lekarz Elżbieta Lipnicka

Psychiatra

Byłam pacjentką tej pani. Niestety trafiłam pod jej opiekę. Leczenie podjęłam w prywatnym ośrodku tej pani. Przez pierwsze 3 dni pobytu stacjonarnego, podano mi takie ilości leków, że nie byłam w stanie samodzielnie chodzić. Z mową tez był problem po tak przytłaczającej ilości lekarstw. Nie byłam odosobniona w takim sposobie początkowego leczenia w tymże ośrodku. Niezależnie od przypadłości z jaką pacjent przychodzi do ośrodka, jest tak samo nieobecny przez pierwsze 3 , 4 dni pobytu. Na początku wykonano mi u pani Lipińskiej test Becka określający, czy mam depresję. Nie miałam. Po kilku miesiącach "leczenia" zakończyłam wizyty, odchodząć z depresja i zaburzeniami odżywiania. Koszty leczenia absurdalnie wysokie, jakość usług skandaliczna. Doktor podczas wizyty wypala niezliczona ilość papierosów w gabinecie, w obecności pacjenta. Każde spotkanie to potok wulgaryzmów kierowanych do pacjenta, którego leczenie okazuje się trudne. Pacjent jest zastraszany, słysząc, że rodzina go zamknie w ośrodku p. Lipińskiej jeśli nie będzie posłuszny. Pobyt, leczenie u pani Lipińskiej wspominam jako najkoszmarniejsze doświadczenie. Nie polecam. Ani razu nie udało jej się dobrać lekarstw tak, aby mi pomogły. Szczerze odradzam.

Bardzo dobra w diagnozowaniu, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba , w kontakcie z pacjentem o każdej porze.

Może nie tanio, ale za to profesjoinalnie i z zaangażowaniem. Polecam rodzicom, których dzieci borykają się z zabużeniami odżywiania, szczególnie tym z okolic Wrocławia. Terapi bowiem wymaga udziału w cotygodniwych sesjach terapeutycznych. Andrzej R. z Warszawy.

Jeżeli aż takie zainteresowanie wzbudza ta osoba to na pewno nie kwestia reklamy, lecz dowód, że jest to kobieta nietuzinkowa. Mi od początku dobrze dobrała Pani doktor leki i dzięki niej, że tak się wyrażę dobrze funkcjonuję i żyję(schizofrenia). Chociaż znam osoby, którym nie potrafiła dobrać dobrze leków i brały je niepotrzebnie i bez potrzeby(depresja). Być może problem tkwi w tym, kto i na co chce się tam leczyć, bo oferta pomocy jest naprawdę szeroka. Potwierdzam, że ceny są kosmiczne, opóźnienia co najmniej 1godzinne (bez przeprosin) i warto by było coś zmienić w tym względzie na lepsze. Jednak nie wiem, czy znajdzie się gdzieś lekarz z podobnym podejściem do chorego: z uśmiechem na twarzy i z żartami, może tak, ja jednak nie spotkałem i szukać też nie będę.

Może wizyta kosztowna, ale bardzo mi pomogła. Temperament, zaangażowanie i chęć pomocy naprawdę wielka. Wyobraźcie sobie że przychodzicie do lekarza a on wchodzi do gabinetu i użala się nad Wami(miałem takiego psychologa-uciekłem po pierwszej wizycie).Wszystko mi wytłumaczyła, powiedziała co robimy i zmobilizowała do działania. Wyszedłem z uśmiechem na twarzy i nadzieją że teraz to już będzie tylko lepiej. Dodam jeszcze że dr.Lipnicka pomogła tez mojej znajomej, u której nie zostało śladu po chorobie.

Pani doktor-żłosliwcy i konkurencja piszą bzdury na Pani temat Ja znam Panią prawie 30 lat. Dla Pami i bliskich zyczę pogodnych radosnych Swiąt i pomyślności w 2011 roku. KAMIL

Pani doktor-żłosliwcy i konkurencja piszą bzdury na Pani temat

KAMIL

Kochani! Pani Ela to cudowna kobieta! nie lecze sie u niej ale ona odda serce za kazdego dziwia mnie te komentarze..ona jest konkretna osoba i mowi prawde w oczy! jest genialna!

Lekarka bardzo konkretna i skuteczna. Cena wysoka ale warto wydac pieniądze, opóżnienia duże ale jak się wejdzie to poświęci odpowiednio dużo czasu. Polecam

Zgadzam się z opinią Agnieszki i Moni, dr Lipnicka to dobry lekarz, sama tego doświadczyłam, dzięki niej mogę normalnie żyć i funkcjonować.

Dr Lipnicka to świetna profesjonalistka i wspaniała osoba. Niektórzy z was postrzegają ją jako niemiłą, to nie jest tak. Dr Lipnicka konfrontuje nas z prawdą, naszymi słabosciami itd., to to wzbudza w nas złość, a nie postawa Pani Dr. E. Lipnicka robi wszystko, żeby pacjent wyszedł na prostą. Może czasem krzyczy, wyprasza z gabinetu;), doświadczyłam tego na własnej skórze. Ale potem zawsze okazuje się, że miała rację. Okazuje uczucia w dość gwałtowny sposób, ale właśnie to dociera najlepiej do pacjenta. Dr Lipnicka poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu ile pacjent potrzebuje. ...

Dr Lipnicka poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Nie raz przesiedziałam u niej ponad 2 godziny.
Był taki okres, kiedy mój stan był na tyle zły, że dr L. stwierdziła, że potrzebny jest mi stały kontakt telefoniczny. Dzwoniłam do niej codziennie przez trzy miesiące. Nie zapłaciłam za to ani złotówki (poza rachunkami tel. ;)). Pani Doktor zawsze poświęcała mi tyle uwagi, ile potrzebowałam.
Zawsze troszczy się o dobro pacjenta.
Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Nie rozumiem wcześniejszych ocen, bo nigdy nie czułam się przez nią w jakikolwiek sposób skrzywdzona.
Jedyną wadą oferowanych przez nią usług jest ich cena. Nie każdego stać na leczenie u tej kobiety. Niemniej jednak nie żałuję pieniędzy zostawionych w CPP.
Agnieszka