dr

Łódź
51,759248519,4559833

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
4.2/5
Średnia:
4.25
9 opinii

Witam , ja osobiście nie polecam tego lekarza , trafiłam na świąteczną pomoc wieczorem , dostałam kazanie od Pani doktor , że o tej godzinie to dzieci już śpią , bardzo była niezadowolona , dziecko pokładało się w poczekalni bo miało gorączkę a Pani doktor się niestety nie spieszyło do pacjenta , nie powiedziała co dziecku dolega , tylko wpisała leki . Już drugi raz trafiłam na tego lekarza i bardzo ubolewam , że takie niemiłe podejście ma do pacjentów i ich rodziców , jestem niezadowolona i jeżeli jeszcze kiedyś trafię do pomocy świątecznej i zobaczę , że jest ta Pani doktor to zabiorę dziecko i pojadę do matki polki . Pani doktor nie ma prawa komentować o której godzinie się przychodzi do lekarza po pomoc , idę wtedy kiedy moje dziecko potrzebuje pomocy , a jeżeli to nie pasuje to niech Pani doktor zmieni przychodnię .

Wreszcie trafiłam na "swojego" lekarza. Kogoś, kto rutynowo nie podaje antybiotyków "na wszelki wypadek" lub "bo dziecko malutkie" itp.! Antybiotyk to ostateczność, czasem warto spróbować innej drogi - szukałam kogoś, kto w tej kwestii się ze mną zgadza! Polecam gorąco!

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat Pani Doktor. Na szczęście dyżuruje w świątecznej pomocy i kilka razy miałam przyjemność skorzystać z jej pomocy. Dokładnie bada dziecko, odpowiada na pytania, może nie jest bardzo wylewna - ale przecież nie o to chodzi, jest miła i widać, że to bardzo kompetentna osoba, zawsze bardzo nam pomaga, do pediatry rejonowego idziemy zwykle tylko na kontrolę - zawsze przepisana kuracja przez Panią Doktor pomaga.

Trafiłam z synem do dr Migdalek przez przypadek na nocną pomoc medyczna. Była bardzo miła,cierpliwa i kompetentna.Bardzo dokładnie bada,słucha rodzica i dziecka.Byłam mile zaskoczona wizytą na NFZ, bo zwykle korzystam z wizyt prywatnych domowych,ale na szczęście tym razem żaden ze zmanierowanych lekarzy nie miał czasu.

Zdecydowanie nie polecam tej Pani, nie miła, nie ma podejścia do dziecka i nie potrafiła zdiagnozować choroby!:(

Super podejście do każdego problemu. polecam!!!

Tak, jak najbardziej tak! Pani doktor jest bardzo pomocna, widać, że to lekarz z powołania

szukam adresu -kontaktu do pani dr Migdałek czy może mi ktoś pomóc spotkałem się z ta osobą raz w medaxie i niestety nikt tam nie chce mi pomóc abym dostał jakiś kontakt bardzo prosiłbym o przesłanie na adres tom973@o2.pl dziękuje

pani doktor to skarb, kompetentna z podejściem do dziecka, cierpliwa i zna sie na leczeniu to lekarz z powołania

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny