lekarz Elżbieta Krzemińska-Łukieńczuk

Dermatolog

2,7

po prostu brak słów, Pani doktor wmawiała mi że nie mam tej choroby, którą mam (a została zdiagnozowana lata temu i potwierdzona)

Jestem bardzo zadowolona. Może Pani doktor nie jest typem czułego i głaszczącego po głowie lekarza, ale jest dobrym specjalistą. Pomogła mi bardzo szybko, od razu wiedziała w czym jest problem w moim przypadku. Niektórzy uważają to za brak współczucia i zainteresowania pacjentem. Jednak to wynik leczenia jest najważniejszy a nie pogaduchy - z tym to idzie się do psychologa. Dla mnie ten lekarz jest kompetentny i o to chodzi.

"pani mnie wykończyła", po czym pani dr zaczęła sie wachlować ręcznkiem;małomówna, trzeba od niej wyciągać informacje na temat choroby i procesu leczenia(ale ostrożnie, bo może powiedzieć jak do mnie-jw)oczekiwała ode mnie,że nie będę zadawać pytań i interesować się chorobą (no co mnie ona obchodzi, prawda?)przepisała mi protopic na OZS na 1 wizycie mimo iz widziała,że karmie piersią niemowlę;na drugiej powiedziała,że mam absolutnie odstawić!zero zainteresowania pacjentem.pierwszy raz usłyszałam takie słowa od lekarza-dlatego NIE POLECAM!