lekarzElżbieta Mańczyk

Okulista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
9 opinii

• 5

Wizyta wraz z płukaniem kanalików wyniosła mnie 100 złotych, kobieta jest miła, ciepła, tłumaczy dokładnie przebieg choroby, nie kasuje za wizyty kontrolne. Polecam dorosłym i dzieciaczkom :)

• 3
  • 2

ZDECYDOWANYM MINUSEM TEJ LEKARKI JEST TO, IZ W SYTUACJACH NAGŁYCH, NIE PRZYJMIE SWOICH NAWET DŁUGOLETNICH PACJENTÓW lECZĘ SIE U TEJ PANI 20 LAT, GDY MOJEMU KILKUMIESIĘCZNEMU DZIECKU WPADŁO COŚ DO OKA I POTRZEBOWAŁAM NAGŁEJ WIZYTY USŁYSZAŁAM, ŻE ZA 2 TYGODNIE !!! A W STARGARDZIE JESt 22 LEKARZY OKULISTÓW !!! tERAZ RTAFIŁAM POD OPIEKĘ LEKARZ ZE SZCZECINA, WSPANIAŁEJ OSOBY, GDY POTRZEBUJE PRZYJMIE NAJPÓŹNIEJ NA NASTĘPNY DZIEŃ, NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA CZEKAĆ Z OKIEM DZIECKA DWA TYGODNIE!!!! DLA MNIE TO BULWERSUJĄCE, UWAŻAM, ŻE SPECJALISTA DOBRY, NASTOMIAST RESZTA SAMI PAŃSTWO OCEŃCIE, NIE CHCIAŁAM IŚĆ DO 22 INNYCH LEKARZY, PONIEAŻ DO TEJ PANI MIAŁAM, PODKREŚLAM MIAŁAM ZAUFANIE, DLATEGO POPROSIŁAM O WIZYTĘ WŁAŚNIE JĄ, ODMÓWIŁA, zENADA

• 5

jest wspaniałym lekarzem nie znam lepszego okulisty jestem zadowolona jak Pani Doktor leczy moje dziecko i prosiłabym wszystkich o nie wypisywanie takich złych opinii bo to nie prawda polecam wszystkich na pewno lepszego lekarza nie znajdziecie gwarantuje

• 3
  • 1

Była nieuprzejma i obcesowa, nie wysłuchala, do konca, poszłqam prywatnie a czułam sie gorzej potraktowana niz w przychodni

• 5

Wspaniały lekarz, leczę się okulistycznie już 37 lat, odwiedziłam wielu "specjalistów", aż kolega polecił mi Panią Doktor i dopiero wówczas zobaczyłam prawdziwe kolory kolory... Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny, dociekliwy, wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Leczymy się Pani doktor ja i wielu członków mojej bliszej i dalszej rodziny i wielu znajomych. Pani Doktor to wspaniały Specjalista i Człowiek - szczerze polecam !!!!!!!!!!

• 5

Polecam, lekarka jest bardzo miła i kompetentna. Wykrywa wiele różnych rzeczy, czego nie wykrywają inni okuliści. I sprawdzają się jej zalecenia.

• 5

badania fachowe i kompleksowe bardzo dokladnie tlumaczy o chorobie i jej leczeniu jest lekarzem ktorego polecam innym pacjentom jedyna wada tych wizyt to cena kazdej wizyty gdyby byly chociaz czesciowo refundowane przez NFZ byloby wszystko OKY

• 1

- za wszystko :D sdasfddsfdgfdgdsfg buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

• 5

U mojej córki zdiagnozowała wadę wzroku astygmatyzm nadwzroczny i zastosowała odpowiednie leczenie. Wada po malutku ustępuje. Bardzo dokładnie omówiła mechanizm powstawania wady i metody leczenia.

Gdzie przyjmuję

place 11

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Prywatny Gabinet Okulistyczny

Słowacka 1
    Stargard Szczeciński
    53,341369315,0147235601-853-939

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat