dr n. med. Elżbieta Mądro

Specjalista chorób wewnętrznych. Kierownik specjalistycznej Przychodnii Hematologicznej Instytutu Hematologii.

Diagnostyka i leczenie pacjentów z następującymi schorzeniami: nadciśnienie, cukrzyca, choroby metaboliczne, choroby szpiku kostnego (białaczki, chłoniaki, szpiczaki), szczególna opieka nad kobietami w ciąży (diagnostyka poronień, niedokrwistości) oraz nad kobietami w okresie menopauzy (nadciśnienie, infekcje dróg moczowych, osteoporoza, nietrzymanie moczu).

Kompetentna, budzi zaufanie, poświęca możliwie dużo czasu. Chodziłam ze swoim problemem wiele miesięcy po różnych lekarzach. Wszyscy rozkładali ręce i mówili "nie wiem". U Pani Mądro wystarczyły 2 wizyty i wszystko się wyjaśniło. Polecam wszystkim a Panią Doktor serdecznie pozdrawiam i dziękuję.

Polecam wszystkim a Panią Doktor serdecznie pozdrawiam i dziękuję.

To bardzo sympatyczna pani doktor, połączenie wiedzy i fachowości z empatią, co zdarza się dość rzadko. Przy tym dobry diagnosta. Na pewno lekarz godny polecenia, któremu można zaufać.

Bardzo fajna Pani Doktor, kompetentna, zna się na swoim fachu zawsze trafne diagnozy. Polecam w 100%

Wspaniały lekarz. Z czystym sumieniem moge wszystkim polecić. Dzięki Pani doktor wiem, co mi dolega i jak mogę sobie z tym radzić.

Już parę lat prowadzi moją chotobę nowotworową. Zyję dobrze sie czuje ku zadziwieniu lekarzy że jeszcze chodzę. Ile w tym zasługi lekarza nie wiadomo Pan Bóg czuwa

Pani doktor ABSOLUTNIE z powołania. Tak po prostu i zwyczajnie lubi swój zawód i ludzi. Bardzo sympatyczna, ciepła , serdeczna i kompetentna. Poświęca pacjentowi możliwie dużo czasu i interesuje się kompleksowo wszystkimi problemami zdrowotnymi.Budzi zaufanie i zdecydowanie podnosi na duchu nawet jeśli się wie, że nie jest najlepiej. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach nie jest łatwo znaleźć lekarza, który troskliwie i profesjonalnie zajmie się pacjentem. Krystyna

Nie mogę złego słowa powiedzieć. Byłem dwa razy z różnych powodów i dwa razy zostałem dobrze potraktowany. Dostałem odpowiedź na wszystkie pytania.

bardzo kompetentne, rzeczowe porady, dokładne badanie lekarskie

bardzo kompetentne, rzeczowe porady, dokładne badanie lekarskie

Dr Elżbieta Mądro jest lekarzem kompetentnym budzącym zaufanie. Jest ciepła, miła, uprzejma i odpowiedzialna. Pacjentom poświęca dużo czasu i uwagi. Poleciła bym tego lekarza innym.

Wszystkim zależy na zaufaniu do lekarzy. Polecam P.Dr.Mądro!

Wszystkim zależy na zaufaniu do lekarzy. Polecam P.Dr.Mądro!