Elżbieta Piaseczyńska

Biała Podlaska
52,034433523,12085110 83 342 10 56

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
13 opinii

Najlepszy psychiatra, jakiego dotychczas spotkałam. Choruję na depresję od ponad roku i dopiero odkąd zaczęłam się leczyć u Pani doktor powoli wychodzę na prostą. Ma bardzo psychologiczne podejście, podchodzi kompleksowo do problemu, nie tylko przez pryzmat leczenia farmakologicznego, nie lekceważy pacjenta. Bardzo dziękuję Pani doktor za fachową opiekę, zrozumienie i zaangażowanie, którego często brakuje innym lekarzom.

Bardzo dobry lekarz.Zachorowałam na zespół paranoidalny 15 lat temu.Byłam tylko pół roku na zwolnieniu. Cały czas leczę się u pani doktor.Od 8 lat wizyta 1 raz na półroku.Bardzo dobrze funkcjonuję w pracy i społeczeństwie. Dziękuję Pani Doktor.Polecam korzystanie z leczenia u pani Elżbiety Piaseczyńskiej

CHOROBA powróciła!!!.. nic dodać, nic ująć

Niestety nie jestem zadowolony z drogich wizyt u tej Pani Piaseczyńskiej. Długo mnie leczyła ale mi wcale nie pomogła. Choroba tylko się nasiliła.

WITAM, CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ W JAKICH GODZINACH I DNIACH PRZYJMUJE PANI DOKTOR ?? PROSZĘ O POMOC!

Pani Doktor bardzo mi pomogła i podeszła ze zrozumieniem do moich problemów, których nikt nie uznawał wtedy za istotne. To ona skierowała mnie na dobrą ścieżkę leczenia :)

wyleczyła mnie z okropnej nerwicy lękowej:) polecam naprawdę sympatyczna, bardzo mądra i życzliwa. jestem osobą szczęśliwą dzięki temu że dałam jej sobie pomóc:)

Moim zdaniem Pani Piaseczyńska jest świetnym lekarzem. Leczyłam się u niej kilka. Leki, które mi przepisywała działały. Tłumaczy co się dzieje z człowiekiem. Pacjent na świadomość, że nie jest sam.

Oby jak najwięcej takich lekarzy i ludzi na wielu stanowiskach.

witam chciałbym dowiedzieć się czegoś jak Pani leczy, jakie są opinie te trzy to za mało,a mam zamiar zgłosić się do tej doktor... Pozdrawiam

Wspaniały lekarz i skuteczny o wyjątkowym podejściu do pacjenta. Pani Piaseczyńska w ciągu kilku miesięcy wyciągnęła mnie z głębokiej depresji. Zawsze miła i wielokrotnie w czasie rozmowy wzbogaca wątki lecznicze swoimi prywatnymi co wzbudza zaufanie do prowadzącej leczenie. Pacjent Krzysztof Szychowski, Biała Podlaska.

Polecam Panią doktor wszystkim którzy mają problemy zdrowotne jest bardzo kompetentna ,kontaktowa i moim zdaniem umiejąca wniknąć we wnętrze człowieka.

Wspaniały kompetentny człowiek i specjalista.Polecam paciętom.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny