lekarzElżbieta Kowalska

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
9 opinii

• 4

Witam jestem po operacji macicy pani doktor to wspaniała lekarka, przesympatyczna osoba godna polecenia która nie wyciąga pieniędzy jak inni lekarze polecam wszystkim :-D

• 5

Właśnie jestem po wizycie u Pani doktor i muszę przyznać, że jest przesympatyczna i bardzo delikatna w ogóle nie czułam się skrępowana czymkolwiek, choć przyszłam jak przypuszczałam z dość wstydliwym problemem ale pani doktor szybko mnie uspokoiła i okazało sie ze wszytsko jest w porządku....choć owszem nie zbadała mi piersi,moze to dlatego ze zadawalam tyle pytan by wszytskiego sie dowiedziec i na kazde moje pytanie mi odpowiedziala bardzo dokladnie i nie pozostawiajac zadnych watpliwosci, mimo niezbadanych piersi nadal uważam że to najlepszy ginekolog u jakiego byłam!! Polecam naprawdę polecam

• 5

Byłam u wielu ginekologów,ale zaden nie wzbudzil we mnie takiego zaufania. dr Kowalska jest :ludzkim" lekarzem. badanie stara sie wykonac jak najdelikatniej, dokladnie odpowie na kazde pytanie, jest osoba kompetentna i godna zaufania. W gabinecie paanuja sterylne warunki, na co szczegolnie zwracam uwage. Pracuje rowniez w sluzbie zdrowia i wiem jak jest. Jesli chodzi o dzwonek do drzwi, to wybaczcie,ale ja nie odnioslam wrazenia, aby ponaglala wizyte. Mi Dr. poswiecila wiele czasu ok ( 40 min) . Nie wciska na sile, jak inni lekarze srodkow antykoncepcyjnych. Polecilam doktor nie jednej kolezance i kazda z wizyty wychodzila zadowolona. :)

• 2

ja również miałam żal do Pani doktor, nie poinformowała mnie że moje dziecko jest owinięte pępowiną a powinna to zrobić. Nie wieże że taki specjalista nie widział tego na usg.

• 1

Dzien dobry, na kontrolnej wizycie u Pani Kowalskiej stwierdzono u mnie 6 cm torbiel endometrialna na lewym jajniku. Pani doktor postawila diagnoze po badaniu usg, bez zadnego wywiadu ze mna, pytan o objawy itd. Powiedziala dokad mam udac sie na operacje wyciecia torbieli, wskazala szpital na Brochowie i powiedziala, zeby przyjsc do niej na dyzur a wtedy mnie zoperuje. Po 2 dniach na wizycie u innego ginakologa stwierdzono ze jest to torbiel krwiotoczna, ktora sie wchlonie. Po ok 7 dniach na wizycie w tej samej placowce, co przyjmuje pani doktor Kowalska, inny lekarz ginekolog stwierdza ze nie mam juz zadnej torbieli i ze wszystko jez dobrze. Na dodatek pani doktor Kowalska wpisala w karte ze jest to torbiel na jajniku prawym. Gdyby nie to., ze kolezanka namowila mnie abym skonsultowala moja przypadlosc z innym lekarzem, poszlabym niepotrzebnie pod noz. Jest mi bardzo smutno z tego powodu, ze mogla zaistniec taka pomylka co do diagnozy i wpisu w karte. dziekuje

• 5

Pani doktor jest osoba bardzo mila i symaptyczna. ZAwsze dobrze wyslucha pacjenta, i doradzi. POlecam:)

• 5

Pani Doktor Kowalska, została mi polecona przez przyjaciółkę. Prowadziła moją ciążę od 2 jej miesiąca. Bardzo cenię sobie Dr Elżbietę. Jak każdy człowiek ma swoje wady i zalety. Kiedy odszedł mi czop śluzowy natychmiast do niej zadzwoniłam. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i uspokoiła moje obawy (była wtedy na urlopie mogła nie odebrać, a jednak zrobiła to). W czasie kiedy mój mąż odwoził mnie do szpitala na izbie już wiedzieli, że mogę przyjechać. Przy ostatnim USG Pani Doktor powiedziała, że mój syn jest bardzo duży i informację tę zawarła w karcie ciąży. Żałuję, że nie mogła być przy porodzie, bo lekarz z porodówki kazał mi urodzić siłami natury 5.050 dziecko. Miał również informację o cukrzycy ciąży i nadciśnieniu tętniczym. Po porodzie leżąc jeszcze na oddziale położniczym, Pani Doktor odwiedzała mnie codziennie. Uważam, że jest dobrym lekarzem. Jest również ciepłą i kochaną kobietą. To jest moje zdanie.

• 1

powiem tyle - pani wywołała mi poród twierdząc, że ciąża jest przenoszona, na moje obawy, co do dobrego wyliczenia przez nią terminu pozostała głucha. Skutek - wywołała, poszła do domu nie czekając czy akcja się zaczęła. Poród był z komlipkacjami, dziecko na bezdechu trafiło do inkubatora, potem na patologię noworodka. Na drugi dzień, jak pani K. o tym się dowiedziała omijała mój pokój szerokim łukiem. Też trafiłam do niej z polecenia znajomych jako do "dobrego" fachowca i całą ciążę chodziłam prywatnie.

• 1

Szanowni Państwo, wystawiam pani doktor opinię bardzo negatywną, ku przestrodze jej kolejnych pacjentów - może zastanawiając się nad wyborem lekarza prowadzącego, zastanowicie się nad "naszym" przypadkiem, może tym bardzo skrajnym pod względem skutków, i poważnie zastanowicie się nad poszukaniem kogoś bardziej godnego zaufania. Przede wszystkim chcę zaznaczyć, że pani doktor została nam "polecona", jako jedna z najlepszych ginekologów we Wrocławiu. Ona ze swojej strony również wiedziała, że jesteśmy znajomymi jej bliskich znajomych, co dało nam złudną gwarancję "właściwej opieki" nad ciążą. Co prawda czytaliśmy opinie negatywne o niej, jednak zaufaliśmy rekomendacji naszych przyjaciół. Dzisiaj możemy potwierdzić, że negatywne opinie okazały się prawdziwe, a my niestety bardzo naiwni. Co miesiąc pani doktor przyjmowała nas prywatnie, pobierając standardową opłatę za każdą wizytę i utwierdzając nas w przekonaniu, że ciąża przebiega prawidłowo. Nigdy nie zaproponowała przeprowadzenia dodatkowych badań, co nas oczywiście uspokajało. Zgodnie z tym, do czego zobowiązała się na początku pani doktor Kowalska, a co w dużym stopniu wpłynęło na wybór jej jako lekarza prowadzącego, zadzwoniliśmy do niej po pojawieniu się pierwszych bólów porodowych. Miała być przy nas będzie bez względu na to, czy będzie miała dyżur czy nie, i poprowadzić poród do końca. Dzwoniliśmy do niej w drodze do szpitala. Kiedy w końcu odebrała telefon, powiedziała nam, że na dyżurze jest dobra położna i ona osobiście nie będzie tam potrzebna. Pomimo prośby o przyjazd, nie zjawiła się w szpitalu ani przed, ani w trakcie, ani po porodzie. Trudno opisać cały ciąg wydarzeń, jaki nastąpił później. Syn został przewieziony z Wrocławia w stanie krytycznym do Łodzi, bo tylko tam była szansa na utrzymanie go przy życiu. Dzisiaj jesteśmy w domu, ale najmniejsza infekcja może być dla niego śmiertelna. Stawiamy sobie pytanie, co by było gdyby... Może jakby dr Kowalska przyjechała do nas do szpitala, spojrzała na wyniki, czuwała nad przebiegiem porodu OSOBIŚCIE, co dawała nam do zrozumienia przez 9 miesięcy ciąży, wszystko skończyłoby się inaczej. Naszym obowiązkiem jest poinformowanie wszystkich, którzy liczą jak my, na profesjonalną i rzetelną opiekę dr Kowalskiej, że to jest ułuda. Każdy lekarz jest "tym najlepszym", kiedy nie występują komplikacje. Ale jak się pojawiają, każdy z nich przechodzi prawdziwą weryfikację. Swoich umiejętności, wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim wzięcia odpowiedzialności za swojego pacjenta. Od początku do końca. Tej weryfikacji pani doktor Kowalska nie przeszła pozytywnie. Dlatego przestrzegamy wszystkich jej obecnych i przyszłych pacjentów - pani Kowalska jest osobą nieodpowiedzialną, nierzetelną i niegodną zaufania. I wyjątkowo ryzykownym jest składanie w jej ręce życia Waszych dzieci i ich matek. Na marginesie - do dnia dzisiejszego panie doktor nie nawiązała z nami żadnego kontaktu. Nie chce widocznie wiedzieć, jaki był dalszy rozwój sytuacji. Nie chce z nami porozmawiać, może przyznać się do zaniedbań. Czyli najważniejsze były pieniądze? Prosimy o kontakt wszystkie osoby pokrzywdzone przez panią dr Kowalską o kontakt pod adres e-mail: juliusz.syty@gmail.com Jeśli takich przypadków będzie więcej, przekażemy sprawę kancelarii prawnej, za pośrednictwem której wyciągniemy konsekwencje.

Gdzie przyjmuję

place 11

Komandorska 53g lok. 1b
    Wrocław
    51,096964617,02724080 71 783 39 30

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat