lek. dent.

Dziwnów
54,0277514,7644891/3813550

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
11 opinii

Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjentów , zarówno tych dorosłych jak i tych małych . Dogodne godziny przyjęć , bardzo szczegółowa informacja na temat stosowanego leczenia .

na gorszego ginekologa trafić nie mogłam. Byłam na wakacjach i ząb mnie bolał okropnie, umówiłam się więc na wizytę która swoją drogą była już tego samego dnia więc okej. Przyszłam i przede mną weszła poza kolejką dziewczynka z mamą, ale spoko na wakacjach jestem nie śpieszy mi się a skoro małą ząb boli mocno to proszę. Po 5 minutach z gabinetu wybiegła mama a za nią córka z płaczem (mała nie dała sobie nic zrobić bo się bała a pani doktor chciała siłą) już wtedy powinnam po cichu się ulotnić. No ale dobrze, przyszła moja kolej Pani kazała usiąść na fotelu i zapytała co mi dolega. powiedziałam że mnie ząb boli sprecyzowałam który na co ona popukała w niego 2 razy i stwierdziła że ząb do usunięcia. Nawet go nie otwierając! Powiedziałam więc że dziękuję ale skontaktuje się jeszcze z moim stomatologiem na co ona że na 100% ząb do usunięcia i przepisze mi jeszcze antybiotyk. Wzięłam więc receptę i wyszłam, zadzwoniłam do mojego dentysty na co on patrząc na historię mojego leczenia powiedział że mam się na żadne usuwanie nie godzić bo ząb jest do leczenia kanałowego i faktycznie wróciłam z wakacji i wyleczył mi zęba. A TA PANI BY MI GO USUNĘŁA! Nie polecam

Bardzo miła, delikatna i wykazująca uczucie empatii w stosunku do chorego.Posługuje się najnowszej generacji sprzętem. Gorąco polecam odzyskałem dzięki NIEJ spokój ducha i wewnętrzną równowagę. Dlatego za rok w tym samym miejscu co zawsze.....

Zdecydowanie odradzam. Mój ząb został źle oczyszczony i teraz nadaje się tylko do leczenia kanałowego. Pani podczas wizyty była nieuprzejma, nie zwracała uwagi gdy mówiłam, że boli. Zajęta była innymi sprawami i plotkowaniem. Nic mi nie powiedziała co z zębem. Nie polecam. Powinna odejść już na emeryturę.

podczas pobytu nad morzem wybralam się do pani stomatolog z powodu bólu zęba, stwierdzila ona, ze ząb jest do wyrwania, pani była nie miła i nie uprzejma. po przyjeździe do rodzinnego miasta okazało sie, ze ząb można wyleczyc. pani by tylko rwała, nie leczyła! ODRADZAM.

jestem mieszkanką Dziwnowa,leczę się u dr. Stęplewskiej.jestem bardzo zadowolona,od podstawówki nie wypadła mi ani jedna plomba!znacie innego stomatologa, o którym możecie to powiedzieć?

Podczas pobytu w Dziwnowie, pani Doktor uratowała mi życie :) Serdeczne pozdrowienia z Wrocławia! W.P

Wyjątkowy lekarz, kompetentny i wyrozumiały.

Pani doktor najchętniej zęby rwie,a nie leczy.Moją jedynkę już trzy lata temu twierdziła że trzeba rwać.A jednak P.Agnieszka w Wolinie ją uratowała.I pokazuje kogo lubi a kogo nie !!1

Byłem bardzo zadowolony z leczenia kanałowego. Ból maksymalnie zminimalizowany. Polecam wszystkim znajomym.

Bardzo sumienna Pani Doktor ; cirpliwa i wrażliwa . Naprawdę godna polecenia !

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny