dr

Elżbieta Pietraszewska-Ziółkowska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog, Wenerolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Zbrowskiego 63
Radom
51,406089521,172174548 344 94 99
info@cmsalute.pl

Kalendarz przyjęć
Pon08.02Wt09.02Śr10.02Czw11.02Pt12.02So13.02Nd14.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
5/5
Kompleksowość podejścia
5/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
5/5
Ilość poświęconego czasu
5/5
Uprzejmość
5/5
Godny polecenia
5/5
Średnia:
5.05
5 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Pani doktor to wspaniały lekarz, w stu procentach kompetentny w swojej dziedzinie. Diagnozy, które stawia pacjentom zawsze się potwierdzają, także te, które wymagają potwierdzenia w badaniu histopatologicznym. To wspaniały człowiek, nie tylko lekarz, który pacjenta traktuje w sposób godny bez względu na wykształcenie. Cenić należy to, że do nas pacjentów przyjeżdża z Pionek, a wizyty rozpoczyna wcześniej nie czekając na czas rozpoczęcia swojej pracy. Jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała, a przede wszystkim -to pani doktor o wysokiej kulturze osobistej i szacunku do innych. Zachęcam do korzystania z usług pani doktor.

5,0/5

Pani doktor Elżbieta Pietraszewska Ziółkowska jest naprawdę najlepszym dermatologiem w całym Radomiu, przez 5 lat leczyłam się na ciężki trądzik byłam u około 5 dermatologów żaden z nich nie był w stanie mnie wyleczyć dostawałam jakieś maści, po których nie było żadnych zmian,dopiero gdy trafiłam w ręce doktor Ziółkowskiej moja cera zmieniła się nie do poznania ,wiadomo ze to był jakiś okres leczenia ale było warto by zobaczyć taki efekt,teraz jestem szczęśliwa gdy widzę moja twarz bez trądziku,poza tym pani doktor jest bardzo sympatyczna i ciepłą osoba :)

5,0/5

Wspaniały Lekarz, nikt nie mógł mi pomóc z moimi problemami, jedyna Pani Doktor to szybko zdiagnozowała i wyleczyła za co jestem jej Ogromnie wdzięczna. Barbara

5,0/5

Świetny lekarz dermatolog,pomogła mi w chorobie co leczona była u kilku dermatologów,wyleczyła mnie doktor w ciągu 3 tygodni.Polecam doktor Ziółkowską w trudnych sprawach.

5,0/5

Bardzo miła Pani doktor, której naprawde zależy na wyleczeniu i w końcu pomogła mi z uporczywym trądzikiem, wszystko wytłumaczyła. Serdecznie polecam wizytę u tej Pani doktor ;)

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat