lekarz Elżbieta Piaseczyńska

Psychiatra

Wiele lat leczyłem się u różnych specjalistów. Dr. Piaseczyńska jako pierwsza zastosowała całkowitą zmianę leczenia i dzięki niej jestem w niemal całkowitej remisji. Jest bardzo profesjonalna i ma olbrzymie doświadczenie . Polecam każdemu choć to tylko moja opinia

Szkoda czasu i pieniędzy na wizyty. Zależy wyłącznie na kasie a nie na dobru pacjenta. Nie polecam.

Wizyta przebiega z zegarkiem w ręku. Pani doktor zależy wyłącznie na kasie. Nie powie co może dolegać jaka choroba. Szkoda czasu i pieniędzy. Liczy się ilość a nie jakość.

Nie polecam tej pani. Zależy tylko na kasie a nie na pacjecie. Kontakt telefoniczny zerowy. Poprostu ma w d... pacjenta

Wspaniały lekarz i człowiek. Pni doktor leczy moją mamę, która była w głębokiej depresji. Mama funkcjonuje rewelacyjnie. Polecam

Najlepszy psychiatra, jakiego dotychczas spotkałam. Choruję na depresję od ponad roku i dopiero odkąd zaczęłam się leczyć u Pani doktor powoli wychodzę na prostą. Ma bardzo psychologiczne podejście, podchodzi kompleksowo do problemu, nie tylko przez pryzmat leczenia farmakologicznego, nie lekceważy pacjenta. Bardzo dziękuję Pani doktor za fachową opiekę, zrozumienie i zaangażowanie, którego często brakuje innym lekarzom.

Bardzo dobry lekarz.Zachorowałam na zespół paranoidalny 15 lat temu.Byłam tylko pół roku na zwolnieniu. Cały czas leczę się u pani doktor.Od 8 lat wizyta 1 raz na półroku.Bardzo dobrze funkcjonuję w pracy i społeczeństwie. Dziękuję Pani Doktor.Polecam korzystanie z leczenia u pani Elżbiety Piaseczyńskiej

CHOROBA powróciła!!!.. nic dodać, nic ująć

CHOROBA powróciła!!!.. nic dodać, nic ująć

Niestety nie jestem zadowolony z drogich wizyt u tej Pani Piaseczyńskiej. Długo mnie leczyła ale mi wcale nie pomogła. Choroba tylko się nasiliła.

WITAM, CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ W JAKICH GODZINACH I DNIACH PRZYJMUJE PANI DOKTOR ?? PROSZĘ O POMOC!