dr n. med. Elżbieta Samochowiec-Donocik

Ja wypowiem się w samych superlatywach o pani Dr Donocik, moja córka była leczona u pani doktor od 3 roku życia. Dzisiaj moja córka jest już dorosła kobieta i dziękuję Pani Doktor za pani profesionalizm z dziedziny okulistyki jest Pani najcudowniejszym lekarzem na tej planecie. Serdecznie pozdrawiam Agata Kurzac z Czestochowy

Pani doktor to lekarz z doświadczeniem i powołaniem. Jest zaangażowana w proces leczenia, udziela informacji na temat choroby. Trudno dziś znaleźć takiego specjalistę.

witam serdecznie, Wizyta u P. Doktor to jakiś kosmos. Jeżeli chodzi o kompetencje to okaże się podczas leczenia dziecka. Znaczne wręcz duże uwagi można mieć co do stylu bycia P. doktor. Nieuprzejmość to drugie imię tej Pani.

witam serdecznie,

Nie dla mnie.Od lekarza u którego zostawiam Co kilka miesięcy większe pieniądze niż u innych wymagam kompetencji, jednej linii leczenia,uprzejmosci do mnie i dziecka,rzetelnego leczenia,pamieci do pacjentow,konkretnej godziny wizyty i możliwości uzyskania informacji o moim dziecku dla innych specjalistow do konsultacji.Tego zabrakło Tego czego nie oczekuje to podejścia rodem PRL, umawiania wszystkich na jedną godzinę, chaosu, obcesowego podejścia do dzieci i rodziców, anegdot o stanie kultury pacjentów, braku informacji do wglądu i rzucania słuchawki telefonu.Tego było aż w nadmiarze. Być może Pani lekarz była kiedyś świetnym specjalista, ale widać że ...

Być może Pani lekarz była kiedyś świetnym specjalista, ale widać że zdecydowanie jakiś czas temu wypalila sie zawodowo.Pozostało podejście typu "Ja tu Pan bo ja tu Lekarz " ..
I ok.na Nfz dopuszczalne choć niewłaściwe.Na wizytę 150 zł.. i niedopuszczalne i niewłaściwe.

Życzę powodzenia w znalezieniu lepszego specjalisty który poświęci Waszemu dziecku tyle czasu co Pani Doktor. Ci, którzy narzekają na tzw. kulturę Pani Doktor, albo mieli jeszcze zbyt mało do czynienia ze służbą zdrowia, albo mają niewielkie problemy ze zdrowiem.

Uważam, że Pani dr jest świetna, zarówno jako fachowiec i jako człowiek. Ma specyficze poczucie humoru ale akurat mi to pasuje. Ja ją osobiście b.lubie, bo można się trochę pośmiać. Niesamowicie kompetentna. Polecam!!! Dodam, że mój 6-letni syn, z którym do niej od 4 lat jeżdżę do szpitala na ul. Ceglaną, też ją lubi... to o czymś świadczy ;)

Pani doktor to faktycznie dobry fachowiec ale co z tego? Poziom kultury tej Pani w przedziale od 1-10 plasuje się na -100.Dzwoniąc umówić się na wizytę odbiera tak: Czego! Szok- Dzień dobry chciałam umówić się z córką na wizytę do Pani Doktor! Nie zdążyłam skończyć zdania(a flegmatykiem nie jestem) usłyszałam: Nie mam czasu zadzwoń kiedy indziej! Po czym rzuciła słuchawką... Kolejny szok i myśli sobie człowiek: o co chodzi? Co to było? Od razu człowiekowi rośnie ciśnienie i masz ochotę oddzwonić i powiedzieć: skoro nie masz czasu to po co odbierasz telefon??? Po trzech próbach mąż się dodzwonił i usłyszał: proszę przyjechać na 16-nastą. Zapomniała dodać, że panują u niej dziwne zwyczaje i wszyscy przychodzą na jedną godzinę. Pojechałam tam z 2,5 letnim dzieckiem i uwaga: do gabinetu weszliśmy o bagatela 21:30!!! Masakra!!! W poczekalni spędziliśmy 5 godzin i 45 minut!!! Prywatnie!!! Za nami czekali rodzice z dzieciątkiem ok. 4 miesięcznym i czekali do 22-giej. Mąż wściekły, dziecko wykończone i znużone nie chciało już grzecznie siedzieć a ta jeszcze, dodawała od siebie: uspokój te dziecko!!! W związku z tym, że robi dużo badań pojechałam drugi raz ale było podobnie jak za pierwszym razem więc powiedziałam: Nigdy więcej!!!Jest tylu dobrych fachowców, że nie warto się uniżać i dawać satysfakcji tej Pani.

Polecam ją jako lekarza dla dzieci.Jest bardzo naprawdę świetnym specjalistą,ale ten jej sposób bycia ...:(Rozumiem,że nie całuje pacjentów po rękach,za to że słono płacą za jej czas,ale moje dziecko się jej boi do tej pory (ma 10lat).Nie mam wygórowanych wymagań,ale czasem wystarczy lekki uśmiech czy miłe słowo do dziecka.Poza tym jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jest brzydka.kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkgggggggggggggggggggggggggggggggggfffffffffffffffffffffffffffff

U pani doktor leczę się od dziecka (mam 23lata), mam genetyczna chorobę oczu. Mimo że nie jest uprzejma, to co z tego? jest GENIALNYM lekarzem, konkretna, solidna, godna zaufania. Polecam tę panią każdemu ze względu na jej profesjonalizm. i tyle. A co do uprzejmości: jak dziecko bardzo się jej bałam:) szczególnie, że nie umiałam zrozumieć, dlaczego ma taka dziwna fryzurę:) Ale dziś się z tego śmieje, bo opierniczyć potrafi każdego, starego, młodego, ale większość pacjentów to bawi:)