dr Elżbieta Migdałek

Pediatra

Sylwia

30.11.2015

Witam , ja osobiście nie polecam tego lekarza , trafiłam na świąteczną pomoc wieczorem , dostałam kazanie od Pani doktor , że o tej godzinie to dzieci już śpią , bardzo była niezadowolona , dziecko pokładało się w poczekalni bo miało gorączkę a Pani doktor się niestety nie spieszyło do pacjenta , nie powiedziała co dziecku dolega , tylko wpisała leki . Już drugi raz trafiłam na tego lekarza i bardzo ubolewam , że takie niemiłe podejście ma do pacjentów i ich rodziców , jestem niezadowolona i jeżeli jeszcze kiedyś trafię do pomocy świątecznej i zobaczę , że jest ta Pani doktor to zabiorę dziecko i pojadę do matki polki . Pani doktor nie ma prawa komentować o której godzinie się przychodzi do lekarza po pomoc , idę wtedy kiedy moje dziecko potrzebuje pomocy , a jeżeli to nie pasuje to niech Pani doktor zmieni przychodnię .

Milena

24.07.2015

Wreszcie trafiłam na "swojego" lekarza. Kogoś, kto rutynowo nie podaje antybiotyków "na wszelki wypadek" lub "bo dziecko malutkie" itp.! Antybiotyk to ostateczność, czasem warto spróbować innej drogi - szukałam kogoś, kto w tej kwestii się ze mną zgadza! Polecam gorąco!

14.05.2014

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat Pani Doktor. Na szczęście dyżuruje w świątecznej pomocy i kilka razy miałam przyjemność skorzystać z jej pomocy. Dokładnie bada dziecko, odpowiada na pytania, może nie jest bardzo wylewna - ale przecież nie o to chodzi, jest miła i widać, że to bardzo kompetentna osoba, zawsze bardzo nam pomaga, do pediatry rejonowego idziemy zwykle tylko na kontrolę - zawsze przepisana kuracja przez Panią Doktor pomaga.

18.05.2013

Trafiłam z synem do dr Migdalek przez przypadek na nocną pomoc medyczna. Była bardzo miła,cierpliwa i kompetentna.Bardzo dokładnie bada,słucha rodzica i dziecka.Byłam mile zaskoczona wizytą na NFZ, bo zwykle korzystam z wizyt prywatnych domowych,ale na szczęście tym razem żaden ze zmanierowanych lekarzy nie miał czasu.

24.04.2013

Zdecydowanie nie polecam tej Pani, nie miła, nie ma podejścia do dziecka i nie potrafiła zdiagnozować choroby!:(

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Łódź"?

Przychodnia Alergologiczna przy Szpitalu Kopernika

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Damed