dr n. med. Elżbieta Sala

1,3
1,3

janusz FLORCZYK

11.10.2014

Pani doktor ,nazywam się FLORCZYK JANUSZ i proszę o więcej uprzejmości niż kpin odnośnie mojego stanu zdrowia.Mój profil na Facebook jest dostępny dla Pani i tam można zapoznać się szczegółowo co mnie boli i na co choruję jakby Pani nie wiedziała.NIE LUBIĘ KPIN

30.04.2013

Naprawde nie polecam potraktowała mnie bardzo zle a węcz strasznie.

Naprawde nie polecam potraktowała mnie bardzo zle a węcz strasznie.

12.04.2013

Szczeze odradzam , szkoda czasu i pieniedzy , pomimo iz wizyty sa refundowane, wydamy na mase leków ktore sa przypisywane od tak sobie. Przez dwa lata nie zleciła zadnego dodatkowego badania przy ciaglych bolach i pogarszajacym sie stanie zdrowia.

08.11.2012

pani doktor potrafi jedynie wypisac lek przeciwbolowy i powiedziec ze to pomoze i tyle,ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ PANI DOKTOR

02.03.2012

Działa w różnych komisjach lekarskich np. PZU oraz Zespole ds. orzekania o niepełnosprawności przy Urzędzie Miasta w Suwałkach. O stanie zdrowia jednego i tego samego pacjenta wydaje dwie różne, skrajne opinie lekarskie, w zależności od tego w jakiej komisji orzeka.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Suwałki"?

Noniewicza 48

Augustowska 8

Suwałki
Gabinet Neurologiczny dr n.med.Jarosław Kabza,Suwałki,ul.Wierusza-Kowalskiego 17
Wierusza-Kowalskiego 17
Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Suwałkach