lekarzElżbieta Król-Leszczyńska

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.0512345
14 opinii

• 1

Pani doktor potrafi jedynie stwierdzić ciążę i przepisać leki antykoncepcyjne. Wcale nie chciała słuchać moich objawów, spytała się jedynie kiedy miałam ostatnią miesiączkę (nie miałam od 2 miesięcy) i uparła się, że jestem w ciąży. Zleciła mi usg, ponieważ nie czuła ciąży, ale nie była pewna ze względu na ułożenie mojej macicy. Powiedziała, że jeśli nie dostanę miesiączki, to po prostu wywoła ją lekami (przecież powinna mi zlecić jakieś badania, żeby dowiedzieć się co mi jest!). W dniu usg dostałam miesiączkę. Lekarz na usg wykrył u mnie syndrom PCO. Pani doktor spojrzała tylko na wyniki i stwierdziła, że jak mam miesiączkę to wszystko w porządku. Dodatkowo jeszcze pani doktor krzyczy tak, że słychać ją na korytarzu i po kilka razy pytała o to samo.

• 5

Witam,do Pani doktor chodze od 16 lat,uratowala mi ciaze ktora byla zagrozona i dzieki niej mam wspaniala corke,potem prowadzila ciaze z ktorej urodzilam syna. Dobrala mi tabletki antykoncepcyjne ktore sa za niecale 8 zl a sprawdzaja sie idealnie,biore je od 13 lat bez przerwy. Za kazdym razem gdy ide na wizyte kontrolna poswieca mi duzo czasu,odpowiada szczegolowo na pytania. Bardzo dobry lekarz,profesjonalny i szanujacy pacjentow. Polecam kazdej kobiecie dr Krol-Leszczynska :) !!!! Sylwia

• 1

w 'czasach' kiedy przychodziłam do niej tylko po recepty na tabletki, jakoś nie specjalnie mi przeszkadzała, badania kontrolne- też nie przeszkadzała mi jakoś specjalnie, ale od kiedy jestem w ciąży i wysłuchuje przy każdej wizycie, 'że to ona prowadzi ciąże i ona wie lepiej', to niestety mam jej dosyć, kwestia przewija się za każdym razem, gdyż mam genetyczną anemie- u mnie w rodzinie od 3 pokoleń, czego ona nie uznaje za cokolwiek ważnego, bo przecież 'coś takiego' nie istnieje.. nie wspominając o tym, że mając problemy intymne, ciągle powracające- jeszcze przed ciążą, z innym partnerem będąc, po przebadaniu mnie i po masie dopochwowych czopów, na moja sugestię dopiero zleciła badania mojego partnera, o czym w sumie dowiedziałam się od znajomej z podobnym problemem- zbyt różne pH- ale czy to ja jestem lekarzem? za trzy tygodnie mam wizytę już w innej poradni, u innego lekarza, z polecenia od znajomej, która także 'uciekła' od dr. Król w trakcie swojej pierwszej ciąży. nie polecam, a już kompletnie nie rozumiem jak za wizyty u w.w niektóre kobiety płacą..

• 1

wyjatkowo nieuprzejma, hurtowe podejscie do pacjentow- wizyta nie trwała nawet 5 minut, nie potrafi pomoc w doborze tabletek

• 4
  • 4
  • 5

Idealna pani ginekolog dla młodych dziewczyn. Wzbudza zaufanie, doradza, nie straszy :)

• 1

Źle się czułam po tabletkach antykoncepcyjnych, które brałam od jakiegoś czasu. Poszłam do dr. Król prosząc o zmianę tabletek na inne. Owszem przepisała inne, problem jest tylko taki że nowe tabletki miały identyczny skład jak te stare więc w jaki niby sposób miałabym poczuć się po nich lepiej? Pani doktor totalnie bez powołania, średnio przyjemna i wyjątkowo niekompetentna

• 1

Pani doktor zatrzymala sie w czasie jakies 20 lat temu, nie uznaje badania piersi ani wezlow chlonnych. Badania i usg przepisuje baardzo niechetnie, niczego nie uznajac za konieczne w ciazy. Straszy poronieniem zamiast uswiadamiac. Mam porownanie, Bo to moja trzecia ciaza, wiec zdecydowanie odradzam!

• 1

Panią doktor poleciła mi znajoma twierdząc, że jest bardzo dobrym ginekologiem a poza tym jest uprzejma i ma odpowiednie podejście do pacjentki. Ja niestety po 2 wizycie u Pani dr stwierdzam że była to moja ostatnia wizyta. Obie wizyty nie trwały dłużej niż 5 minut, brak kompleksowego podejścia do problemu zdrowotnego pacjentki, brak możliwości wypowiedzenia na temat swojego 'schorzenia', brak zgodny na ponowne badanie USG które co ciekawe zalecił Radiolog wykonujący wcześniejsze USG w tej samej placówce, próby proszenia o badania czy skierowania zakończone "fiaskiem". Żadnej mojej znajomej nie poleciłabym wizyty u Pani dr.

• 1

Poszłam do niej z problemem- mam miesiączkę co 4 miesiące, a ona mi powiedziała, że to jest normalne, bo jestem niedojrzała (bo mam wąskie biodra jej zdaniem, a nie mam nie aż tak bardzo wąskich, po prostu rozmiar s), mam 21 lat, mogła mi chociaż zlecić jakieś badania, ale nic, cała wizyta razem z badaniem trwała ok. 5 min, może nawet nie, prawie nie dała mi dojść do słowa ciągłym uspokajaniem, że to normalne, nie wiem co to za lekarz, zupełny brak kompetencji moim zdaniem. Poszłam gdzie indziej (na kasę chorych) i od razu zlecono mi mnóstwo badań, bo pani doktor powiedziała, że to na pewno nie jest normalne i nie może tak być.

• 5

Kompetentna i miła. Polecam.Trafnie dobiera leki i szybko rozpoznaje schorzenie. Doradza i poleca !

• 5

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor.Prowadziła moją pierwszą ciąże i byłam bardzo zadowolona.Dba o pacjentki.Potrafi rozbawić i podtrzymać na duchu,nie ocenia i nie poucza.

• 5

Bardzo miła i sympatyczna kobieta, zdecydowanie mozna jej zaufać :D odpowie na kazde pytanie, doradzi.. polecam!

• 5

POLECAM bardzo , Miła pani bardzo mi pomogła w czasie ciąży

• 5

Bardzo sympatyczna i miła doktór chodź idę do niej 2 raz to wzbudza moje całkowite zaufanie polecam wszystkim panią.Przyjmuje w przychodni na 10-Lutego 5a w Łodzi

Gdzie przyjmuję

place 11

Poradnia Ginekologiczna

Łódź 10 lutego 5a
    Łódź
    51,753420619,4618878

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat