Elżbieta Lorkowska

Polecam Panią Doktor za jej zaangażowanie w leczenie jej upór i dążenie do zwalczania choroby . Jest bardzo miła mówi przejrzyście więc polecam gorąco 😊

Uwielbiam Panią doktor, nie dość, że niezwykle mi pomogła i wyleczyła mnie z chorób, których inni nie potrafili nawet namierzyć, to jeszcze naprawdę podchodzi do pacjenta bardzo kompleksowo. Bardzo polecam i podsyłam wszystkie swoje koleżanki.

nie polecam tej pani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam tej pani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor uprzejma, kompetentna, wszystko wyjaśnia, bada delikatnie, omawia wyniki badania, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi. Jestem zadowolona z wizyty.

Gorąco polecam. Była to moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Wszystko zostało mi fachowo wytłumaczone + komplet badań.

Pani Doktor owszem mila, sympatyczna ale czy my idziemy do lekarza czy na spotkanie towarzyskie? mi nie pomogla a wrecz zaszkodzila

Ja osobiscie bylam bardzo zadowolona z wizyty u tej lekarki..

Ja osobiscie bylam bardzo zadowolona z wizyty u tej lekarki..

nie polecam tej pani jej tylko zalezy bardziej na zaplacie za wizyte niz na pacjentce

Bradzo miła pani :) byłam u niej na pierwszej wizycie, po 2 minutach w gabinecie juz nie bałam sie niczego polecam :)

pani doktor jest bardzo uprzejma ale rzeczywiście mogłaby poświęcić więcej czasu pacjentkom