lekarz Elżbieta Kowalska

3,3
3,2

Gosia

21.01.2014

Witam jestem po operacji macicy pani doktor to wspaniała lekarka, przesympatyczna osoba godna polecenia która nie wyciąga pieniędzy jak inni lekarze polecam wszystkim :-D

29.11.2011

Właśnie jestem po wizycie u Pani doktor i muszę przyznać, że jest przesympatyczna i bardzo delikatna w ogóle nie czułam się skrępowana czymkolwiek, choć przyszłam jak przypuszczałam z dość wstydliwym problemem ale pani doktor szybko mnie uspokoiła i okazało sie ze wszytsko jest w porządku....choć owszem nie zbadała mi piersi,moze to dlatego ze zadawalam tyle pytan by wszytskiego sie dowiedziec i na kazde moje pytanie mi odpowiedziala bardzo dokladnie i nie pozostawiajac zadnych watpliwosci, mimo niezbadanych piersi nadal uważam że to najlepszy ginekolog u jakiego byłam!! Polecam naprawdę polecam

24.11.2011

Byłam u wielu ginekologów,ale zaden nie wzbudzil we mnie takiego zaufania. dr Kowalska jest :ludzkim" lekarzem. badanie stara sie wykonac jak najdelikatniej, dokladnie odpowie na kazde pytanie, jest osoba kompetentna i godna zaufania. W gabinecie paanuja sterylne warunki, na co szczegolnie zwracam uwage. Pracuje rowniez w sluzbie zdrowia i wiem jak jest. Jesli chodzi o dzwonek do drzwi, to wybaczcie,ale ja nie odnioslam wrazenia, aby ponaglala wizyte. Mi Dr. poswiecila wiele czasu ok ( 40 min) . Nie wciska na sile, jak inni lekarze srodkow antykoncepcyjnych. Polecilam doktor nie jednej kolezance i kazda z wizyty wychodzila zadowolona. :)

08.11.2011

ja również miałam żal do Pani doktor, nie poinformowała mnie że moje dziecko jest owinięte pępowiną a powinna to zrobić. Nie wieże że taki specjalista nie widział tego na usg.

01.10.2010

Dzien dobry, na kontrolnej wizycie u Pani Kowalskiej stwierdzono u mnie 6 cm torbiel endometrialna na lewym jajniku. Pani doktor postawila diagnoze po badaniu usg, bez zadnego wywiadu ze mna, pytan o objawy itd. Powiedziala dokad mam udac sie na operacje wyciecia torbieli, wskazala szpital ...

Dzien dobry,

na kontrolnej wizycie u Pani Kowalskiej stwierdzono u mnie 6 cm torbiel endometrialna na lewym jajniku. Pani doktor postawila diagnoze po badaniu usg, bez zadnego wywiadu ze mna, pytan o objawy itd. Powiedziala dokad mam udac sie na operacje wyciecia torbieli, wskazala szpital na Brochowie i powiedziala, zeby przyjsc do niej na dyzur a wtedy mnie zoperuje. Po 2 dniach na wizycie u innego ginakologa stwierdzono ze jest to torbiel krwiotoczna, ktora sie wchlonie.
Po ok 7 dniach na wizycie w tej samej placowce, co przyjmuje pani doktor Kowalska, inny lekarz ginekolog stwierdza ze nie mam juz zadnej torbieli i ze wszystko jez dobrze.
Na dodatek pani doktor Kowalska wpisala w karte ze jest to torbiel na jajniku prawym.
Gdyby nie to., ze kolezanka namowila mnie abym skonsultowala moja przypadlosc z innym lekarzem, poszlabym niepotrzebnie pod noz.
Jest mi bardzo smutno z tego powodu, ze mogla zaistniec taka pomylka co do diagnozy i wpisu w karte.
dziekuje

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

Centrum Zdrowia Medfemina
Kukuczki 5/8

Radosław Blok

Karola Miarki 4
Wrocław
AAVita Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna Sp. z o.o.
53-146, Racławicka 15/19

św. Mikołaja 51/52