dr n. med. Elżbieta Makowiecka

Kardiolog

Najlepszy kardiolog na świecie. Trafnie postawiona diagnoza. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie pytania, z dokładnością przeprowadziła wywiad i wysłuchała przebieg choroby. Takich ludzi ze świecą szukać. Profesor Wilczur naszych czasów. POLECAM!!!!

Ta kobieta ma codziennie zly dzień, nigdy nie ma dobrego humoru, zero empati do rodzica i dziecka, nie polecam tej pani nikomu

Bardzo niemiła osoba. Zero empatii. Tragiczna w kontakcie z ludźmi. Moje dziecko jest otyłe. Pani doktor zamiast badać serce, albo zwrócić uwagę bardziej kulturalnie, jak na osobę wykształconą przystało,ściskała ją za brzuch i mówiła przy niej, że jest grubasem, na dyskotekach żaden chłopak na nią nie spojrzy, że będzie kaleką. Moje ośmioletnie dziecko miało łzy w oczach przez cały czas trwania badania. Kiedy położyła ją na leżance, kazała wciągać brzuch...Albo Pani miała gorszy dzień, albo może jest dobrym lekarzem, ale absolutnie nie uczyli jej na studiach pedagogiki i podejścia do dzieci. Niestety nie polecę tego lekarza nikomu.

Lekarz kompleksowo podchodzi do leczenia. Specjalista godny polecenia. Miła, ciepła kobieta zarówno w stosunku do dziecka jak i rodziców.

Wspaniały lekarz!!!!!!!!!!!! Byliśmy tylko raz prywatnie u niej w gabinecie. Potem kazała przychodzić do przychodni - ICZMP w Łodzi, bo powiedziała że szkoda naszych pieniędzy na nią, bo mamy chore dziecko i na pewno nam się nie przelewa. Byliśmy z mężem w szoku mając zupełnie inne doświadczenia z lekarzami. Uratowała naszego syna i nas. Wspaniały lekarz!!!

Fantastyczny lekarz i człowiek! Całkowicie oddany sprawie leczenia. Zrobi wszystko by pomóc i ma ogromną wiedzę nie tylko z zakresu kardiologii dziecięcej (w której jest absolutnym specjalistą). Poświęca swój prywatny czas by szukać najlepszego rozwiązania i nowych możliwości. Co najważniejsze podchodzi do sprawy leczenia bardzo poważnie i analizuje wszystkie możliwe podejścia zanim zastosuje leczenie (co przy leczenia Naszych Najmniejszych ma przeogromne znaczenie bo każdy niewłaściwy ruch może być brzemienny w skutkach). Szczerze i z całego serca polecamy! / Mikołaj z Rodzicami

Być może jest dobrym lekarzem, ale jako człowiek jest bardzo niemiła wobec pacjenta. Żałuję, że trafiłam na taką osobę.

Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam innym pacjentom.

Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam innym pacjentom.

Cudowny i wybitny kardiolog, pełen ciepła i serca dla dzieci!!polecam Panią doktor, dzięki niej nasz syn żyje. Mam ogromne zaufanie do dr Makowieckiej. Dziękujemy z całego serca Pani Doktor!!

Pani doktor Makowiecka jest najlepszym specjalistą kardiologii jaką znam. Prowadzi mojego synka z wadą serca od jego narodzin.Zawsze chętna do wyjaśnień, mówi szczerze, nie owija w bawełnę i mówi jak jest.Zawsze będę ją polecała z czystym sercem.Dziękuje Pani doktor!