lekarz Elżbieta Machowska-Szpak

Wenerolog, Dermatolog

Bardzo uprzejmy,kompetentny lekarz. Od wielu lat leczę się u Pani Doktor w placówce publicznej "Trzy Kotwice" i jestem bardzo zadowolona z leczenia i poświęconego mi czasu.. Polecam

bardzo niemiła i niedelikatna. przy zamrażaniu brodawek okołopaznokciowych zamroziła mi palca niemalże do połowy, nie polecam

WIELE LAT WIZYT (NIESTETY SCHORZENIE WRODZONE NIEULECZALNE) ZAWSZE WRACAM DO TEGO LEKARZA -PROFESJONALIZM -POWAŻNE PODEJŚCIE -OTWARTOŚĆ -WIEDZA O NOWOŚCIACH -DOSTOSOWANIE LECZENIA DO POTRZEB TAKŻE MOŻLIWOŚCI FINANSOWYCH NAPRAWDĘ POLECAM

WIELE LAT WIZYT (NIESTETY SCHORZENIE WRODZONE NIEULECZALNE)
ZAWSZE WRACAM DO TEGO LEKARZA
-PROFESJONALIZM
-POWAŻNE PODEJŚCIE
-OTWARTOŚĆ
-WIEDZA O NOWOŚCIACH
-DOSTOSOWANIE LECZENIA DO POTRZEB TAKŻE MOŻLIWOŚCI FINANSOWYCH

NAPRAWDĘ POLECAM

Bylam leczona przez tego lekarza wiele lat temu jeszcze kiedy istniała publiczna przychodnia, teraz wybrałam się ponownie ze schorzeniem, z którym pani Elżbieta Machowska-Szpak mi pomogła. Otrzymałam wiele uwag jak powinnam dbać o siebie, aby nie dopuścić raz jeszcze do tego stanu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty pomimo, że była ona państwowa.

Pani dr Szpak podchodzi poważnie do problemu w gabinecie prywatnym jak i państwowo. Każdy problem w zasadzie jes u mnie rozwiązany, a przychodzę z dużą ilością spraw. Polecam!

stanowczo odradzam !!! ta pani jest droga nie tylko w gabinecie prywatnym !!! więcej nie napiszę, bo nie chcę powtarzać po innych ale leczenie się u tej pani może być niebezpieczne !!!

stanowczo odradzam !!!
ta pani jest droga nie tylko w gabinecie prywatnym !!!

Chodzę do doktor prywatnie jak i na fundusz ,nieistotne jest jaka to wizyta pani doktor zawsze jest uprzejma ,dokładnie tłumaczy jak stosowc leki dla mnie najlepsza a byłam u różnych dermatologów nie tylko w Brzegu także kilku w Opolu .Polecam z czystym sumieniem