lekarz Elżbieta Kozłowska

Wsaniała pani Doktor. Wysoki profesjonalizm i niezwykle ciepłe podejście do pacjenta. Dla mnie doskonała, polecam wszystkim.

Jest dobrym specjalistą.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Dokładnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia.Długo,długo się czeka ale warto.Mi pomogła już nie raz.

Pani doktor Kozłowska uratowała życie mojemu tacie. Jestem Jej dłużnikiem do końca życia. Sama też się u niej leczę.

bardzo przyjemna pani doktór zna się super na swoim fachu POLECAM w świnoujściu to tylko proponuje tą panią doktór

Ta pani doktor nie rozpoznała u mojej mamy nowotworu jelita grubego mimo, że chodziła regularnie na wizyty. Mama zmarła w wieku 44 lat. Guz wykryła sobie sama, była wtedy w 8 miesiącu ciąży. Guz był już w stadium średniozaawansowanym i mimo, że mama sama zasugerowała pani doktor że to nowotwór, bo sobie go sama wyczuła, doktor stwierdziła że na pewno nie, że to masa kałowa....

PANI DR.KOZLOWSKA JEST NAJLEPSZYM CHIRURGIEM Z CALEGO SWINOUJSCIA,RZETELNA W LECZENIU I PROFESJONALNA W DIAGNOZACH.

Od wielu lat jestem wraz z synem pod opieka pani doktor.Bardzo duzo jej zawdzieczamy.kompetentna, serdeczna ,budzi zaufanie .Serdecznie polecam.

Bardzo dobry profesjonalista,doskonały diagnosta miły, cierpliwy lekarz, dokładnie wyjaśnia przyczynę powstania schorzenia i sposób leczenia. Jesteśmy z mężem pod stałą opieką pani doktor ... naprawdę suuuper! Pani doktor to jedna z najlepszych lekarzy jakich znam POLECAM

Nie znam drugiego takiego lekarza, jestem pod stała opieką pani doktor ... naprawde suuuper

Bardzo miła doktor. Sympatyczna,miła,wesoła. Zabieg zrobiony bezbolesnie.

Bardzo miła doktor. Sympatyczna,miła,wesoła.
Zabieg zrobiony bezbolesnie.