lek. dent. Elżbieta Nowak

Ortodonta, Stomatolog

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Elżbieta, jestem pod jej opieką stomatologiczna od 11 lat i zarówno zajęła sie leczeniem jak i prostowaniem moich ząbków. Nie mam żadnych zastrzeżeń, normalny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Ony takich specjalistów więcej

Od niedawna jestem pacjentką Pani doktor Nowak i nie mam zastrzeżeń miła, sympatyczna, delikatna, wszystko na bieżąco tłumaczy. Nie zbywa pacjenta :)

Od kilku lat jest naszym stomatologiem, wykonała poprawki - leczenie po innych stomatologach z dobrym skutkiem. Mamy do pani stomatolog zaufanie, polecamy innym jej usługi, szkoda, że tak długo trzeba czekać na wizytę, choć stosuje zasadę "wolnego miejsca", tzn. jeśli zwalnia się miejsce - pacjentowi proponuje się telefonicznie nowy, szybszy termin wizyty.

Jestem pacjentką z aparatem ortodontycznym, nie wiem jeszcze jak będzie z końcem leczenia, ale póki co jest dobrze. Jeśli o mnie chodzi sama się wielu rzeczy dopytuję, więc otrzymuję odpowiedzi w pełni mnie zadowalające.Na tej podstawie mogę powiedzieć, że informowanie o sposobie leczenia jest trochę za mało wypowiadane od niej samej, choć wolałabym, żeby więcej mówiła od siebie, bo pytać się z otwartą szczęką jest trudno.Moim zdaniem jest w porządku lekarzem, z poczuciem humoru,ja polecam :)

Dlaczego nigdzie nie podaje nr PWZ ? Czy to możliwe zrobić dwie specjalizacje....Lepiej to sprawdzić.

Jak skąd? Sama sobie pisze dyletantka jedna.

Jak skąd? Sama sobie pisze dyletantka jedna.

Jest okropna. Nigdy w życiu nie byłam u tak wrednego stomatologa. Nie wiem skąd takie pozytywne oceny i komentarze na jej temat.

Jest okropna. Nigdy w życiu nie byłam u tak wrednego stomatologa.
Nie wiem skąd takie pozytywne oceny i komentarze na jej temat.

Bardzo, ale to bardzo dobry ortodonta. Polecam:).

Bardzo, ale to bardzo dobry ortodonta. Polecam:).

Byłam u dr Nowak na konsultacji ortodontycznej. Uważam, że nie pobieranie opłaty za samą wizytę jest OK, ponieważ, jeśli nie zdecydowałabym się na leczenie u niej nie byłabym stratna kilkudziesięciu złotych, a w większości gabinetów już za samą poradę trzeba zapłacić. Pani dr ma cennik na stronie, w którym widać konkurencyjne ceny. Ma wiele dyplomów ze szkoleń w swoim gabinecie, więc widać, że cały czas się kształci i podwyższa swoje kwalifikacje.