dr

Łódź
51,759248519,4559833

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
7 opinii

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat Pani Doktor. Na szczęście dyżuruje w świątecznej pomocy i kilka razy miałam przyjemność skorzystać z jej pomocy. Dokładnie bada dziecko, odpowiada na pytania, może nie jest bardzo wylewna - ale przecież nie o to chodzi, jest miła i widać, że to bardzo kompetentna osoba, zawsze bardzo nam pomaga, do pediatry rejonowego idziemy zwykle tylko na kontrolę - zawsze przepisana kuracja przez Panią Doktor pomaga.

Trafiłam z synem do dr Migdalek przez przypadek na nocną pomoc medyczna. Była bardzo miła,cierpliwa i kompetentna.Bardzo dokładnie bada,słucha rodzica i dziecka.Byłam mile zaskoczona wizytą na NFZ, bo zwykle korzystam z wizyt prywatnych domowych,ale na szczęście tym razem żaden ze zmanierowanych lekarzy nie miał czasu.

Zdecydowanie nie polecam tej Pani, nie miła, nie ma podejścia do dziecka i nie potrafiła zdiagnozować choroby!:(

Super podejście do każdego problemu. polecam!!!

Tak, jak najbardziej tak! Pani doktor jest bardzo pomocna, widać, że to lekarz z powołania

szukam adresu -kontaktu do pani dr Migdałek czy może mi ktoś pomóc spotkałem się z ta osobą raz w medaxie i niestety nikt tam nie chce mi pomóc abym dostał jakiś kontakt bardzo prosiłbym o przesłanie na adres tom973@o2.pl dziękuje

pani doktor to skarb, kompetentna z podejściem do dziecka, cierpliwa i zna sie na leczeniu to lekarz z powołania

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny