dr n. med.Elżbieta Wojtko

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.4512345
10 opinii

• 5

Bardzo dobry lekarz, tlumaczy i doradza. Dysponuje duza wiedza i doswiadczeniem. Prace protetyczne bez zarzutu, nadbudowa zebow wykonana odplatnie bardzo estetycznie i w dobrej cenie.Polecam.

• 5

Świetna miła kompetentna lekarka,z poczuciem humoru, goraco polecam, cala moja rodzina u niej sie leczy od lat i nigdy sie nie zawiedlismy

• 1

Zdecydowanie odradzam! Najgorszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłam! Przy prostym zabiegu przez niedokładność, bylekajość i brak kompetencji Pani Wojtko ukruszyła mi zdrowy ząb - w dodatku jedynkę! Omijajcie szerokim łukiem tą pseudodentystkę!

• 5

Witam, Czytając niektóre komentarze (niektóre faktycznie prymitywne) mam wrażenie, że leczę zębiska zupełnie u kogoś innego:). Konkrety: leczymy zęby - małżonka i ja(m.in. dwie koronki, mostek, plombowanie, scaling, usunięcie korzenia i masę innych) u p. Elżbiety i jej córki. Profesjonalizm, przesympatyczna obsługa, duży spokój oraz naprawdę bezbolesne przeprowadzanie leczenia i fajne, ludzkie podejście. I przesympatyczne osoby. Ja dodam, że panicznie boję się dentysty a już za drugim razem z przyjemnością i bez obaw oddałem się w ręce córki p. Elżbiety. Natalia i Jacek

• 1

Zdecydowanie polecam. Dawno nie byłam u tak sympatycznego stomatologa. Sprawnie, bezboleśnie i co najważniesze skutecznie. Pewnie jeszcze kiedyś skorzystam.

• 1

KOSZMAR !!!!!!!!!Byłam na wizycie u córki Pani Elżbiety Wojtko, przyjmuja razem. Koszmar!!!!!!! już przez telefon nie miła rozmowa kiedy to nie potrafiła Pani stomatolog wyjaśnic jak trafić i gdzie jest chrobrego 13a. Pierwszy kontakt nic nie lepszy!!!! Odnosi sie wrażenie braku zainteresowania. Arogancja, brak szacunku i do tego koszmarny wygląd!!!!!! Wyszłam bez wizyty i wyleczonego zęba. Nie chcę aby ktoś taki leczył moje zęby. Konkurencja jest pełna wyboru, stomatologów w Poznaniu nie brakuje. Obojetnie czy na NFZ czy też prywatnie można byc przyjętym godnie, miło i z chęcią.

• 5

jest godna polecenia, bałam sie dentysty ale do pani eli ide bez rzadnych obaw a przedewszystkim robi tak zeby nie bolalo

• 5

zdecydowanie polecam, miła, kompetentna, czuje się jej niezwykłe zangażowanie, bardzo dobra specjalistka.

• 2
  • 2
  • 1

Miła tylko na wizycie prywatnej, plomba za 250 zł (cena uzależniona od wielkości uzupełnienia) do wymiany, źle założona, dyskwalifikujące nieużywanie rękawic (rozumiem jej chorobę, ale higiena jest podstawą). Jest w Poznaniu mnóstwo stomatologów i bez problemu można znaleźć bardziej uprzejmych, a przede wszystkim kompetentnych.

• 5

swietna mila kompetentna lekarka, goraco polecam, cala moja rodzina u niej sie leczy od lat i nigdy sie nie zawiedlismy

Gdzie przyjmuję

52,454724616,91263820 61 825 44 89
    elawo@go2.pl

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat