Elżbieta Maciejewska-Stasiak

2,1

Polecam panią doktor, zawsze poświęca wystarczająco dużo czasu,super podejście do dziecka,coreczka bardzo lubi panią doktor.za każdym razem trafne diagnozy i leczenie.

jezeli jest to ta pani ktora przedwcoraj z synem nas przyjmowala na ip na krysiewicza to TRAGEDIA nie powinna ta pani tam pracowac nie polecam a co wiecej skaladam skarge gdyz nie pozwole obrazac swojego 7msc synka.niby lkarka po studiach kompetencje a inteligencja gorsza niz po zerowce.

Witam, Nie polecam Pani i radzę trzymać się od niej z daleka!!! Olewa pacjentów i ich opiekunów. Nie zauważa żadnych chorób u dziecka ani żadnych objawów. U naszego dziecka nie widziała asymetrii ułożeniowej mimo, że każdy lekarz ją widział. Odradzała nam zabieg na oczko gdy mały miał 3 miesiące bo powiedziała że samo mu przejdzie na szczęście jej nie posłuchałam i udałam się do okulisty i zdrobiliśmy zabieg. Koleżanka słuchała Pani doktor i dziecko do 8 miesiąca brało sterydy na oczko a po 8 miesiącu dopiero miało robiony zabieg bo ...

Witam,

Nie polecam Pani i radzę trzymać się od niej z daleka!!! Olewa pacjentów i ich opiekunów. Nie zauważa żadnych chorób u dziecka ani żadnych objawów. U naszego dziecka nie widziała asymetrii ułożeniowej mimo, że każdy lekarz ją widział. Odradzała nam zabieg na oczko gdy mały miał 3 miesiące bo powiedziała że samo mu przejdzie na szczęście jej nie posłuchałam i udałam się do okulisty i zdrobiliśmy zabieg. Koleżanka słuchała Pani doktor i dziecko do 8 miesiąca brało sterydy na oczko a po 8 miesiącu dopiero miało robiony zabieg bo samo ropienie nie przeszło. Patrząc na dziecko ubrane w kurtkę twierdzi że jest zdorowe i nie musi chodzić na fizjoterapię mimo, że mamy zaświadczenie od neurologa że dziecko ma uczęszczać na takie zajęcia. Prosząc o skierowanie usłyszalam ze Pani doktor nie wie jak to się wypisuje i że mam sobie sama wypisać. Więc podbiła mi skierowania i napisała tylko imie i nazwisko dziecka pozostałą cześć skierowania sama wypełniłam w domu. ODRADZAM

Absolutnie nie polecam!!! Dziecko przez 3 dni miało gorączkę, straszny ból gardła. Ponieważ był to długi weekend dopiero na 3 dzień mogliśmy pójść do lekarza Oczywiście zdaniem tej osoby to zwykłe przeziębienie, jeszcze w ten sam dzień trafiliśmy na pogotowie, bo mała dostała 40 stopni gorączki i się okazało iż to silna angina. Nie potrzebnie dziecko tak długo się Męczył!!! Na pogotowiu byli w szoku, że jak mogła nie widzieć takiej angina. Pytanie jak długo będą ja tam jeszcze zatrudniać?!

nie zamierzam tam więcej chodzić, pani doktor robi wielką łaskę, że do pracy przychodzi, spóźnia się, ignoruje pacjentów i robi wszystko, żeby więcej do niej nie przychodzić.

Stanowczo odradzam. Sama sobie wybiera ludzi których traktować dobrze a których OLEWAĆ. Wrażenie robi miłej ale taka nie jest. Problemowa i nawet dziecka nie obejrzy. STANOWCZO NIE POLECAM. Szkoda że tak późno zmieniamy lekarza.

Moja nogawięcej nie postanie w gabinecie Pani doktor.Przez pół roku, a więc od urodzenia mojej córki, nie zauważyła problemu, który wymaga natychmiastowej pomocy chirurgicznej. Kiedy ją o sprawie poinformowałam przy innej okazji stwierdziła, że dziecko jest przecież małe i nie widać. Wizyty szczepienne to poganianie bydła... zdrowa to do kłucia i następny. Nic nie tłumaczy. Na nic nie ma czasu, nic nie wie. Jedyne, co potrafi odpowiedzieć, to "dałam Pani broszurkę, niech sobie Paniprzeczyta". Zero kompetencji.

dla Pani doktor dziecko zawsze jest zdrowe, nic nie słyszy w płucach....PODCZAS GDY INNY LEKARZ STWIERDZIŁ ZAPALENIE PŁUC - sama zrobiłam tetst Pani doktor i specjanie prosiłam o dokładne osłuchanie!!! Odpowiedź brzmiała - NIC NIE SŁYSZĘ !!!!( MIOŻE SAMA POWINNA UDAĆ SIĘ DO LARYNGOLOGA LUB NA EMERYTURE) Antybiotyk podaje jak już sama nie wie jak poradzić dziecku. mało kontaktowa, przemądrzała, przedmiotowo traktuje rodzica - jak zło koneczne.... NIe polecam !!!

zostałam potraktowana obcesowo, a moje dziecko zbadane na odwal. nawet się do czterolatka nie schyliła. koszmar! matka, która była przede mną ubierała swoje dziecko na korytarzu, bo została wyrzucona, gdyż p.doktor nie miała już czasu.impertynencja rzadka. i generalnie poza tym , że przy przeziębieniu czekać wg niej na gorączkę trzeba, żadnych rad.nie słucha co się do niej mówi. nie polecam.

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem najmłodszym pacjentom. Zanim trafiliśmy do Pani Doktor miałem po drodze (2 miesiące) 2 innych lekarzy wiec mam porównanie w podejściu do maluszka i KOMPETENCJACH.

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem najmłodszym pacjentom.