dr n. med. Elzbieta Małecka

Endokrynolog dziecięcy

Niestety nie mogę polecić Pani Doktor. Chodziłam do niej około dwa lata temu gdyż nie mogłam chodzić jeszcze do endokrynologa dla osób dorosłych. Czułam się strasznie przed oraz po wizycie. Potrafiłam być strasznie osądzana wraz z moimi rodzicami, słyszałam teksty : rodzice cię nie karmią, a może masz anoreksję itd itp nie uważam, że wyglądałam niezdrowo a takie komentarze są strasznie nieprofesjonalne i na osobie słabszej psychicznie moja wyrządzić wiele szkód. Od razu gdy moja gospodarka hormonalna unormowała się przestałam chodzić bo nie miałam zamiaru dłużej męczyć się na wizytach. ...

Niestety nie mogę polecić Pani Doktor.
Od razu gdy moja gospodarka hormonalna unormowała się przestałam chodzić bo nie miałam zamiaru dłużej męczyć się na wizytach. Cieszę się natomiast, że niektórzy z komentujących tu otrzymali właściwą pomoc i są zadowoleni, ja natomiast niestety nie polecam.

Pani Doktor Elżbieta Małecka to wspaniały Doktor z powołania. Cudowny człowiek. Jest kompetentna, fachowa, rzetelna i doświadczona. Zawsze potrafiła mnie wysłuchać, doradzić i wytłumaczyć. Tak jest do tej pory. Jeżeli mam wątpliwości zawsze mogę do niej zadzwonić, bo wiem, że mi pomoże i doradzi. Pani Doktor zrobiła wszystko co tylko było możliwe aby wyprowadzić mojego synka z bardzo ciężkiego stanu. Informowała mnie o stanie dziecka i jakie leczenie podjęła. Bardzo przejęła się moim Miłoszkiem. Uratowała mu życie, za co ja i cała moja rodzina będziemy jej wdzięczni do końca naszych ...

Pani Doktor zrobiła wszystko co tylko było możliwe aby wyprowadzić mojego synka z bardzo ciężkiego stanu. Informowała mnie o stanie dziecka i jakie leczenie podjęła. Bardzo przejęła się moim Miłoszkiem. Uratowała mu życie, za co ja i cała moja rodzina będziemy jej wdzięczni do końca naszych dni. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. A na wizytach kontrolnych, synek jest zawsze gruntownie przebadany przez Dr Małecką.
Pani Doktor: dziękuję Pani z całego serca za to, co Pani zrobiła dla nas i naszego synka. Dziękujemy ;)

Po pierwszej wizycie- bardzo miła i kompetentna osoba. Lekarz z powołania, których brakuje w służbie zdrowia. Czuje się, że pacjent jest dla niej ważny. Badanie przeprowadzane jest bardzo dokładnie i fachowo.

PANI DR MAŁECKA TO LEKARZ Z POWOŁANIA, OKAZUJE WIELE CIEPŁA STRES KTÓRY RODZIC PRZECHODZI WCHODZĄC NA ODZIAŁ ZMNIEJSZA SIĘ CZUJĄC OPIEKĘ PANI DOKTOR I PERSONELU Z ODDZIAŁU XII KLINIKI W POZNANIU NA ULICY SZPITALNEJ. PANI DOKTOR PODCHODZI INDYWIDUALNIE DO MAŁEGO PACJENTA, JEST KOMPETENTNA I KAŻDEMU POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE KTOŚ POTRZEBUJE, JEŻELI KTOŚ CHCE INFORMACJI WYSYŁA ESEMESA NA JEJ TELEFON A ONA W WOLNEJ CHWILI ODDZWANIA. JA MIAŁAM SZCZĘŚCIE, ŻE LOS PRZEZNACZYŁ IŻ TRAFIŁAM DO NIEJ Z CÓRECZKĄ. JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA ZA OKAZANĄ POMOC. SERDECZNIE POZDRAWIAM PANIĄ DOKTOR WDZIĘCZNI RODZICE Z WIELKOPOLSKI

Jestem szczerze zdziwiona negatywnymi opiniami na temat dr Małeckiej - uważam, że są niesprawiedliwe i zbyt ogólnikowe. Rzeczywiście p. doktor czasami jest oschła lub zniecierpliwiona, ale nie arogancka czy niegrzeczna. Nie słyszałam też, żeby z gabinetu dochodziły krzyki na pacjentów! Poza tym, to, że lekarz nie jest zbyt miły nie powinno rzutować na ocenę jego kompetencji. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Córka została szczegółowo przebadana i było widać, że dr Małecka przejmuje się naszym dzieckiem i zastanawia jak jej pomóc. Udzielała informacji, badając dziecko komentowała objawy i tłumaczyła co one mogą oznaczać, odpowiadała na pytania. Zwróciła uwagę na ogólny stan zdrowia córki, podpowiedziała do jakiego specjalisty powinniśmy się jeszcze wybrać.

W pracy w szpitalu bardzo doświadczony lekarz, znajduje rozwiązania trudnych problemów i skutecznie postępuje

lekarka nie sympatyczna,złe podjście do człowieka który cierpi z powodu choroby dziecka,nie umiałam się pozbierać psychicznie po diagnozie choroby dziecka a ta pani jeszcze mnie upokorzyła. Wizyty u niej są stresjące,zamierzam zmienić lekarza

Wizyty u niej są stresjące,zamierzam zmienić lekarza

Brak słów na tę kobietę!!!Jest arogancka i nie miła dla rodzica w kontaktach telefonicznych jak i na wizycie.Zachowuje sie jak by zjadła wszystkie rozumy.PORAŻKA

Dzwoni do pacjentów przyjmowanych publicznie z osobistego telefonu podając wyniki badań i modyfikując leczenie.

Moim zdaniem jest to bardzo kompetentny lekarz, diagnozuje moją córkę bardzo dokładnie, wykluczając po kolei poszczególne diagnozy, tak aby dojść do sedna problemu. Nie stosuje żadnych terapii czy leczenia bez dogłębnej diagnozy, co moim zdaniem jest bardzo dobre. Może podchodzi troszkę protekcjonalnie do pacjenta, ale myslę, że to ze względu na różnorodnośc spotykanych pacjentów jest po prostu rzeczowa i uprzejma, nie musi byc "milutka"