drElżbieta Pietraszewska-Ziółkowska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog, Wenerolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
5 opinii

• 5

Pani doktor to wspaniały lekarz, w stu procentach kompetentny w swojej dziedzinie. Diagnozy, które stawia pacjentom zawsze się potwierdzają, także te, które wymagają potwierdzenia w badaniu histopatologicznym. To wspaniały człowiek, nie tylko lekarz, który pacjenta traktuje w sposób godny bez względu na wykształcenie. Cenić należy to, że do nas pacjentów przyjeżdża z Pionek, a wizyty rozpoczyna wcześniej nie czekając na czas rozpoczęcia swojej pracy. Jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała, a przede wszystkim -to pani doktor o wysokiej kulturze osobistej i szacunku do innych. Zachęcam do korzystania z usług pani doktor.

• 5

Pani doktor Elżbieta Pietraszewska Ziółkowska jest naprawdę najlepszym dermatologiem w całym Radomiu, przez 5 lat leczyłam się na ciężki trądzik byłam u około 5 dermatologów żaden z nich nie był w stanie mnie wyleczyć dostawałam jakieś maści, po których nie było żadnych zmian,dopiero gdy trafiłam w ręce doktor Ziółkowskiej moja cera zmieniła się nie do poznania ,wiadomo ze to był jakiś okres leczenia ale było warto by zobaczyć taki efekt,teraz jestem szczęśliwa gdy widzę moja twarz bez trądziku,poza tym pani doktor jest bardzo sympatyczna i ciepłą osoba :)

• 5

Wspaniały Lekarz, nikt nie mógł mi pomóc z moimi problemami, jedyna Pani Doktor to szybko zdiagnozowała i wyleczyła za co jestem jej Ogromnie wdzięczna. Barbara

• 5

Świetny lekarz dermatolog,pomogła mi w chorobie co leczona była u kilku dermatologów,wyleczyła mnie doktor w ciągu 3 tygodni.Polecam doktor Ziółkowską w trudnych sprawach.

• 5

Bardzo miła Pani doktor, której naprawde zależy na wyleczeniu i w końcu pomogła mi z uporczywym trądzikiem, wszystko wytłumaczyła. Serdecznie polecam wizytę u tej Pani doktor ;)

Gdzie przyjmuję

51,406089521,172174548 344 94 99
    info@cmsalute.pl

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat