lekarz Elżbieta Wegner-Małolepszy

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy, Dermatolog estetyczny

LECZYŁO MNIE DUŻO DERMATOLOGÓW I NIK NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST TO TRWAŁO PARE LAT WYGLĄDAŁAM JAK KOSZMAR:( PANI DOKTOR TYLKO POPATRZYŁA PRZEPISAŁA LEKI MINEŁO ZALEDWIE PARE DNI I WSZYSTKIE NIEDOSKONAŁOSCI MINEŁY. NIE PODAŁA MI STERYDÓW TŁUMACZYŁA MI ZE NIE MOGE BRAC MASCI I KREMÓW ZE STERYDAMI BO GDY SIE DO NICH SKÓRA PRZYZWYCZAJI TO BEDE MIAŁA PROBLEM I BEDE MUSIAŁA SMAROWAC SIE NIMI CAŁY CZAS. JEST TO NAPRAWDE DOBRY SPECJALISTA POLECAM ZE SZCZEREGO SERCA. TYLE LAT SIE MECZYŁAM I WSTYDZIŁAM TEGO JAK WYGLĄDAM I ZNALAZŁAM WKONCU PRAWDZIWEGO LEKARZA. DZIEKUJE!!!

Bardzo dobry lekarz, świetny kontakt,zainteresowanie zdrowiem dziecka ze strony lekarza.

do tej pani trafilem w przechodni rodzinej na mickiewicza bylem bardzo zadowolny z profesjonalizmu i czasu jaki posiweciala mi dr naprawde oby wiecej takich lekarzy jedyny minus to ze na wizyte czeka sie ok 2 tygodni ale wiadomo swiadczy to tylko jak bardzo pacjenci cenią sobie panią

Pani doktor bardzo kompetentna poświęciła mi dużo czasu upewniła się czy wszystko dobrze zrozumiałem.Terapia bardzo skuteczna Polecam .

Pani doktor bardzo kompetentna