Elżbieta Lorkowska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
21 opinii

Uwielbiam Panią doktor, nie dość, że niezwykle mi pomogła i wyleczyła mnie z chorób, których inni nie potrafili nawet namierzyć, to jeszcze naprawdę podchodzi do pacjenta bardzo kompleksowo. Bardzo polecam i podsyłam wszystkie swoje koleżanki.

nie polecam tej pani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor uprzejma, kompetentna, wszystko wyjaśnia, bada delikatnie, omawia wyniki badania, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi. Jestem zadowolona z wizyty.

Gorąco polecam. Była to moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Wszystko zostało mi fachowo wytłumaczone + komplet badań.

Pani Doktor owszem mila, sympatyczna ale czy my idziemy do lekarza czy na spotkanie towarzyskie? mi nie pomogla a wrecz zaszkodzila

Ja osobiscie bylam bardzo zadowolona z wizyty u tej lekarki..

nie polecam tej pani jej tylko zalezy bardziej na zaplacie za wizyte niz na pacjentce

Bradzo miła pani :) byłam u niej na pierwszej wizycie, po 2 minutach w gabinecie juz nie bałam sie niczego polecam :)

pani doktor jest bardzo uprzejma ale rzeczywiście mogłaby poświęcić więcej czasu pacjentkom

Jak najbardziej polecam panią dr.Lorkowską

profesjonalna,pogodna i bardzo uprzejma,SUPER BABKA-POLECAM

Miesiąc po wyłużeczkoawniu dostałam krwotoku. lekarz nie zalecil wczesniejszej kontroli usg.

Polecam dziewczynom które są nieśmiałe i jest to ich pierwsza wizyta... Będziecie zadowolone

miła , ale nic poza tym, świetna bizneswoman, w sytuacjach skomplikowanych mało kompetentna

dr Elżbieta Lorkowska to zdecydowanie jedna z najmilszych dr w stalowej woli . fajna i na luzie babka . POLECAM

osobiscie nie lubię tego rodzaju podejscia do pacjenta jak to wlasnie robi Lorkowska znam o wiele lepszych lekarzy

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani doktor jest szalenie uprzejma, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta.Poświeca bardzo dużo czasu pacjentowi i wszystko bardzo dobrze tłumaczy.Ani troche nie czulam sie skrępowana i zawstydzona. Polecam jak najbardziej zwlaszcza dziewczynom ktore idą pierwszy raz na wizyte.

Doskonała Pni Ginekolog, do której chodzę już od dwóch lat i do tej pory nie miałam najmniejszych zastrzeżeń.

Piersza moja ciaza niespodzianka dzieki doktor przeszla spokojnie . Niestety brak kompetentnego personelu w szpitalu w Stalowej Woli zniweczyl jej starania i radosc narodzin skonczyla sie zakazeniem i pobyte moim w szpitalu . I znowu dzieki P Lorkowskiej szybko wrocilam do formy . Dziekuje !

sądzę że źle podjeła leczenie i rozpoznanie mojej ciąży i cięzko jest o tym pisac ale zbyt wczesnie jak sie pozniej dowiedzialam robila mi usg dopochwowe nie chciala robic mi badan sama zaproponowalam badanie czy plod poprawnie sie rozwija a teraz jestem po zabiegu łyzeczkowania macicy

super Lekarz! Osoba bardzo pogodna i doskonaly fachowiec polecam wszystkim paniom!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny