dr n. med. Elżbieta Sala

2,1
2,1
1,9
2,2

GODNA POLECENIA. Miła , kompetentna. Prawidłowo postawione wstępne diagnozy bez wyników co zostało potwierdzone późniejszymi wynikami.

Ta Pani nie powinna być lekarzem. Kpi sobie z pacjenta, uważa go za nic. Nieuprzejma, niekompetentna. Z całego serca nie polecam!

Wszyscy narzekacie na lekarza. Jak wam nie pasuje to idźcie do innego. Tam wam powiedzą to samo i dadzą te same leki. Z mojego doświadczenia wiem jak P.dr zajmowała się moim synem. Wszystkie badania wszystko było pod kontrolą miła sympatyczna uczciwa. Do dziś wspomninamy.Postawila jedyna diagnozę za którą dziękujemy. Pozdrawiamy serdecznie P.dr Sale

Osoba niekompetentna, bardzo nieuprzejma. Nie raczyła nawet zapoznać się z historią choroby i dokumentacją medyczną, co nie przeszkodziło jej w podjęciu decyzji. Współczuję wszystkim który spotkali ją na swojej drodze.

Bardzo zła specjalistka.Mimo 10letniego borykania się z bólem plecow po paru minutowym badaniu neurologicznym stwierdziła ze nie wymagam leczenia.Poświęca czas na głupie wścibskie pytania niezwiązane z choroba i robi złośliwe komentarze co do odpowiedzi.Niestety kolejka w szpitalu to ok rok a do tej pani ok1 mies ale radzę poczekać rok niż zmarnować miesiąc.szczerze niepolecam

Od wielu, wielu lat borykałam się z problemem, gdzie żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc. Faszerowali mnie różnymi lekami, które nie dawały żadnego rezultatu. Do Pani Doktor Sali poszłam na NFZ i wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a co najważniejsze Pani Doktor rozpoznała co mi dolega oraz przepisała leki, po których mój wieloletni problem zniknął. Jestem niesamowicie wdzięczna i dziwię się osobom, które wystawiają złe opinie. Pani Doktor jest profesjonalistką w swoich fachu, jest osobą bardzo empatyczną oraz niezwykle sympatyczną. Jeszcze raz bardzo Pani Doktor dziękuję. Nareszcie mogę żyć normalnie. Serdecznie pozdrawiam, Halina.

Nawet jedna gwiazdka w ocenie tej Pani to zbyt dużo. Nie wiem gdzie ta osoba zdobyła tytuł doktora, stopień ten powinien zostać anulowany, wręcz odebrany. Pani prezentuje sobą wszystkie cechy, którymi prawdziwy lekarz powinien gardzić. Brak empatii, gburowatość, chamstwo, brak wnikliwości, kompetencji i profesjonalizmu. Od wejścia pacjent wie, że w Pani oczach jest nikim. Zwracanie sie od razu do pacjenta po imieniu i to w sposób ironiczny i używanie zwrotu ,,dzieciaku" na każdym kroku do osoby dorosłej jest podstawowym brakiem kultury. O diagnozę trzeba się dopytywać, bo człowiek jej nie usłyszy. Na koniec są przypisywane na wszystko leki. Nie jestem lekomanką. Swój problem chcę zdiagnozować i wyleczyć, a nie zamiatać pod dywan. Z całego serca odradzam, omijajcie ten gabinet szerokim łukiem!

Nieprzyjemna, nie wgłębia się w w to, co pacjent przekazuje, generalnie osoba bardzo niemiła, bez empatii. Odnoszę wrażenie, że nastąpiła pomyłka z profesją. Nie polecam.

Jestem bardzo zadowlony z leczenia pani doktor wszystko wyjasniła mi ,poza tym bardzo miła i uprzejma

Pani doktor nie powinna być lekarzem,nieuprzejma ,obcesowa i niekompetentna a do tego z ironicznym podejściem do pacjenta