dr n. med. Elżbieta Mizgała-Izworska

Lekarz rodzinny

Lekarz naprawdę godny polecenia- bardzo konkretna, bardzo dokładna, przy tym cierpliwa, uprzejma, świetne podejście do dzieci

Lekarz naprawdę godny polecenia, wiedzą, rzetelność i uśmiech to cechy wyróżniające, fantastyczne podejście do dzieci.

Najlepszy lekarz jakiego znam ,tylko ciężko się dostać,i często muszę umawiać syna do innego lekarza.

W sumie to byłam na wizycie u pani Więcek pierwszy raz, ale wywarła na mnie naprawdę bardzo pozytywne wrażenie. Prawidłowo dobrała leki, wytłumaczyła wszystko. Myślę, że w razie choroby, będę do niej zaglądać częściej.

W sumie to byłam na wizycie u pani Więcek pierwszy raz, ale wywarła na
mnie naprawdę bardzo pozytywne wrażenie. Prawidłowo dobrała leki,
wytłumaczyła wszystko. Myślę, że w razie choroby, będę do niej zaglądać
częściej.

świetna Pani Doktor zgadzam się w 100% z opiniami innych lecz trudno się do niej zapisać z uwagi że przyjmuje głownie dzieci i muszę się niestety zapisywać do innych lekarzy (też nie narzekam bo dobrzy)

Od przeszło dziewięciu lat Pani Doktor jest lekarzem mojego dziecka. Pomogła nam w najcięższych chwilach. Zawsze mogliśmy liczyć na konsultację, pora i dzień tygodnia nie miały znaczenia. Jest rzeczowa, kompetentna, jej spokój udziela się spanikowanym rodzicom. Dziecko jest dla niej najważniejsze. Takiego lekarza to ze świecą szukać !!!!!!

Pani Doktor Mizgała jest cudownym człowiekiem oraz mądrym, rzeczowym i doświadczonym lekarzem. Można czuć się bezpiecznie mając takiego pediatrę! Mama pacjenta

Mama pacjenta

Najlepszy lekarz na swiecie Najlepszy lekarz pod słońcem! Konsultacje telefoniczne nawet po godzinach pracy Nigdy Nam nie odmówiła pomocy za to Dziekujemy z calego serca a Nasz ALa uwielbia swoją panią doktor. Gorąco polecam! nawet w tedy jak panikuje odnosnie mojej corci to zawsze moge liczyc na pania doktor w 100% ona ze swojm spokojem wytumaczy co i jak Godna zaufania w 100% Za jej cierpliwosc ZA to że potrafi wysluchac jesli chodzi o moja Alicje bardzo DZIEKUJEMY Panikujaca mama

Panikujaca mama

osoba do której z chęcią się chodzi. Czasem żałuję że tak mało ostatnio chorujemy bo kontakt się ograniczył !!! :) Wspaniała osoba, wydawało mi się że podchodzi do mnie indywidualnie, trochę prywatnie, ale po przeczytaniu opinii można zauważyć, że traktuje tak każdego !!! Jedyny mankament - to coraz trudniej się do niej dostać i wizyty zmawiam czasem z tyg. wyprzedzeniem (o ile mi się nie śpieszy),a są to wizyty dla dzieci. Jeżdżę z drugiego końca miasta i dalej jeździć będę. Polecam !!! E. Niezgoda

E. Niezgoda