lekarz Elżbieta Michałowska-Wolniaklekarz Elżbieta Michałowska-Wolniak - zdjęcie profilowe

lekarz Elżbieta Michałowska-Wolniak

Wykonywane badania:
- Konsultacje laryngologiczne
- badanie słuchu
- wymazy z gardła, nosa, uszu

Nigdy wiecej. Prosze omijac Pania doktor szerokim krokiem. Jakbym mogla wystawic 0 gwiazdek to bym tak zrobila.

Ta kobieta powinna mieć odebrane pozwolenie na wykonywanie zawodu. Szkoda czasu. Jestem w 5 mies. ciazy, na wstępnie już w drzwiach powiedziała że jeśli nie mam negatywnego testu na grypę - dała do zrozumienia że mam wyjść. Zaznaczam że nawet przeziębiona nie byłam, przyszłam z bólem ucha. Widocznie leczy tylko zdrowych ludzi! Brak szacunku dla człowieka, okropnie nie przyjemny człowiek.

Gdybym mogła to bym dala 0, ta Pani nie ma absolutnie żadnych kompetencji by pracować jako lekarz, już o uprzejmości nie wspominając. Stanowczo odradzam

szkoda, że brak jest oceny 0, bo z pewnością bym ją dał! brak jakichkolwiek kompetencji do wykonywania zawodu lekarza, z beznadziejnym podejściem do pacjenta. brak analizy nowych leków i metod leczenia - antybiotyk na wszystko. stanowczo nie polecam!

szkoda, że brak jest oceny 0, bo z pewnością bym ją dał!
brak analizy nowych leków i metod leczenia - antybiotyk na wszystko.
stanowczo nie polecam!

Pani doktor zupełnie nie ma podejścia do dzieci, od progu stwierdziła, że moje 11-miesięczne dziecko "będzie wrzeszczeć" przy planowanym zabiegu płukania uszu, zupełnie niezorganizowana, całą swoją postawą pokazywała, że chciałaby się nas jak najszybciej pozbyć nie udzielając pomocy. I ostatecznie rzeczywiście nie pomogła. Zdecydowanie odradzam, nigdy więcej do niej nie pójdziemy.