dr n. med. Elżbieta Sowińska-Przepiera

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Miałam bardzo nieregularne (20-70 dni), bolesne, długie (ponad 7 dni) i obfite miesiączki. Po badaniu hormonów pani doktor powiedziała, że wszystko jest w porządku. Nie otrzymałam absolutnie żadnej pomocy.

Na początku moich wizyt u Pani doktor byłam bardzo zadowolona. Cele mojej wizyty były dwa: nie mogłam zajść w ciążę i poziom hormonów w organizmie moim zdaniem miałam zaburzony. Pani doktor zleciła badania mi i partnerowi, wszystko fajnie, pięknie... do czasu... Przepisała mi tabletki na tarczycę, ponieważ okazało się, że niedomaga :) a jeśli chodzi o dziecko to mamy się z partnerem starać - ot, tyle... nie wiem nic więcej... Tak samo jak z tabletkami, lek Euthyrox biorę od prawie roku codziennie na czczo..., Pani doktor uważa, że nie muszę ...

Na początku moich wizyt u Pani doktor byłam bardzo zadowolona.
Tak samo jak z tabletkami, lek Euthyrox biorę od prawie roku codziennie na czczo..., Pani doktor uważa, że nie muszę przychodzić na wizyty, wystarczy zrobić badanie w pierwszej lepszej placówce, gdzie badają krew i wysłać jej wyniki tych badań... po czym recepta jest gotowa! To jest absurd.. jak lekarz TAKIEJ RANGI może nie chcieć zbadać pacjenta?....!
Ile jeszcze mam brać te tabletki?, przecież niszczą mi one wątrobę...!
Postanowiłam zrezygnować z wizyt u tej Pani, choć przyznam, tak jak oceniłam, że jest osobą niezwykle uprzejmą...

U Pani Doktor leczę się od 5 lat. Dzięki niej mam 2 synów. Pierwszą ciążę prowadziła, a do drugiej znalazłam położnika w moim mieście, ale mam z nią cały czas kontakt mailowy. Faktycznie wizyty publiczne są trochę nerwowe, za dużo pacjentek przyjmuje i nie ma za dużo czasu. Byłam także prywatnie i wtedy ma więcej czasu. Z leczenia jestem zadowolona, z podejścia do mnie także.

Póki chodziłam do niej prywatnie to wysyłała na badania, później zaproponowała, żebym przyszła do niej do szpitala, żeby nie płacić za wizytę. Czekałam na tę wizytę 10 miesięcy, a jak przyszłam to nawet nie zajrzała w ostatnie wyniki badań i skoro po lekach które mi przepisała źle się czułam, to odesłała do innej kliniki.

Świetna pani dr, bada kompleksowo, próbuje odnaleźć przyczynę, a nie jak wszyscy lekarze zapisywać leki na oślep. Jedyna lekarka, która robi faktycznie badania. Nie udało się jej wykryć u mnie przyczyny, ale może nie zawsze się da. Bardzo próbowała i była miła :) Poleciłam przyjaciółce i bardzo sobie chwaliła.

Prywatnie było zupełnie inaczej, pani doktor poświęciła mi dużo więcej czasu, jednak kiedy udałam się do niej publicznie, lekarka prawie w ogóle się do mnie nie odzywała, nawet nie spytała o to, jak znoszę leki.

Dla mie jest godna podziwu mieć do tylu pacjentek zaufanie jestemjusz od kilku lat u tej doktor polecam.

Pani Dr. prowadzila mi ciaze, nie mam zarzutów :) polecam !

Pani Dr. prowadzila mi ciaze, nie mam zarzutów :) polecam !

Jestem po pierwszej wizycie. Pani dr mile mnie zaskoczyła!!! Wyrozumiała, przemiła. Szuka przyczyn choroby. Polecam!!!

świetna lekarz bardzo dobrze prowadzi leczenie, efekty szybko widać, przed podaniem leków i przy zmianie robi kompleksowe badania, kobieta godna polecenia