lekarz Elzbieta Malik-Rucinska

Od wielu lat jestem pacjentem Pani doktor. Kompleksowe podejście, dbałość o pacjenta a przede wszystkim fakt że to od niej wychodzi propozycja określonych czynności i badań powoduje , że obdarzam ją pełnym zaufaniem. Dziękuję i polecam. M.Zieliński

pani doktor to miła osoba, w jej przychodni na początku było FANTASTYCZNIE, teraz jest bardzo dużo osób również dzieci, a malo skierowań do specjalisty p. dr daje, Bardzo mało, nie tylko moje zdanie.Leczy sama.Bardzo , bardzo szkoda, że przychodnia nie utrzymała się na takim poziomie co na początku.

pani doktorbardzo miła i kompetentna, po przepisaniu sie do jej praktyki , postawiła juz po drugiej wizycie prawidłową diagnoze , zleciła wszystkie badania , cierpliwie przeanalizowała dotychczasowe leczenie i problem zdrowotny bardzo sie poprawił, jestem bardzo zadowolona i goraco polecam

Z całą pewnością jeden z najlepszych lekarzy w Szczecinku, który nie udaje, że leczy tylko to poprostu robi. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam Pania dr z calym sumieniem jest mila, nigdy nie zdarzylo sie aby odmowila porady, zawsze mozna skontaktowac sie telefonicznie jezeli mam problem zdrowotny,podczas wizyty zawsze jest sie przebadanym,moge to porownac poniewaz korzystalam z porady u innych lekarzy,jeszcze raz polecam.