lekarz Elżbieta Niziołek

Psychoterapeuta, Psychiatra

Pani Doktor z prawdziwego powolania. Empatyczna, konkretna, dociekliwa - profesjonalna w kazdym stopniu!

Zostałxm skierowanx do tej konkretnej osoby w wieku szkolnym, kompletnie nieświadomx (moi rodzice również, ponieważ nie mają wiedzy w tym temacie) szkód, jakie ta około 3 letnia "terapia" wyrządzi przez ten czas. Później niestety byłxm zmuszonx również uczęszczać do tej osoby. - ciągłe zmiany leków (głównie SSRI), przecież gospodarkę trzeba zasilać nie bacząc na koszta zdrowotne, nieważne też, że leki nie przynosiły kompletnie żadnej poprawy, były jedynie skutki uboczne. Niezbyt fachowe również jest proponowanie leczenie farmakologicznego jako podstawy, ignorując moją informację zwrotną, że psychoterapia z panią psycholog (z polecenia Pani ...

Później niestety byłxm zmuszonx również uczęszczać do tej osoby.

- ciągłe zmiany leków (głównie SSRI), przecież gospodarkę trzeba zasilać nie bacząc na koszta zdrowotne, nieważne też, że leki nie przynosiły kompletnie żadnej poprawy, były jedynie skutki uboczne. Niezbyt fachowe również jest proponowanie leczenie farmakologicznego jako podstawy, ignorując moją informację zwrotną, że psychoterapia z panią psycholog (z polecenia Pani psychiatry) w innym ośrodku absolutnie nie pomaga,
⬇️
- poleciła mi Panią terapeutkę, do której równolegle uczęszczałxm, bez żadnych efektów przez 3 lata. Mój stan się pogarszał, nie zaproponowała alternatywy,
- niestety Pani psychiatra potrafiła być chamska, opryskliwa i momentami jej ego dało się łatwo urazić (pełen nieprofesjonalizm moim zdaniem), co skutkowało powyższym zachowaniem oraz wprowadzało mnie (być może z jej strony nieświadomie, ale to jej nie usprawiedliwia) w poczucie winy. Dodam, że sztuczny uśmiech nie jest w stanie pomóc w poprawie stanu psychicznego pacjenta,
- Pani psychiatra słuchała moich zwierzeń, jednak nie była w stanie odpowiednio do tego się konkretnie odnieść, pomóc czy doradzić.
- ! Tutaj uwaga, bo zszokował mnie nieprofesjonalizm. Pani psychiatra podejrzewała u mnie zaburzenia odżywiania, więc jedyne co zrobiła, to nakazała mi wejść na wagę wbrew mojej woli (nie pamiętam czy straszyła skierowaniem do ośrodka, ponieważ początkowo odmawiałxm) i po zobaczeniu prawidłowej wagi, stwierdziła, że nie dolegają mi żadne zaburzenia odżywiania (wtedy przechodziłxm okres kompulsywnego objadania się na przemian z wymiotami). Pięknie zbagatelizowany problem 🤡

- w późniejszych latach podejrzewając konkretne zaburzenie, przy którym jest ryzyko nadużywania substancji i wpadnięcia w nałóg, przepisała mi benzodiazepiny (wysoki potencjał uzależniający)

Po latach jestem w stanie podsumować to tak: ten okres zrobił mi solidne pranie mózgu.
Opinia nie tylko z mojej strony - również moi rodzice skutecznie się zrazili (Pani psychiatra w gabinecie, będąc ze mną i moim ojcem, w momencie gdy próbował coś powiedzieć zbyła go słowami w stylu "proszę się nie odzywać, teraz rozmawiam z pacjentem") z tego co obserwuję w opiniach, nie tylko ja mam takie zdanie na temat tej osoby.

Niechętnie piszę tak negatywne opinie, ale niestety. Ku przestrodze. Być może z inną osobą zarezonuje ale w moim przypadku był to zmarnowany czas, który możnaby dużo lepiej wykorzystać, gdybym tylko wiedziałx, że jest alternatywa w postaci gruntownej psychoterapii i istnieją ludzie w środowisku leczenia psychiatrycznego o otwartych umysłach.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Uprzejma, delikatna. Nie czuć że jest się u psychiatry. Atmosfera bardzo miła. Nie spogląda na chorego jak by był "wariatem". Bardzo dobrze dobiera leki.

Wg p. doktor wygodnie być chorym. Niezainteresowana pacjentem, opryskliwa, chamska, bardzo niecierpliwa. Byłem dwa razy, raz w prywatnym gabinecie i raz w poradni - przez przypadek, przy rejestracji telefonicznej powiedziałem, że wszystko jedno do kogo, byle szybki termin i nie zapytałem o nazwisko lekarza.

Bardzo dobry lekarz .Odwiedzam ja od 10 lat Pomogła mi ,Jestem DDa Miła zawsze zapyta o moje dzieci moge sie wygadać wypłakać. Dobierze odpowiednie leki 5 lat nie miała deprechy i znowu zalamanie i postawiła mnie na nogi Dziekuje :)

Bardzo kontaktowa i przenikliwa pani doktor,nie daje się zwieść pozorom i nie opiera się na cudzych opiniach.Doświadczona i kompetentna.

Bardzo kiepsko. Nie do końca poprawnie dobrane leki i trzymanie się ich kluczowo bez próby zmiany. Dopiero po ponad 2 latach zażywania i zmianie psychiatry w końcu trafiliśmy z nowym na odpowiednie. Psychoterapia na zasadzie wysłuchiwania opowieści pacjenta, bez konkretnych rad czy pomocy. *leczyliśmy* stany depresyjne. Pani miła i uśmiechnięta - w końcu bardzo dobra gotówka. Ogólnie odradzam.

Pani doktór mało kompetentna,nie podchodzi do problemu zdrowotnego kompleksowo oraz rzeczowo,jest bardzo nie miła,zero empatii a przede wszystkim chamska.Zdecydowanie odradzam.

pani Doktor jest naprawde bardzo milym i przy tym kompetentnym lekarzem. dwa lata temu cierpialam na zaburzenia lekowe (wiecie to chyba nerwica sie kiedys nazywalo). Metoda prob i bledow dopasowala mi pani dr Niziolek leki, ktore uratowaly mnie przed szalenstwem..leczenie trwalo dlugo, ale przynioslo wymierne efekty. Polecam dr Niziolek i jako czlowieka i lekarza, jest wyciszona, sluchajaca, usmiechnieta:)

Kilka lat temu zaczęła się u mnie bulimia (na początku oczywiście nawet nie wiedziałam, że to ta choroba), dostałam skierowanie do Pani Doktor od innej psycholog. Dr Niziołek pomogła mi w uświadomieniu sobie stanu rzeczy i pomogła mi dojrzeć. Co prawda potem brałam udział w psychoterapii grupowej bez obecności dr Niziołek, ale to dzięki niej zdecydowałam się na ten rodzaj leczenia, a to z kolei znacząco mi pomogło. Ciężko wyleczyć się całkowicie z bulimii, depresji, ale teraz wiem że mam do kogo iść, licząc nie tylko na wysłuchanie ale też ...

Ciężko wyleczyć się całkowicie z bulimii, depresji, ale teraz wiem że mam do kogo iść, licząc nie tylko na wysłuchanie ale też rozsądne uwagi i wskazanie 'w czym rzecz'.
Sama nie jestem żadnym specjalistą, jednak jeśli chodzi o moje osobiste zdanie to nie zawaham się w stosunku do dr Niziołek użyć określenia -'pełen profesjonalizm', oraz polecić wszystkim osobom nieradzącym sobie z bałaganem we własnej głowie.