lek. med. Elżbieta Salwa

Reumatolog

2,9
2,9
2,7

Nie polecam tej pani doktor nie jest godna polecenia. Ignoruje pacjentów jak przychodzą z problemem i to dużym problemem. Taki lekarz nie powinien wogule leczyć.

Nie polecam tej pani doktor nie kompetentna. Ręce mnie tak bolą że nic nie dam rady robić a pani doktor wogule nie zareagowała na to i przepisujac mi leki nie powiedziała że to są sterydy. Będąc na wizycie jak powiedziałam że byłam w szpitalu Jana Pawła i oni skierowali mnie do szpitala na Dietla to mi powiedziała to niech sobie pani idzie do tego szpitala. Czy tak zachowuje się lekarz do którego przychodzi się żeby pomógł. Nie polecam tej pani doktor.

lekarz godny polecenia lecze się u Pani doktor już jakiś czas i uważam,ze jest uprzejma,dobrze zdiagnozowała moją chorob e,wytłuaczyła dokładnie naczym polega i jak się ją leczy,nigdy nie ma problemu z wypisaniem skierowania na badania i jak jest coś nie tak zawsze szuka jakiegoś innego rozwiązania, nie zostawia pacjenta bez wyjaśnienia co poszło żle,

nieuczynna nieuprzejma i nie zna sie na żadnej chorobie. Nie tylko ze nie polecam ale przestrzegam.

Godny polecenia. Bardzo dobry lekarz. W sposób bardzo dobry zajmuje się pacjentem. W momencie kiedy stan zdrowia pacjenta nie pozwala na standardowy sposób leczenia szuka alternatywnych rozwiązań.

Leczyłam się u Pani Doktor przez ponad 2 lata. Przez ten czas nie mogła zdiagnozować u mnie tocznia. Robiła w kółko te same badania, z których nic nie wynikało. Miałam wtedy 17-19 lat, a byłam traktowana jak kolejna 70-letnia staruszka w tym nic nie wartym Instytucie Reumatologii, której tylko daje się cokolwiek, że niby jest leczona. Miałam tak silne bóle stawów, że czułam się praktycznie codziennie jakby mnie ktoś pobił. A Pani Doktor mówiła, że "to może z przemęczenia, lub z niewyspania". Co to za tłumaczenie choroby!!!! Na szczęście mój znajomy lekarz polecił mi doktora Korkosza. To jest lekarz z powołania. Nie zamieniłabym go na żadnego innego. Po zrobieniu badań i bardzo dokładnym wywiadzie na dwugiej wizycie zdiagnozowałam mi chorobę i wprowadził właściwe leczenie. Natomiast Pani Doktor Salwy stanowczo nie polecam!!!!

polecam. Zawsze, w miarę możliwości, stara się pomóc pacjentowi. Gdy ogólny stan zdrowia nie pozwala na standardowy sposób leczenia, szuka alternatywnych rozwiazań.