lekarz Elżbieta Mańczyk

Okulista

3,9

Stanisław

19.11.2014

Jest wspaniałą lekarz! Dokładna, wszystko dokładnie wytłumaczy, po zastosowaniu zaleconej terapii nie mam tych problemów ze wzrokiem jakie wcześniej miałem. Sporadycznie występuje problem z rejestracją gdyż automatyczna sekretarka nie informuje, że gabinet jest czasowo nie czynny. O tym, że gabinet nie czynny można się wyłącznie dowiedzieć po pofatygowaniu się do gabinetu. W między czasie można się wykosztować na telefon.
pozdrawiam Panią doktor.

09.03.2013

Wizyta wraz z płukaniem kanalików wyniosła mnie 100 złotych, kobieta jest miła, ciepła, tłumaczy dokładnie przebieg choroby, nie kasuje za wizyty kontrolne. Polecam dorosłym i dzieciaczkom :)

16.01.2013

ZDECYDOWANYM MINUSEM TEJ LEKARKI JEST TO, IZ W SYTUACJACH NAGŁYCH, NIE PRZYJMIE SWOICH NAWET DŁUGOLETNICH PACJENTÓW lECZĘ SIE U TEJ PANI 20 LAT, GDY MOJEMU KILKUMIESIĘCZNEMU DZIECKU WPADŁO COŚ DO OKA I POTRZEBOWAŁAM NAGŁEJ WIZYTY USŁYSZAŁAM, ŻE ZA 2 TYGODNIE !!! A W STARGARDZIE JESt ...

lECZĘ SIE U TEJ PANI 20 LAT, GDY MOJEMU KILKUMIESIĘCZNEMU DZIECKU WPADŁO COŚ DO OKA I POTRZEBOWAŁAM NAGŁEJ WIZYTY USŁYSZAŁAM, ŻE ZA 2 TYGODNIE !!! A W STARGARDZIE JESt 22 LEKARZY OKULISTÓW !!! tERAZ RTAFIŁAM POD OPIEKĘ LEKARZ ZE SZCZECINA, WSPANIAŁEJ OSOBY, GDY POTRZEBUJE PRZYJMIE NAJPÓŹNIEJ NA NASTĘPNY DZIEŃ, NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA CZEKAĆ Z OKIEM DZIECKA DWA TYGODNIE!!!! DLA MNIE TO BULWERSUJĄCE, UWAŻAM, ŻE SPECJALISTA DOBRY, NASTOMIAST RESZTA SAMI PAŃSTWO OCEŃCIE, NIE CHCIAŁAM IŚĆ DO 22 INNYCH LEKARZY, PONIEAŻ DO TEJ PANI MIAŁAM, PODKREŚLAM MIAŁAM ZAUFANIE, DLATEGO POPROSIŁAM O WIZYTĘ WŁAŚNIE JĄ, ODMÓWIŁA, zENADA

21.12.2012

jest wspaniałym lekarzem nie znam lepszego okulisty jestem zadowolona jak Pani Doktor leczy moje dziecko i prosiłabym wszystkich o nie wypisywanie takich złych opinii bo to nie prawda polecam wszystkich na pewno lepszego lekarza nie znajdziecie gwarantuje

16.08.2012

Była nieuprzejma i obcesowa, nie wysłuchala, do konca, poszłqam prywatnie a czułam sie gorzej potraktowana niz w przychodni

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Stargard Szczeciński"?

ulica Iwaszkiewicza 23a

Kuźnicka 1
Police
ul. Forsycji 11
Wołczkowo
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki
ulica Bolesława Śmiałego 33
Szczecin