lekarz Elżbieta Silkowska

Leczyłam syna u Pani dr przez 7lat byłam zmuszona zmienić pediatrę z powodu przeprowadzki. To była dobra decyzja dzięki tej zmianie dowiedziałam się że syn ma astmę i alergie czego wcześniej Pani dr nie widziała i twierdziła że objawy jakie syn miał to jego taki typ i ustaną w okresie dojrzewania. Prosząc o skierowanie na morfologię usłyszałam po co nie ma takiej potrzeby. Ja osobiście nie polecam syn leczony od 7lat tylko jednym lekarstwem który jak się dowiedziałam w innej przychodni nie powinien przyjmować. Fakt jest bardzo miła pamięć bardzo dobra ale to niestety nie wyleczy dziecka.

Moim zdaniem najlepszy pediatra w Toruniu. Pełen profesjonalizm, życzliwość i doskonała pamięć (nie tylko historia choroby dziecka, ale i rodziców :-) )

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych lekarzy pediatrów w Toruniu. Polecam Panią Doktor bo to jest wyjątkowy lekarz. Dzięki jej profesjonalnemu zaangażowaniu mój syn ( dzisiaj 18-letni) uniknął astmy oskrzelowej. :)

Rewelacyjna lekarka!!! Mam do niej 100-procentowe zaufanie, co w obecnych czasach jest na wagę złota. Zawsze trafna diagnoza. Antybiotyk podaje tylko w razie konieczności, gdy jest niezbędny. Ma rewelacyjną pamięć - pamięta historię choroby dziecka bez zaglądania do kartoteki. Podchodzi bardzo indywidualnie do każdego dziecka.

Te piątki to zdecydowanie za mało dla pani doktor. Absolutnie zgadzam się ze wszystkimi opiniami.

najlepsza pediatra jaką znam godna polecenia

najlepsza pediatra jaką znam godna polecenia

Jest wspaniałym lekarzem. Mam do niej pełne zaufanie.

Jest wspaniałym lekarzem. Mam do niej pełne zaufanie.

JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTA ,NIGDY NIE ODMOWILA PRZYJECIA DZIECKA .ZAWSZE MOZNA ZADZWONIC I ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA .LECZE U DOKTOR SWOICH 3SYNOW I JESTEM Z NIEJ ZADOWLONA .POLECAM.

Trafiłam na panią doktor na dyżurze, bardzo uprzejma i kompleksowa pomoc!

Trafiłam na panią doktor na dyżurze, bardzo uprzejma i kompleksowa pomoc!