dr Elżbieta Krasińska-Strojek

Neurolog

2,9

Omijajcie tą Panią szerokim łukiem . Rozpiszę się z żalu ,bo po tej Pani boję się lekarzy Dwa lata wizyt,a na sugestię że nadal nie ma poprawy dopisywanie leków przecibólowych. Informacja że mam silną alergię na daną substancię lekceważona, bo nie słyszała żeby ta substancja uczulala i wypisywane leki z nią w dalszym ciągu, więc sprawdzanie składu leków w aptece. Na usilne prośby o rechabilitację i jakieś szczegółowe badania , odp; wiadomo co jest i to zbędne. W końcu wyżebrałam skierowanie na rechabilitacje. Zlecone zabiegi i zalecenia przyniosły pogorszenie. Niesamowity ból głowy i karku. Na wizycie po stwierdzeniu tych dolegliwości; proszę usiąsć na stołku i bez uprzedzenia trach głowa w prawo, zabolało, spiełam mięśnie a tu trach w lewo. poczułam ogień w kręgosłupie a potem lodowate zimno. po wizycie nie mogłam obracać szyją w żadną stronę, tzw ,, karpi łeb,, Zrobiłam prywatnie rezonans po wizycie u prawdziwego lekarza i pokazałam pani dochtór.... 9 wypóklin kręgosłupa. Och , ach, nie wolno tych ćwiczen i drgań.o wzadnym wypadku ćwiczeń też nie... O mało nie zrobiła ze mnie inwalidki. Fizjoterapeuta wrócił mnie do życia bez mega bólu po 11 wizytach, gdy usłyszał o ustawieniu kręgów szyjnych bez rozluźnienia i uporzedzenia to nie wierzył że zrobił to lekarz.

Jestem zażenowana podejściem tej lekarki do pacjenta. Od początku wizyty nic tylko pretensje o wszystko. Ta Pani chyba pomyliła sie z powołaniem. Jest mnóstwo życzliwych i UPRZEJMYCH lekarzy. Z calego serca nie polecam!!

Słyszałam od kilku osób, że Pani Doktor przyjmując w prywatnym gabinecie jest bardzo miła, ale przyjmując w szpitalu na nfz zachowuje się skandalicznie. Po kilkuminutowym spóźnieniu nie ze swojej winy dostałam okropny ochrzan, że marnuje jej czas itp, że ona ma tylko 15 min na jednego pacjenta i sama sobie skróciłam swój czas wizyty. Pani Doktor jest nie uprzejma, arogancka, pacjentów ma za nic. Jeśli chodzi o wizytę na nfz to polecam poczekać chwilę dłużej, a pójść do innego lekarza. Bo do niej się czeka najkrócej, ale nerwowa atmosfera przy wizytach nie rekompensuje tego wszystkiego. W najbliższym czasie mam zamiar przenieść się do innej Pani Doktor, też na nfz, ale podobno o niebo milszej.

Bardzo nieuprzejma pani.Mozna powiedziec ze wrecz gardzi pacjentem.Strasznie glosna i nerwowa.Nie polecam.

Bardzo się cieszę ,że trafiłem na Panią Doktor.Bardzo mi pomogła i nadal pomaga. Jest miła, konkretna, co niektórym się nie podoba i bardzo dokładna .A co najważniejsze ma zawsze ciepłe słowo dla starszego człowieka.

Pani Doktor strasznie nieprzyjemna zachowująca skandalicznie.już na samym początku robi z człowieka wariata,i obraża go!Nie polecam takiego podejścia do pacjenta jakie stosuje p.Doktor!

Szczegółowy i wnikliwy wywiad, dokladne badanie, trafna diagnoza i własciwa terapia, a przy tym wyrozumiałość dla starszego pacjenta. Reasumując: profesjonalizm i życzliwość - to moja ocena.

Gołym okiem widać,że Pani doktor nastawiona jest na branie a nie dawanie. 150zł za wizytę a co w zamian? Zła diagnoza + karteczka. dzięki której mam kupić taniej(????) poduszkę ortopedyczną - dziwne,że tylko i wyłącznie w jednym sklepie... Zresztą - z tego, co się zorientowałem, to kierowała wszystkich do tego sklepu... Przypadek? Nie polecam.

Nie polecam.

Uwaga na ta doktorke jest tylo mila jak bierze kase. co do jej kąpetencji jak dla mnie leczy metoda a moze to jest to. Niepolecam

U tej pani liczy się tylko kasa.Publicznie bardzo niemiła.

U tej pani liczy się tylko kasa.Publicznie bardzo niemiła.