lekarz Elżbieta Matusz

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Bardzo sympatyczna pani doktor. Prowadziła mnie od małego jestem zawsze zadowolony z jej porady. Podchodziła do mnie z sympatią i empatia, zawsze na spokojnie wytłumaczyła co mi dolega. Dziękuję Pani doktor za prowadzenie Plesik z tej strony :)

Bardzo sympatyczna pani doktor.
Prowadziła mnie od małego jestem zawsze zadowolony z jej porady.
Dziękuję Pani doktor za prowadzenie
Plesik z tej strony :)

Pani Dr jest nie tylko świetnym specjalistą, ale MIŁYM I EMPATYCZNYM CZŁOWIEKIEM. Skąd te negatywne komentarze? Kilka lat Pani Dr odczulała moja córkę, zaznaczam nieprywatnie tylko na NFZ i zawsze z sercem na dłoni i uśmiechem na twarzy. Odczulanie pomogło.

Najbardziej nieprzyjemny lekarz u jakiego byłam. Arogancka, wręcz bezczelna. Zdecydowanie nie polecam.

Nie polecam! Bardzo niesympatyczna, wręcz bezczelna kobieta! Powinna zmienić zawód, bo na lekarza z takim podejściem się nie nadaje! Co to za lekarz, który nie ma czasu dla pacjenta?! Rozmowa z pacjentem jest stratą czasu?! Nie pozdrawiam!

NIE POLECAM !!! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak bezczelnego lekarza. Niezdążyłam wejść do gabinetu a już mi zwróciła uwagę, że zbyt wolno idę z dzieckiem a jej szkoda na to czasu. W gabinecie pierwszymi zdaniami nakrzyczała na mnie, że niewyraźnie wymówiłam imię dziecka (szok!!!). Z sekundy na sekunde było coraz gorzej. Nasza "przygoda" trwała dosłownie kilka minut, ponieważ zachowywała się jak wariatka. Dostałam zlecenie od lekarza innnej specjalizacji ŻEBY SKONSULTOWAĆ się z lekarzem alergologiem aby WKLUCZYĆ alergie. Jeżeli by stwierdziła po rozmowie , że pod dziecko nie ma żadnych alergii ( taki był cel wizyty) a nie krzyczała na mnie i na dziecko, że się odzywa oraz ja źle mówie i przeszkadzamy w przeprowdzeniu wywiadu można byłoby rozstać się jak normalni ludzie. Na koniec powiedziała mi żebym sie w końcu zacząła interesować dzieckiem (choć uważam się za osobę nawet zbyt wrażliwą). Nie jestem w stanie opowiedzieć dokładniej całej sytuacji która się wydażyła bo ciągle jestem w szoku tym bardziej, że nie była to zwykła wizyta w ramach NFZ lecz prywatna wizyta.
Uważam, że "ona" (do mnie również zwracała się na TY) potrzebuje SZYBKIEJ pomocy lekarza psychiatry.

Bardzo polecam Panią doktor mój Kubuś jest dzięki niej zdrowy. Miła i uprzejma osoba . Jeszcze raz dziękuję Pani Elu.

Bardzo arogancka dr masakra jakie podejście do pacjenta z NFZtu nic nie wytłumaczy wszystko taśmowo a jak nie o ma pacjenta następnego to torebeczka na ramie i na miasto terminy na luty brawo......a prywatnie jak się idzie na wizytę diametralna zmiana miło wytłumaczy itp więc czy tak ma być jak się widzi tylko $$$ MASAKRA

Pani doktor jak każdy lekarz ma swoje życie więc nie dziwię się że nieraz ma dosyć mam. My szukamy pomocy to zrozumiałe ale nie piszmy że Pani doktor jest nie miła, arogancja czy coś w tym stylu. Zawsze wysłucha udzieli informacji stara się znaleźć czas na przyjęcie pacjenta. Moje dzieci są pod opieką pani doktor od urodzenia i jak do tej pory jestem zadowolona trwa to już 9 lat . Polecam.

Pani Matusz to moja ulubiona lekarka.Zawsze miła i uśmiechnięta.Nie ignoruje żadnych objawów.Z miłą chęcią się do niej wybieram.Widać,że robi to co kocha.

Nie mam pojecia skad te negatywne komentarze. Pani Doktor to złota kobieta. Bardzo kompetentna. Zawsze znajdzie czas, wszystko wytlumaczy. Zapisuje odpowiednie leki, zawsze znajdzie tanszy odpowiednik. Cala moja rodzina leczy sie u Pani doktor Matusz. Szczerze polecam