lek. dent. Elżbieta Szymała

1,5
1,3
1,5
1,2

Pani doktor zachowuje się jakby była pępkiem świata, jest nieuprzejma i wręcz prostacka podnosząc głos zarówno na dzieci podczas badania jak i na rodziców umawiających kolejną wizytę. Problemem jest nawet zmiana terminu wizyty. Szczerze odradzam wizytę u tej pani, bo jedyne co jej wychodzi to zniechęcanie dzieci do wizyt u lekarza. A może zamiast lekarzem ta pani powinna być weterynarzem. Przerośnięte ego nie zrekompensuje braku wychowania, którego tej pani zwyczajnie brakuje. Wstyd i żenada.

Nie polecam tej pani, brak podejścia do dzieci,usłyszałam od niej wiele przykrych słów które skierowała do mojego 7 letniego dziecka, nawet wstrzasnęła nim po tym jak zaczęło płakać, Szok!!! chwyciłam dziecko za rękę i opuściłam gabinet. Więcej tam nie wrócę, nawet jakby mi za to zapłacili.... takie osoby nie powinni przyjmować pacjentów, złożę też skarge do NFZ

no cóż...lekarz jest dla ludzi,a nie odwrotnie:) nie polecam,brak tej pani podejścia do dzieci,a to one w pierwszej linii są potencjalnym pacjentem,wywołując strach w oczach trudno zdobyć zaufanie:)

no cóż...lekarz jest dla ludzi,a nie odwrotnie:)

bardzo jestem zawiedziony,gdyż Pani doktor nie wyjaśniła,że po 3mcach wyskakuje się z listy na aparat ortodontyczny,jeśli niepotwierdzi się wizyty

uczęszczałam do tej pani przez pewien czas. nie mogę o niej powiedzieć, że jest miła i uprzejma-zdecydowanie nie. robotę wykonuje "według schematu", nie skupia się na problemie pacjenta, robi o musi byle szybciej pójść do domu. moje leczenie niestety nie zostało zakończone, ale za to pieniądze zostały strawione :)niestety nie polecam.

Nie polecam, nie stwarza miłej atmosfery, nie objaśnia problemu pacjenta itp

Nie polecam, nie stwarza miłej atmosfery, nie objaśnia problemu pacjenta itp