Elżbieta Sala

Suwałki
54,099021922,9423034875662235

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.25
6 opinii

Pani doktor ,nazywam się FLORCZYK JANUSZ i proszę o więcej uprzejmości niż kpin odnośnie mojego stanu zdrowia.Mój profil na Facebook jest dostępny dla Pani i tam można zapoznać się szczegółowo co mnie boli i na co choruję jakby Pani nie wiedziała.NIE LUBIĘ KPIN

Naprawde nie polecam potraktowała mnie bardzo zle a węcz strasznie.

Szczeze odradzam , szkoda czasu i pieniedzy , pomimo iz wizyty sa refundowane, wydamy na mase leków ktore sa przypisywane od tak sobie. Przez dwa lata nie zleciła zadnego dodatkowego badania przy ciaglych bolach i pogarszajacym sie stanie zdrowia.

pani doktor potrafi jedynie wypisac lek przeciwbolowy i powiedziec ze to pomoze i tyle,ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ PANI DOKTOR

Działa w różnych komisjach lekarskich np. PZU oraz Zespole ds. orzekania o niepełnosprawności przy Urzędzie Miasta w Suwałkach. O stanie zdrowia jednego i tego samego pacjenta wydaje dwie różne, skrajne opinie lekarskie, w zależności od tego w jakiej komisji orzeka.

żenada, dawno nie byłem u lekarza który potraktował mnie jak mięso armatnie, 0 zrozumnienia dla człowieka chorego, ciągłe wmawianie że jestem zdolny do pracy a ja o odebraniu życia po nocach myślę,depresja dopadła leki nie działąją a tu się farmazony pieprzy i sugeruje że udaję, nie polecam, na szczęście wyłączność na leczenie już się skończyła, rynek rządzi, nigdy już do niej nie pójdę, szukam bardzij kompetentnej osoby

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny