lekarz Elżbieta Muśko

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szczerze ? Jako lekarz pierwszego kontaktu nie ma z nią kontaktu. Dzwoniąc z zapytaniem , czy pani doktor przyjmie kolejny raz słyszę , że ma strasznie dużo pacjentów. Bilans dla syna ? Dwa miesiące czekania, leczę anginę sama, wszystkie katary czy inne kaszle - tygodniami. Tylko dlatego , że zapracowana pani doktor nie ma dla mnie czasu. Wstyd.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pani doktor jest uprzejmą,wyrazie jakichkolwiek pytań zawsze udziela odpowiedzi. Nigdy nie było problemu ze skierowaniem do specjalisty czy na badania. Jest godna zaufanie i polecenia.

polecam lekarza w 100% Chodze razem z dziecmi od kilkunastu lat, a teraz nawet z wnuczkiem :)

Nie wydaje skierowań do specjalistów pomimo zaświadczeń od innych lekarzy, nie polecam.

Zdecydowanie NIE POLECAM. Na wizycie ma się wrażenie że chce się Ciebie pozbyć jak najszybciej. Nie potrafi doradzić ani rozwiać wątpliwości. Na jedno skierowanie czekałam 2 m-ce.

Zdecydowanie nie polecam, leki przepisuje drogie, najczesciej antybiotyki, trzeba nalegac aby wydala skierowania:/

NIe chce dawać skierowań do specjalistów NIE POLECAM

NIe chce dawać skierowań do specjalistów NIE POLECAM

Nie polecam tego lekarza , potrafi tylko przypisywać antybiotyki , na własną rękę trzeba szukać przyczyn swoich chorób..

Bardzo miła i sympatyczna ,należy do lekarzy którym ufam . Szczerze mogę polecić wszystkim niezdecydowanym , do jakiego lekarza rodzinnego się zapisać .

polecam tego lekarza.Jest on moim rodzinnym lekarzem !!!

polecam tego lekarza.Jest on moim rodzinnym lekarzem !!!