lek. dent.Elżbieta Stęplewska

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
11 opinii

• 5

Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjentów , zarówno tych dorosłych jak i tych małych . Dogodne godziny przyjęć , bardzo szczegółowa informacja na temat stosowanego leczenia .

• 1

na gorszego ginekologa trafić nie mogłam. Byłam na wakacjach i ząb mnie bolał okropnie, umówiłam się więc na wizytę która swoją drogą była już tego samego dnia więc okej. Przyszłam i przede mną weszła poza kolejką dziewczynka z mamą, ale spoko na wakacjach jestem nie śpieszy mi się a skoro małą ząb boli mocno to proszę. Po 5 minutach z gabinetu wybiegła mama a za nią córka z płaczem (mała nie dała sobie nic zrobić bo się bała a pani doktor chciała siłą) już wtedy powinnam po cichu się ulotnić. No ale dobrze, przyszła moja kolej Pani kazała usiąść na fotelu i zapytała co mi dolega. powiedziałam że mnie ząb boli sprecyzowałam który na co ona popukała w niego 2 razy i stwierdziła że ząb do usunięcia. Nawet go nie otwierając! Powiedziałam więc że dziękuję ale skontaktuje się jeszcze z moim stomatologiem na co ona że na 100% ząb do usunięcia i przepisze mi jeszcze antybiotyk. Wzięłam więc receptę i wyszłam, zadzwoniłam do mojego dentysty na co on patrząc na historię mojego leczenia powiedział że mam się na żadne usuwanie nie godzić bo ząb jest do leczenia kanałowego i faktycznie wróciłam z wakacji i wyleczył mi zęba. A TA PANI BY MI GO USUNĘŁA! Nie polecam

• 5

Bardzo miła, delikatna i wykazująca uczucie empatii w stosunku do chorego.Posługuje się najnowszej generacji sprzętem. Gorąco polecam odzyskałem dzięki NIEJ spokój ducha i wewnętrzną równowagę. Dlatego za rok w tym samym miejscu co zawsze.....

• 1

Zdecydowanie odradzam. Mój ząb został źle oczyszczony i teraz nadaje się tylko do leczenia kanałowego. Pani podczas wizyty była nieuprzejma, nie zwracała uwagi gdy mówiłam, że boli. Zajęta była innymi sprawami i plotkowaniem. Nic mi nie powiedziała co z zębem. Nie polecam. Powinna odejść już na emeryturę.

• 1

podczas pobytu nad morzem wybralam się do pani stomatolog z powodu bólu zęba, stwierdzila ona, ze ząb jest do wyrwania, pani była nie miła i nie uprzejma. po przyjeździe do rodzinnego miasta okazało sie, ze ząb można wyleczyc. pani by tylko rwała, nie leczyła! ODRADZAM.

• 5

jestem mieszkanką Dziwnowa,leczę się u dr. Stęplewskiej.jestem bardzo zadowolona,od podstawówki nie wypadła mi ani jedna plomba!znacie innego stomatologa, o którym możecie to powiedzieć?

• 5

Podczas pobytu w Dziwnowie, pani Doktor uratowała mi życie :) Serdeczne pozdrowienia z Wrocławia! W.P

• 5

Wyjątkowy lekarz, kompetentny i wyrozumiały.

• 4
  • 1

Pani doktor najchętniej zęby rwie,a nie leczy.Moją jedynkę już trzy lata temu twierdziła że trzeba rwać.A jednak P.Agnieszka w Wolinie ją uratowała.I pokazuje kogo lubi a kogo nie !!1

• 5

Byłem bardzo zadowolony z leczenia kanałowego. Ból maksymalnie zminimalizowany. Polecam wszystkim znajomym.

• 5

Bardzo sumienna Pani Doktor ; cirpliwa i wrażliwa . Naprawdę godna polecenia !

Gdzie przyjmuję

place 11

Dziwnów
    54,0277514,7644891/3813550

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat