dr Elżbieta Kłujszo

Dermatolog, Wenerolog

Wizyta u Pani doktor bardzo mnie rozczarowała, byłam z córeczką 2,5 roku miała małe zmiany na nadgarstkach, doktor jedynie spojrzała na rączki i od razu stwierdziła , że to świerzb!! byłam w szoku.. zapytała czy dziecko ma coś na ciele, powiedziałam że nie ma. Pani doktor stwierdziła że PROFILAKTYCZNIE mam zastosować maść na całe ciało!!! tez byłam w szoku..ale jako mama szukałam pomocy dalej, ponieważ nie wierzyłam że to świerzb wiec zrobiłam testy skórne na własną rękę....Oczywiście wyszły negatywnie!! A więc, dawnie dziecku 2 letniemu profilaktycznie maści jest skrajnie nie odpowiedzialne.. !wystarczyło 20 minut i miałam wynik wiec diagnoza nie dosyć, że mylna to maść którą kupiłam kosztowała 90 zł oczywiście jej nie zastosowałam bo poszłam po rozum do głowy i zrobiłam badania w kierunku świerzbu. Cała wizyta przebiegła błyskawicznie Pani doktor nie zbadała należycie mojej córki. Jestem zawiedziona i moja opinie zła opinia ma uzasadnione powody, tym bardziej, że wizyta była prywatna nie na NFZ.

Bardzo dużo wie na temat mojej choroby, wiadomości nie z przed 20 lat ale najnowsze odkrycia i sposoby leczenia. Chorym na łuszczycę polecam Dr Kłujszo NAJLEPSZA w Polsce

Pani doktor bardzo pomaga mojej nastoletniej córce. Wielokrotnie prosiłam o przedłużenie recepty na lek który jest super skuteczny, Pani doktor nie pobrała ani razu za wypisanie recept . Jest bardzo zaangażowana, zna się na rzeczy. Ślicznie dziękuję i polecam.

Nigdy więcej, potwierdza się opinia Pani z dzieckiem. To jest tylko wyciąganie kasy. Jak ta pani doktorka zdobyła ten tytuł?

jestem bardzo rozczarowana wizytą...lekarka obejrzała zmiany skórne mojego dziecka z odleglosci metra, nawet sie im nie przyjzala i zalecila uzywanie emolientow na sucha skore...saczace sie rany na głowce niemowlaka zignorowala calkowicie...jak dla mnie wyciagnela tylko kase i nie probowala nawet pomoc..zwykla pediatra byla duzo bardziej kompetentna.

Korzystałem z usług Pani doktor kilkakrotnie. Dla mnie najważniejsze jest to, ze zabiegi (wymrażanie) za każdym razem są bardzo skuteczne, ponad to jest mila i uprzejma.