lekarz Elżbieta Mańczyk

nigdy nie odbiera telefonow, natomiast jest bardzo sympatyczna powinna zmienic system badania, bo od dekad stosuje te same cyferki na scianie, te sama kartke do czytania - pacjenci juz to znaja na pamiec :)

nigdy nie odbiera telefonow, natomiast jest bardzo sympatyczna

Jest wspaniałą lekarz! Dokładna, wszystko dokładnie wytłumaczy, po zastosowaniu zaleconej terapii nie mam tych problemów ze wzrokiem jakie wcześniej miałem. Sporadycznie występuje problem z rejestracją gdyż automatyczna sekretarka nie informuje, że gabinet jest czasowo nie czynny. O tym, że gabinet nie czynny można się wyłącznie dowiedzieć po pofatygowaniu się do gabinetu. W między czasie można się wykosztować na telefon. pozdrawiam Panią doktor.

pozdrawiam Panią doktor.

Wizyta wraz z płukaniem kanalików wyniosła mnie 100 złotych, kobieta jest miła, ciepła, tłumaczy dokładnie przebieg choroby, nie kasuje za wizyty kontrolne. Polecam dorosłym i dzieciaczkom :)

ZDECYDOWANYM MINUSEM TEJ LEKARKI JEST TO, IZ W SYTUACJACH NAGŁYCH, NIE PRZYJMIE SWOICH NAWET DŁUGOLETNICH PACJENTÓW lECZĘ SIE U TEJ PANI 20 LAT, GDY MOJEMU KILKUMIESIĘCZNEMU DZIECKU WPADŁO COŚ DO OKA I POTRZEBOWAŁAM NAGŁEJ WIZYTY USŁYSZAŁAM, ŻE ZA 2 TYGODNIE !!! A W STARGARDZIE JESt 22 LEKARZY OKULISTÓW !!! tERAZ RTAFIŁAM POD OPIEKĘ LEKARZ ZE SZCZECINA, WSPANIAŁEJ OSOBY, GDY POTRZEBUJE PRZYJMIE NAJPÓŹNIEJ NA NASTĘPNY DZIEŃ, NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA CZEKAĆ Z OKIEM DZIECKA DWA TYGODNIE!!!! DLA MNIE TO BULWERSUJĄCE, UWAŻAM, ŻE SPECJALISTA DOBRY, NASTOMIAST RESZTA SAMI PAŃSTWO OCEŃCIE, NIE CHCIAŁAM ...

lECZĘ SIE U TEJ PANI 20 LAT, GDY MOJEMU KILKUMIESIĘCZNEMU DZIECKU WPADŁO COŚ DO OKA I POTRZEBOWAŁAM NAGŁEJ WIZYTY USŁYSZAŁAM, ŻE ZA 2 TYGODNIE !!! A W STARGARDZIE JESt 22 LEKARZY OKULISTÓW !!! tERAZ RTAFIŁAM POD OPIEKĘ LEKARZ ZE SZCZECINA, WSPANIAŁEJ OSOBY, GDY POTRZEBUJE PRZYJMIE NAJPÓŹNIEJ NA NASTĘPNY DZIEŃ, NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA CZEKAĆ Z OKIEM DZIECKA DWA TYGODNIE!!!! DLA MNIE TO BULWERSUJĄCE, UWAŻAM, ŻE SPECJALISTA DOBRY, NASTOMIAST RESZTA SAMI PAŃSTWO OCEŃCIE, NIE CHCIAŁAM IŚĆ DO 22 INNYCH LEKARZY, PONIEAŻ DO TEJ PANI MIAŁAM, PODKREŚLAM MIAŁAM ZAUFANIE, DLATEGO POPROSIŁAM O WIZYTĘ WŁAŚNIE JĄ, ODMÓWIŁA, zENADA

jest wspaniałym lekarzem nie znam lepszego okulisty jestem zadowolona jak Pani Doktor leczy moje dziecko i prosiłabym wszystkich o nie wypisywanie takich złych opinii bo to nie prawda polecam wszystkich na pewno lepszego lekarza nie znajdziecie gwarantuje

Była nieuprzejma i obcesowa, nie wysłuchala, do konca, poszłqam prywatnie a czułam sie gorzej potraktowana niz w przychodni

Wspaniały lekarz, leczę się okulistycznie już 37 lat, odwiedziłam wielu "specjalistów", aż kolega polecił mi Panią Doktor i dopiero wówczas zobaczyłam prawdziwe kolory kolory... Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny, dociekliwy, wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Leczymy się Pani doktor ja i wielu członków mojej bliszej i dalszej rodziny i wielu znajomych. Pani Doktor to wspaniały Specjalista i Człowiek - szczerze polecam !!!!!!!!!!

Polecam, lekarka jest bardzo miła i kompetentna. Wykrywa wiele różnych rzeczy, czego nie wykrywają inni okuliści. I sprawdzają się jej zalecenia.

badania fachowe i kompleksowe bardzo dokladnie tlumaczy o chorobie i jej leczeniu jest lekarzem ktorego polecam innym pacjentom jedyna wada tych wizyt to cena kazdej wizyty gdyby byly chociaz czesciowo refundowane przez NFZ byloby wszystko OKY

- za wszystko :D sdasfddsfdgfdgdsfg buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

- za wszystko :D sdasfddsfdgfdgdsfg buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu