lekarz Elżbieta Skwarek

Dermatolog

Pani była opryskliwa i nieuprzejma. Odmówiła badań, które zlecił inny lekarz, twierdząc, że są "bez sensu". Skoro tej Pani nie chce się już leczyć niczego poza trądzikiem, proponuję przejść na emeryturę. Jestem zszokowana podejściem do pacjenta tej pani.

Jestem zszokowana podejściem do pacjenta tej pani.

Doktor Skwarek bardzo mi pomogla. Dala mi skierowanie do szpitala. Bardzo sie balam, ale nie mialam czego. Swietna opieka. Polecam.

Pani dr swietny diagnostyk wspanialy czlowiek bardzo mi pomogla inni lekarze zawiedli trafilam do niej za co jestem wdzieczna bo moge smialo powiedziec ze uratowala mi zycie polecam

Chodziłam do Pani doktor przez rok z ciężkim trądzikiem. Żaden lek w zasadzie mi nie pomagał,aż w końcu Pani doktor wypisała mi skierowanie do szpitala. Próbowała do samego końca,za co bardzo Jej dziękuję. Nie zostawiła mnie bez pomocy,tylko odesłała do innego specjalisty. Niestety,nie udało się mi pomóc,ale doceniam chęci i starania. Polecam.

Pani Doktor pomogła mi, gdy inni jakoś nie mogli, a poza tym życzliwa kobieta, choć trochę zdystansowana, zdecydowanie polecam!!!!

Dwukrotnie byłam u pani dr i za każdym razem, mimo różniącego się problemu, otrzymałam ten sam lek. Za pierwszym razem pomógł, za drugim (w innym problemie) pogorszył sprawę. Problem mam dalej, szukam zatem dalej dermatologa który oprócz leczenia objawu (choć w tym przypadku to też zawiodło) poszuka też przyczyny, tak abym mogła chodzić z czystą skórą bez stosowania leków.

może byćdobrze podchodzi do problemu ale opieprzyc tez potrafi

może byćdobrze podchodzi do problemu ale opieprzyc tez potrafi

Bardzo miła Pani Doktor, ale niestety nie rozpoznała właściwie mojego schorzenia, przepisane przez nią lekarstwa nie pomogły mi.

Wspaniały lekarz i bardzo życzliwa kobieta :)

Wspaniały lekarz i bardzo życzliwa kobieta :)

dr Skwarek bardzo mi pomogła, gdy inni dermatolodzy rozkładali ręce!!! Monika

dr Skwarek bardzo mi pomogła, gdy inni dermatolodzy rozkładali ręce!!!
Monika