lekarz Elżbieta Wasiak-Olejnik

Pani doktor zdiagnozowała zapalenie gardła i odparzenie a dziecko w rzeczywistości miało Bostonkę… został również przepisany antybiotyk który w tym wypadku by nic nie pomógł…. Nie polecam!

Na pytanie dlaczego 5 dniowe dziecko po wypisie ze szpitala musi do niego wracać i musi mieć podawaną kroplówkę przez wenflon w głowie ta pani odpowiedziała "Śmiać mi się z Pana chce", i to najlepiej podsumowuje pracę tej Pani.

na Panią doktor zawsze można liczyć, nie zostawi bez pomocy nawet w święta.ńigdy nie mam wrażenia że dzwonię nie w porę i zawsze coś poradzi.

Dzięki Pani Doktor pierwsze lata naszego synka przebiegły spokojnie, solidna, ostrożna, nie szasta lekami.Ulubiony lekarz naszej rodziny.Pozdrawiamy z zimowych wakacji.

Jesteśmy pacjentami od lat.pani doktor leczy całą naszą rodzinę.Bardzo dobry człowiek i cudowny lekarz.zawsze pomoże bezpośrednio i telefonicznie, nawet za granicą. gorąco polecam.

wizyta u pani doktor to czysta przyjemność, bardzo uprzejma, pomocna, zawsze pomogła mojej córeczce. pozdrawiamy

Bardzo miła, rzeczowa, kompetentna osoba, byliśmy z córeczką dzisiaj, czyli w niedzielę, zawsze znajdzie czas i radę, polecam!!!

pomogła nam załatwić bardzo trudną sprawę w klinice, zupełnie bezinteresownie,poświęcając swój prywatny czas. bardzo fajny, skromny, normalny człowiek

bardzo ciepły,życzliwy człowiek, wspaniały mądry lekarz, moje dziecko symuluje kaszel żeby do niej pójśc. z pełnym przekonaniem. polecam.