lekarz Elżbieta Świtalska

Pulmonolog, Pediatra

1,8

Pani doktor nie powinna pracować z dziećmi. Teksty ktore mowi do człowieka sa bezczelne. Pani doktor chyba powinna dowiedzieć się jak wygląda praca i obowiązki do pacjentów małych i ich rodziców. A jesli nie ma ochoty normalnie pracować moze odejsc dając miejsce normalnemu lekarzowi.

Pani doktor ma zerowe podejście dla dzieci, leżąc w szpitalu na Barbary z dzieckiem na zapalenie płuc, dziecko było bardzo wystraszone podczas jej badania,dziecko 2.5 letnie musiało stać na krześle, tekstami rzucała takimi,którymi nie powinna, a jak jej zwróciłam uwagę, że nie życzę sobie,żeby się w ten sposób odzywała do mojego dziecka, to jeszcze się mnie oberwało,że to ona jest lekarzem i ona wie co najlepsze,a dziecko traktowane było jak przedmiot a nie jak Pacjent w dodatku dziecko. Jedynym słowem jak mogę określić Panią doktor to ŻAL.

Zapraszam wszystkich pacjentów którżycia się tak pozytywnie wypowiadają na temat tej pani do szpitala na ul. Barbary gdzie pracuje. Tam przejrzycie na oczy zwłaszczas jak nie dacie w łapę. Z daleka od tej chorej osoby. Zero kompetencji i podejścia do pacjenta. Psychiatryk się kłania pani doktor. Opiekowała się mojà córką, mówiła ze jest poprawa,super a na koniec rozłożyła ręce. Radźcie sobie sami... Leżałyśmy 3 tygodnie. Brawo! Tylko się u niej leczyć!

Pani Dr. ZLOTY CZLOWIEK! Moja Zosia ja uwielbia zresztą ja też. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć co jej dolega i jak będzie przebiegać leczenie. Zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów i ich mam. Potrafi zachęcić dziecko do każdego badania, nawet tego którego dziecko się boi. Wszystkim życzę tak kompetentnego lekarza z tak pozytywnym podejściem do dzieci i rodzicow!

Pani doktor wogóle nie powinna być lekarzem A już na pewno nie pediatra ! Całą wizytę krzyczała na moje dziecko A kiedy nadal plakalo i nie dało się zbadać bo było przerazone trzymała je za ucho ! I na tym nasza wizyta dobiegła końca. Z daleka od tej Pani doktor !