lekarz Elżbieta Kuciel

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz, poprawnie stawia diagnozę, jest bardzo miła sympatyczna do pacjentów, wszystko wytłumaczy pacjentowi jak należy.

Pani doktor od lat leczy całą moją rodzinę. Jest profesjonalna i bardzo miła. Dzieciaki ją uwielbiają. Serdecznie polecam.

Jeżeli lekarz podchodzi do pacjenta z nastawieniem oraz z sugerowaniem, że przyjmie go tylko i wyłącznie na wizytę prywatną, to nie jest prawdziwym lekarzem. Jeżeli dziecko ma 39 stopni gorączki, wtedy rozmawia się o pieniądzach? Stanowczo odradzam wizyty, byłem też na wizytach prywatnych, a moje dziecko przez niekompetencje pani Kuciel prawie doznało niedosłuchu. Ponadto pani Kuciel organizuje sobie w trakcie przyjmowania pacjentów na wizytach publicznych godzinne przerwy. Jednakże przyjmując prywatnie takich przerw nie ma. Sami państwo oceńcie z jakim typem lekarza macie do czynienia. Jako rodzic stanowczo ostrzegam.

Jeżeli lekarz podchodzi do pacjenta z nastawieniem oraz z sugerowaniem, że przyjmie go tylko i wyłącznie na wizytę prywatną, to nie jest prawdziwym lekarzem. Jeżeli dziecko ma 39 stopni gorączki, wtedy rozmawia się o pieniądzach? Stanowczo odradzam wizyty, byłem też na wizytach prywatnych, a moje dziecko przez niekompetencje pani Kuciel prawie doznało niedosłuchu. Ponadto pani Kuciel organizuje sobie w trakcie przyjmowania pacjentów na wizytach publicznych godzinne przerwy. Jednakże przyjmując prywatnie takich przerw nie ma. Sami państwo oceńcie z jakim typem lekarza macie do czynienia. Jako rodzic stanowczo ostrzegam.

niesympatyczna i mało kompetentna,dziwaczka-po wizycie powiedziała do mnie- amen-

Ma podejście do pacjenta,i skutecznie wyleczyla moja chorobę.

Ma podejście do pacjenta,i skutecznie wyleczyla moja chorobę.

najlepszy laryngolog w Słupsku zdecydowanie - polecam

najlepszy laryngolog w Słupsku zdecydowanie - polecam

Bardzo dobry lekarz,bardzo miła osoba.Dokładna w badaniu i prowadzeniu leczenia.Naprawde polecam.

Lekarz dociekliwy i pedantyczny. Odpowiada na wszystkie moje pytania i nie traktuje pacjentów hurtowo.

Bardzo dobra pani doktor ,lecze sie u niej od lat polecam

Bardzo dobra pani doktor ,lecze sie u niej od lat polecam