dr Elżbieta Pietraszewska-Ziółkowska

Opinii6

21.04.2016

dorota

09.03.2014

Pani doktor to wspaniały lekarz, w stu procentach kompetentny w swojej dziedzinie. Diagnozy, które stawia pacjentom zawsze się potwierdzają, także te, które wymagają potwierdzenia w badaniu histopatologicznym. To wspaniały człowiek, nie tylko lekarz, który pacjenta traktuje w sposób godny bez względu na wykształcenie. Cenić należy ...

To wspaniały człowiek, nie tylko lekarz, który pacjenta traktuje w sposób godny bez względu na wykształcenie. Cenić należy to, że do nas pacjentów przyjeżdża z Pionek, a wizyty rozpoczyna wcześniej nie czekając na czas rozpoczęcia swojej pracy. Jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała, a przede wszystkim -to pani doktor o wysokiej kulturze osobistej i szacunku do innych. Zachęcam do korzystania z usług pani doktor.

Natalia

08.03.2014

Pani doktor Elżbieta Pietraszewska Ziółkowska jest naprawdę najlepszym dermatologiem w całym Radomiu, przez 5 lat leczyłam się na ciężki trądzik byłam u około 5 dermatologów żaden z nich nie był w stanie mnie wyleczyć dostawałam jakieś maści, po których nie było żadnych zmian,dopiero gdy trafiłam w ręce doktor Ziółkowskiej moja cera zmieniła się nie do poznania ,wiadomo ze to był jakiś okres leczenia ale było warto by zobaczyć taki efekt,teraz jestem szczęśliwa gdy widzę moja twarz bez trądziku,poza tym pani doktor jest bardzo sympatyczna i ciepłą osoba :)

16.09.2013

Wspaniały Lekarz, nikt nie mógł mi pomóc z moimi problemami, jedyna Pani Doktor to szybko zdiagnozowała i wyleczyła za co jestem jej Ogromnie wdzięczna. Barbara

22.05.2013

Świetny lekarz dermatolog,pomogła mi w chorobie co leczona była u kilku dermatologów,wyleczyła mnie doktor w ciągu 3 tygodni.Polecam doktor Ziółkowską w trudnych sprawach.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Radom"?

Żeromskiego 105a
medicon