lekarz Elżbieta Wawrzynek

Przychodnia Arnika, Zabrze, Pani Ela przyjmuje jako internista - opisałam swoje dolegliwości, od miesiąca mam bóle głowy wymagające leków, swędzenie skóry, poty nocne. Myślałam, że to infekcja, ale po miesiącu nie przechodzi. Pani Ela zapytała 'co to za choroba?" odpowiedziałam, że właśnie przyszłam sprawdzić. Lekarka wywróciła oczami i powiedziała, "boli panią bo wiatr jest, wszyscy teraz mi tym zawracaja glowe", ja:"ale wiatry mamy od kilku dni, bóle mam ponad miesiąc'. Pani Ela 'jest pani hipohondrykiem?'..... Ja: 'czyli pani profesjonalna lekarska opinia, to że to normalne, że od miesiąca muszę brać leki przeciwbólowe, żeby funkcjonować?", odpowiedź LEKARZA 'pewnie pani sie często denerwuje wszystkim widzę, to pewnie ciśnienie, od tego też boli głowa' - odpowiadam, że też myślałam, że ból głowy od ciśnienia, więc od kilku dni mierzę, jest w normie. odpwiedziała, że teraz na pewno jestem nerwowa i mi udowodni, że mam podwyższone - zmierzyła, było w normie. Po długiej dyskusji wystawiła tylko skierowanie na podstawową morfologie. Nigdy nie spotkałam się z tak opryskliwym lekarzem. Mam wrażenie, że brak kompetencji chciała przykryć beszczelnymi komentarzami, żeby mnie zbyć. Bo nie wiedziała co zrobić. Oczywiście zmieniam lekarza.

Na początku tego roku poddalam się korekcji ust u doktor Elżbiety. I od tego czasu ciesze siezupelnie inną twarzą. Usta miałam zniekształcone, z bardzo wąską górną wargą. Po zabiegu moja twarz wygląda o wiele delikatniej i wreszcie nie wyglądam jakbym była cał czas zła czy smutna. W grudniu wybieram się na wampirzy liftin, bo mam problem z uczuleniami na inne preparaty. Koleżanka robiła to w sierpniu i efekt zapiera dech w piersiach.

A ja jestem wierną fanką kwasu hialuronowego! To jest cudowny specydik. U Pani Doktor Elzbiety Wawrzynek miałam robioną korekcję ust. Zdecydowałam się na delikatne powiększenie warg- w końcu nie wyglądam jakbym była zla i zaciskała usta. Różnica jest bardzo naturalna i pięknie pasuje do mojej twarzy. Az milo się teraz w lustrze przeglądać.

Jestem klientką Medkorn od ponad roku. Zaczełam od botoksu, a mam na koncie już mezoterapię dłoni i pierwszy zabieg depilacji laserowej. Czuję się tam bardzo dobrze, panie potrafią wysłuchać i wytłumaczyć jaki zabieg i jak będzie przeprowadzany. Daje max punktów.

Polecam Panią doktor Elżbietę z całego serca. To lekarz z powolania i z wielką wiedzą. Miałam okazję poznać ją jako pacjentka ponad dwa lata temu i od tego czasu plecam wszytsk. Doradziła i przeprowadziła u mnie zabieg, który po wielu latach zliwkidowal paskudną bliznę na twarzy. Świetny fachowiec, który potrafi pomoc! Każdej pani, ktora chce coś u siebie zmienić na lepsze gorąco polecam!!!!

Pani dr jest doskonale wtajemniczona w zabiegi med. estetycznej. Podczas zabiegu czuję sie pewnie wiem, że pani dr ma odpowiednie umiejętności i wiedzę. Byłam już na 3 spotkaniach. rRaz na mezoterapii ponad rok temu, 2 razy na kwasie hialuronowym na twarz i w korekcie ust. bardzo dobre i naturalne efekty.