lekarz Elżbieta Król-Leszczyńska

3,2
3,3

Justyna

09.04.2014

Pani doktor potrafi jedynie stwierdzić ciążę i przepisać leki antykoncepcyjne. Wcale nie chciała słuchać moich objawów, spytała się jedynie kiedy miałam ostatnią miesiączkę (nie miałam od 2 miesięcy) i uparła się, że jestem w ciąży. Zleciła mi usg, ponieważ nie czuła ciąży, ale nie była pewna ze względu na ułożenie mojej macicy. Powiedziała, że jeśli nie dostanę miesiączki, to po prostu wywoła ją lekami (przecież powinna mi zlecić jakieś badania, żeby dowiedzieć się co mi jest!). W dniu usg dostałam miesiączkę. Lekarz na usg wykrył u mnie syndrom PCO. Pani doktor spojrzała tylko na wyniki i stwierdziła, że jak mam miesiączkę to wszystko w porządku. Dodatkowo jeszcze pani doktor krzyczy tak, że słychać ją na korytarzu i po kilka razy pytała o to samo.

05.03.2013

Witam,do Pani doktor chodze od 16 lat,uratowala mi ciaze ktora byla zagrozona i dzieki niej mam wspaniala corke,potem prowadzila ciaze z ktorej urodzilam syna. Dobrala mi tabletki antykoncepcyjne ktore sa za niecale 8 zl a sprawdzaja sie idealnie,biore je od 13 lat bez przerwy. Za kazdym razem gdy ide na wizyte kontrolna poswieca mi duzo czasu,odpowiada szczegolowo na pytania. Bardzo dobry lekarz,profesjonalny i szanujacy pacjentow. Polecam kazdej kobiecie dr Krol-Leszczynska :) !!!! Sylwia

03.01.2013

w 'czasach' kiedy przychodziłam do niej tylko po recepty na tabletki, jakoś nie specjalnie mi przeszkadzała, badania kontrolne- też nie przeszkadzała mi jakoś specjalnie, ale od kiedy jestem w ciąży i wysłuchuje przy każdej wizycie, 'że to ona prowadzi ciąże i ona wie lepiej', to niestety mam jej dosyć, kwestia przewija się za każdym razem, gdyż mam genetyczną anemie- u mnie w rodzinie od 3 pokoleń, czego ona nie uznaje za cokolwiek ważnego, bo przecież 'coś takiego' nie istnieje..
nie wspominając o tym, że mając problemy intymne, ciągle powracające- jeszcze przed ciążą, z innym partnerem będąc, po przebadaniu mnie i po masie dopochwowych czopów, na moja sugestię dopiero zleciła badania mojego partnera, o czym w sumie dowiedziałam się od znajomej z podobnym problemem- zbyt różne pH- ale czy to ja jestem lekarzem?
za trzy tygodnie mam wizytę już w innej poradni, u innego lekarza, z polecenia od znajomej, która także 'uciekła' od dr. Król w trakcie swojej pierwszej ciąży.
nie polecam, a już kompletnie nie rozumiem jak za wizyty u w.w niektóre kobiety płacą..

27.12.2012

wyjatkowo nieuprzejma, hurtowe podejscie do pacjentow- wizyta nie trwała nawet 5 minut, nie potrafi pomoc w doborze tabletek

04.12.2012

Idealna pani ginekolog dla młodych dziewczyn. Wzbudza zaufanie, doradza, nie straszy :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Łódź"?

Agnieszka Szukała

Centrum Medyczne Vimedica