lekarz Elżbieta Sadowska

Psychiatra

Leczę się u Pani Sadowskiej od jakichś 4 lat. To niesamowite, że zdiagnozowała prawidłowo moją chorobę już po pierwszych kilku wizytach (średni czas prawidłowej diagnozy tej choroby wynosi nawet 10 lat). Zostało to potwierdzone w szpitalu, podczas 2,5 miesięcznej terapii, na którą zostałem przez Panią Elę skierowany, gdy mój stan ciężko było ustabilizować ambulatoryjnie. Jestem jej za to bardzo wdzięczny. I za to, że dzięki niej żyję, bo nie oszukujmy się - ocaliła mnie przed samym sobą. Może w dalszym ciągu nie jestem fanem swojego życia, ale przynajmniej nie marzę o jego zakończeniu. Pani Sadowska jest bardzo empatyczną i ciepłą osobą, u której wizyta trwa tyle, ile powinna. Czasem było to 15 minut, czasem 40, a pierwsza, zapoznawcza - około 1,5 godziny - to rzadko spotykane wśród innych psychiatrów, by byli tak zainteresowani pacjentem i zbierali tak szczegółowy wywiad. Co wyróżnia tego lekarza? To, że jako pacjent, mogę brać aktywny udział w leczeniu. Jeżeli nie pasuje mi jakiś lek z jakichś powodów - szukamy alternatyw, brane są pod uwagę moje sugestie (jeżeli naczytam się o jakimś leku i chciałbym spróbować, czy zadziała on również w moim przypadku). W przypadkach, kiedy potrzebowałem pilnie pomocy - zawsze ją znajdywałem. Brakowało mi jedynie trochę więcej informacji o samej chorobie podczas wizyty, na której padła diagnoza, bo sporo informacji zdobywałem dopiero sukcesywnie samemu lub na terapiach.

Zawsze ma czas dla pacjenta. Dba o swoich podopiecznych, jest bardzo pomocna zawsze dobrze doradzi. Dużo empatii dla osób z traumatycznymi przeżyciami. Według mnie najlepszy lekarz psychiatra

Zawsze ma czas dla pacjenta niezależnie czy skończyła juz pracę. W nagłych sytuacjach przyjmie pacjenta bez kolejki l. Dba o swoich podopiecznych, jest bardzo pomocna zawsze dobrze doradzi. Według mnie najlepszy lekarz psychiatra.

Najlepszy fachowiec. jestem pod opieka Pani doktor od 10 lat. Bardzo dobrze sobie radzi z moimi remisjami. Myślę, że nie zmienię psychiatry bo naprawdę czuję jakby lekarz wiedział dokładnie co należy zrobić w danej chwili.

Jest swietnym lekarzem polecam pania doktor kazdej kobiecie w ciazy

Jest swietnym lekarzem polecam pania doktor kazdej kobiecie w ciazy

Bardzo polecam . Była u niej moja dzioewczyna i Przepisała teakie leki że potrafi na nich normalnie funkcjonować

Godna polecenia . Polecam Hyba najlepszy lekarz u którego byłam

Godna polecenia . Polecam Hyba najlepszy lekarz u którego byłam

Jak chyba każdy psychiatra,korzystała w WSZN z tego przykrego faktu,że pacjentowi psychiatrycznemu można zrobić dosłownie WSZYSTKO,bo WSZYSTKO można zwalić na"pomylenie"pacjenta.Do kryminału,jak każdego psychiatrę!

Super pani dkotor trafna diagnoza polecam goraco

Super pani dkotor trafna diagnoza polecam goraco

Doskonała lekarka, która wnikliwie rozmawia z pacjentem, prócz farmakoterapii proponuje i zaleca psychoterapię, wskazuje sposoby rozwiązania problemów. Polecam.