dr n. med. Elżbieta Mycek

Ortodonta, Stomatolog

Pełen profesjonalizm, fachowość, uprzejmość, odpowiednie nastawienie i podejście do Pacjenta. Uważam, że Pani Doktor Elżbieta Mycek jest lekarzem z powołania. Umie poszanować pacjenta a kiedy trzeba to nawet podnieść na duchu :D jestem jej pacjentem już od dłuższego czasu i nie narzekam absolutnie

Chciałbym serdecznie polecić Panią dr Mycek. Byłem u niej na pierwszej wizycie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pani dr jest bardzo miła, kompetentą osobą z profesjonalnym podejściem do pacjenta. jak wcześniej nie lubiałem wizyt u ortodontów tak od teraz naprawdę zmieniam zdanie i nastawienie. wizyta zupełnie bezstresowa, Pani dr wszystko szczególow mi wyjaśniła i wytłumaczyła jak będzie wyglądało leczenie. podziwiam ją za ogromną wiedzę i doświadczenie

Stanowczo odradzam! Podczas wizyt było wszystko pięknie ładnie. Miałam tylozgryz i w związku z tym po ustawieniu żuchwy w prawidłowym położeniu powinnam mieć założone wyciągi aby zaguzkowac( dopasowac) zgryz. Dowiedziałam się tego w bardzo nieprzyjemny sposób gdy przez brak tego dopasowania wypadł mi krążek w zuchwie i nie mogłam otworzyć szczęki! Ból straszny, nie moglan jeść, tylko płyny. NFZ takiego leczenia nie refunduje. Wtedy dopiero się od lekarzy dowiedziałam o wyciągach, bo byli w szoku ze ortodontka zakończyła bez tego leczenie. Tysiąc wydalam na nastawienie tego krążka nie mówiąc o cierpieniu i dyskomforcie przy noszeniu przez rok nakładek na zębach 24/dobe. Totalna porażka.

świetnie! na pierwszej wizycie od razu zostałam umówiona na założenia aparatu estetycznego, który został założony po 2 tygodniach od konsultacji. jestem bardzo zadowolona z wizyt które odbywają się co 2 miesiące. pani doktor jest najlepszym ortodątą z jakim miałam do tej pory do czynienia. w przyszłym miesiącu bede miała sćiągany aparat po 1 roku, co w zupełności wystarczyło na wyprostowanie moich zębów. pani dr. mozna w zupełności zaufać. gorąco polecam!!!

Pani doktor kazała czekać trzy miesiące, żeby była na fundusz zdrowia leczona córka.Potem dostała szybko aparat. wizyty co dwa miesiące oczywiście nieodpłatne. Bardzo polecam.

dramat po 2.5 roku maszynki powiedziała że swietnie to wszystko wygląda(miałem 18 lat) w tym momencie po 6 latach mam kontakt miedzy 3 zębami (góra dół) kazala usunąc czwórki tylko u góry co wg konsultacji z ortodontami krakowskimi (trzema) bylo metoda lat 80 i na nowo musze miec aparat!! i to nie tylko na góre ale i na doł gdyz wczesniej miałem tylko na góre co jest ponoc też duzym błedem w sztuce( w moim przypdaku) nie polecam

Dwa lata czekamy na aparat ortodontyczny, Pani Doktor poprzestaje tyko na płytce przedsionkowej, która niewiele daje. Najwyraźniej czekamy na ukończenie przez pacjenta 12 roku życia wtedy aparat będzie odpłatny.

Nie rozpoznała problemu, stwierdziła że niemożliwe jest założenie aparatu stałego co okazało się całkowitą nieprawdą.