lekarz Elżbieta Piaseczyńska

Psychiatra

Opinii13

Paulina B

27.02.2014

Najlepszy psychiatra, jakiego dotychczas spotkałam. Choruję na depresję od ponad roku i dopiero odkąd zaczęłam się leczyć u Pani doktor powoli wychodzę na prostą. Ma bardzo psychologiczne podejście, podchodzi kompleksowo do problemu, nie tylko przez pryzmat leczenia farmakologicznego, nie lekceważy pacjenta. Bardzo dziękuję Pani doktor za fachową opiekę, zrozumienie i zaangażowanie, którego często brakuje innym lekarzom.

07.12.2012

Bardzo dobry lekarz.Zachorowałam na zespół paranoidalny 15 lat temu.Byłam tylko pół roku na zwolnieniu. Cały czas leczę się u pani doktor.Od 8 lat wizyta 1 raz na półroku.Bardzo dobrze funkcjonuję w pracy i społeczeństwie. Dziękuję Pani Doktor.Polecam korzystanie z leczenia u pani Elżbiety Piaseczyńskiej

27.06.2012

CHOROBA powróciła!!!.. nic dodać, nic ująć

CHOROBA powróciła!!!.. nic dodać, nic ująć

26.06.2012

Niestety nie jestem zadowolony z drogich wizyt u tej Pani Piaseczyńskiej. Długo mnie leczyła ale mi wcale nie pomogła. Choroba tylko się nasiliła.

13.03.2012

WITAM, CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ W JAKICH GODZINACH I DNIACH PRZYJMUJE PANI DOKTOR ?? PROSZĘ O POMOC!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Biała Podlaska"?

Sadowa 11-21 lok. 4

Janowska 76
Biała Podlaska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PSYCHE"
ul. Wiejska 13
Międzyrzec Podlaski