dr n. med. Elżbieta Wojtko

3,2
3,5
3,4

08.05.2013

Bardzo dobry lekarz, tlumaczy i doradza. Dysponuje duza wiedza i doswiadczeniem. Prace protetyczne bez zarzutu, nadbudowa zebow wykonana odplatnie bardzo estetycznie i w dobrej cenie.Polecam.

wykonana odplatnie bardzo estetycznie i w dobrej cenie.Polecam.

21.04.2013

Świetna miła kompetentna lekarka,z poczuciem humoru, goraco polecam, cala moja rodzina u niej sie leczy od lat i nigdy sie nie zawiedlismy

16.04.2013

Zdecydowanie odradzam! Najgorszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłam! Przy prostym zabiegu przez niedokładność, bylekajość i brak kompetencji Pani Wojtko ukruszyła mi zdrowy ząb - w dodatku jedynkę! Omijajcie szerokim łukiem tą pseudodentystkę!

15.09.2012

Witam, Czytając niektóre komentarze (niektóre faktycznie prymitywne) mam wrażenie, że leczę zębiska zupełnie u kogoś innego:). Konkrety: leczymy zęby - małżonka i ja(m.in. dwie koronki, mostek, plombowanie, scaling, usunięcie korzenia i masę innych) u p. Elżbiety i jej córki. Profesjonalizm, przesympatyczna obsługa, duży spokój oraz ...

Witam,

Profesjonalizm, przesympatyczna obsługa, duży spokój oraz naprawdę bezbolesne przeprowadzanie leczenia i fajne, ludzkie podejście. I przesympatyczne osoby.

Ja dodam, że panicznie boję się dentysty a już za drugim razem z przyjemnością i bez obaw oddałem się w ręce córki p. Elżbiety.
Natalia i Jacek

15.06.2012

Zdecydowanie polecam. Dawno nie byłam u tak sympatycznego stomatologa. Sprawnie, bezboleśnie i co najważniesze skutecznie. Pewnie jeszcze kiedyś skorzystam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6