lekarz Elżbieta Radwańska

Przyznane gwiazdki na maksa! Komentowanie zbędne..... Jest doskonałym fachowcem i zawsze znajduje czas dla dzieciaków. Rodzicom wszystko tłumaczy i nie pozostawia w niepewności . To prawdziwy lekarz z powołania. Oby takich więcej.

Przyznane gwiazdki na maksa! Komentowanie zbędne.....

Sympatyczna zawsze potrafi stwierdzić co sie dzieje i poprowadzic leczenie pozytywnie jak najbardziej polecam Panią doktor Radwańską

Pani doktor to skarb pomocna uprzejma troskliwa służy rada i pomocą poświęca tyle czasu w czasie wizyty ile potrzeba tłumaczy zrozumiale rozumie problemny dzieci i rodzicow zawsze usmiechnieta serdeczna wyrozumiala ma podejście do dzieci

Lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołania rozumie problemy pacjentów służy radą i pomoca zawcze ciepła mila uprzejma i troskliwa

Lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołania rozumie problemy
pacjentów służy radą i pomoca zawcze ciepła mila uprzejma i troskliwa

Wspaniały lekarz. Trafne rozpoznawania, Zawsze doborze doradza, wyrozumiała i kochana przez dzieci.

P. Ela jest wapaniala. Znam ja bardzo dlugo. Ona leczyla moje dzieci / niestety juz sa dorasle / Zawsze trafnie okreslila diagnose i kompleksowo wyjasnila leczenia.. P .Ela jest mila i uprzejma dla wszystkich pacjentow. Zawsze wita milym usmiechem. Ma wiele swoich wlasnych problemow i potrafi odgraniczyc zycie prywarne od zawodowego i za to wlasnie ja podziwiam. Zyczylabym sobie wiecej takich oddanych lekarzy w Polsce i na swiecie. Sedeczne pozdrowienia dla p. doktor..

Zyczylabym sobie wiecej takich oddanych lekarzy w Polsce i na swiecie.
Sedeczne pozdrowienia dla p. doktor..

Pani dr Elżbieta Radwańska jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem, poleciłabym ją wszystkim! Jedynym mankamentem jest długość oczekiwania na wizytę, ale to też o czymś świadczy, duża liczba pacjentów=duża ilość zadowolonych pacjentów! To lekarz przez duże "L". Dziękuje, że Pani jest!

Mało kompetentna,nadrabia miną.Leczy skutecznie co najwyżej błahe infekcje stosując silne ,drogie leki .Mój syn po takiej kuracji znalazł się w szpitalu.Nie polecam tego lekarza!Nigdy do niej nie pójdę z moimi dziećmi

najlepszy lekarz jakiego mogłam sobie wymarzyć dla córci, która nazywa ją - moja Ela!! kompetentna, uśmiechnięta i miła.

Niesamowita lekarka , mojego pierwszego syna zaczęla leczyć jak tyle co przyszłado przychodni. Wielu lekarzy nie potrafi w prywatnym gabinecie tak poświęcic się małemu pacjentowi jak Pani dr państwowo!!!! Ma najwięcej kartotek a każde dziecko pamięta z imienia. super podejście i poświęcenie . Po prostu jest niesamowitym lekarzem o wielkim sercu. Wielki szcunek dla Pani dr