Elżbieta Świtek

2,7

Lekarka pomimo opóźnienia swoich zabiegów nie poinformowała mnie, straciłam 2 godz czekając na swoją kolej, nie przeprosiła. Totalny brak szacunku. Zmuszona byłam wyjść.

Oczywiście, jak w przypadku każdego wykonującego zawód związany z służbą zdrowia, dodatkowo przyjmującego w Poradni można mieć dużo zastrzeżeń. Znajdą się osoby uznające, iż czas jaki został im poświęcony był niewystarczający (dlaczego?), że leczony ząb powinien przestać boleć, a jest inaczej (o czym często lekarze mówią: spróbujemy to lub tamto, bo...), że... W tym środowisku są tzw. "Sławy", ale im również można niejedno przypisać. Pytaniem otwartym jest ile w tym subiektywnej oceny a ile słusznych zarzutów. Ja korzystam od kilku lat i leczę moje próchna. I tyle.

Olała moją sprawę totalnie, miało być tylko leczenie kanałowe, jednak po "wyleczeniu" było coraz gorzej, dopiero inny stomatolog wyjaśnił mi jak bardzo pani doktor zepsuła mojego zęba.