atuty Pani Kałuży-Maniewskiej. Poza tym, co jest w dzisiejszych trudnych czasach ważne - wizyta nie jest droga. To rzadkość, aby lekarz reprezentujący tak wysoki poziom usług był dostępny także dla tych niezbyt majętnych pacjentów. Podsumowując - Pani Doktor to bardzo dobry lekarz i prawdziwy CZŁOWIEK, co niestety nie zawsze idzie w parze wśród reprezentantów tego zawodu. Dziękuję, Pani Doktor! Magda

• 5

Pani doktor Maniewska jest doskonałym specjalistą, profesjonalnie podchodzi do problemu. Pomogła mojemu 2 letniemu synkowi uporać się z problemami skórnymi i ważne trafnie postawiła diagnozę zmiany na skórze schodziły po kilku dniach wspomnę, że wcześniej byłam u 3 innych lekarzy dermatologów w tym u profesora z Poznania i nikt się nie poznał i nie dał odpowiedniego leku, natomiast maść robiona i zasypka Pani Maniewskiej koszt ok 15 zł zdziałały cuda. Wspaniała kobieta. Polecam

• 3
  • 5

Leczyłam u doktor Maniewskiej trądzik. Ciężko mi powiedzieć czy mi pomogło. Na początku dostawałam różne maści itp, nie pomogło, póżniej leki doustne i też nic. Wkońcu dostałam witaminę A doustnie, jeden robiony lek na alkoholu (5zł) a drugi na siarce (5zł) i płyn złuszczający chory naskórek atrederm. Pomogło. Niestety wyprowadziłam się do Gdańska i tylko 2 razy w roku jestem w Kaliszu. Przerwałam leczenie jak skończyły mi się leki. Trądzik ostatnio strasznie mi sie pogorszył :( Wyglądam okropnie, wstydzę się pokazawć własnemu chłopakowi.. nie chcę wychodzić z domu i pokazywać się ludziom.. :( Z trądzikiem już walczę ok 10lat. Zniszczył mi całą młodość :( Planuje przy kolejnej wizycie w Kaliszu odwiedzić doktor Maniewską. Mam nadzieję, że powrót do tamtej kuracji mi pomoże..

• 5

Pani Maniewska za każdym razem stawia trafne diagnozy i szybko rozwiązuje wszystkie moje skórne problemy. Co więcej bazuje ona głównie na maściach robionych na zamówienie, które po pierwsze się sprawdzają a po drugie nie rujnują portfela( co teraz jest rzadkością w przypadku dermatologów). Do tego niezwykle uprzejma i kulturalna, można by rzec- przedwojenna solidność( instrukcje dotyczące leczenia spisane na maszynie:)

Gdzie przyjmuję

place 11

Poznańska 28
    Kalisz
    51,760801818,07061810 62 757 26 56

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat