lek. dent. Elżbieta Kozieł

Pani Elżbieta robi wrażenie bardzo milej pomocnej osoby za pierwszym razem. Kolejne wizyty u tej Pani to notoryczne opóźnienia, około 1-1,5 godz, wychodzenie Pani podczas wizyty parę razy, popijanie sobie kawki czy też długie rozmowy przez telefon podczas wizyty. Ząb był długo leczony, przychodziłam z nadzieją uratowania go, niestety po leczeniu co i rusz robiło się zapalenie bo ząb był nieszczelny. Oczywiście za każdym razem byłam zapewniana że bedzie dobrze tylko wymaga to czasu. Zostawiłam tam około 3000zł , ząb został wyrwany bo nie dało się go uratować. Zdecydowanie odradzam. Szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy 🫡

P.Ela SUPER fachowiec w swojej dziedzinie, wiedza też ,poświęca czas dla każdego pacjenta jak Mama dla dziecka, dlatego trzeba cierpliwie poczekać na swój termin.Personel na bardzo wysokim poziomie . Pozdrawiam

Pozdrawiam

Wspaniały lekarz . Z zębami robi cuda . Dzięki Pani Eli mam wszystkie swoje zęby piękne i zdrowe.. Cudowna kobieta. Leczę się od 25 lat . Polecam gorąco. Fachowiec i profesjonalista.

Leczę się od 25 lat .
Polecam gorąco. Fachowiec i profesjonalista.

Jedyna na świecie , profesjonalna , mądra ale przede wszystkim wspaniały, dobry człowiek. Zawsze pomocna, wyrozumiała . Po prostu niezastąpiona . Jeszcze takiego lekarza nie spotkałam .Jestem pacjentką już chyba koło 20 lat i przez te wszystkie lata pani doktor nigdy mnie nie zawiodła .

lepszej dentystki znalezc nie mozna.Jestem jej pacjentka od 16 lat i mimo odleglosci od kliniki,zawsze jade po pomoc do niej.Ponadto jest pelna ciepla co przekazuje pacjentowi. Niezastapiona.

Niezastapiona.

profesjonalizm graniczący z perfekcjonizmem, niesłychanie serdeczna :-)

profesjonalizm graniczący z perfekcjonizmem, niesłychanie serdeczna :-)

Bardzo dobry stomatolog.Kobieta dusza.:)

Bardzo dobry stomatolog.Kobieta dusza.:)

W rezultacie mogę powiedzieć że zna się na swojej pracy, do tego chętnie zjadłbym dziewczynę,

Z usług p. Eli korzystam od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona. Fachowość i kompetencje za wysokim poziomie. Nie wspomnę już o uprzejmości. Jest świetna w leczeniu jak też usuwaniu.

Chodzę do Pani Eli od ponad 15 lat, a moja mama ponad 20 i jesteśmy BARDZO zadowolone :) Uratowała nam kilka zębów, walczy o każdego do końca, nie jest skora do wyrywania mimo że jest w tym świetna. A im bardziej skomplikowany przypadek tym bardziej się cieszy :) Jedyny mankament to że zawsze się spóźnia, ale wynika to z dużej troski o każdego pacjenta. Polecam z czystym sercem!