Elżbieta Wysocka

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
26 opinii

Wydawać sie mogło, że miły lekarz i niestety nic poza tym. Przepisała mi lek, który to po zapoznaniu się z ulotką powinienem wyrzucić do śmieci. przy ostrzeżeniach główne przeciwskazanie to moja dolegliwość..????? Pani jest lekarzem a czytać nie umie? Wydałem sto złotych na wizytę i co teraz? Chodzi o to, żeby było gorzej i jeszcze mam znowu przyjść? Nie wiem co o tym myśleć, czy to głupota, czy arogancja. Może pomyślała, ze odkryje nowe zastosowanie leku?? Jestem wściekły, zniesmaczony i czuję się oszukany. Lekarz ma pomagać ,a nie szkodzić!

Nie polecam. Pani doktor dobrze zdiagnozowała moją dolegliwość, natomiast zapisując mi na nią sterydy kompletnie zniszczyła mi cerę, powodując posterydowe zapalenie skóry, z którego leczę się juz trzy miesiące.

ta Pani jeszcze nikomu nie pomogła , bazuje tylko na nazwisku męża . Nie bada strzela nowymi lekami jak z rękawa , nie zgłębia problemu , a nóż firma farmaceutyczna , której leki zapisuje coś przyniesie ))

Nie polecam tej Pani znieksztalcila i zniszczyła moja twarz. Minęło już trochę czasu a po zabiegu nie mogę dojsc do siebie. Jestem oszpecona i nic nie mogę z tym zrobić. Uciekajcie od tego lekarza gdzie pieprz rośnie. Obiecywała ze będzie dobrze a wyszło tragicznie a jestem jeszcze młoda.

Zdecydowanie nie polecam nikomu tej pani.Jest opryskliwa,nie umie postawić trafnej diagnozy.Ona was wyleczy ,ale z kasy.

Wspaniała specjalistka i profesjonalistka. Zna sie na swojej pracy, przy tym miła i sympatyczna. Dzięki niej nie mam na swoich rekach szpecących starczych plam. Nie wystarczył jeden zabieg ale efekt jest wspaniały. Przy tym wcale nie jest droga w porównaniu do cen w innych gabinetach.Polecam gorąco.

Pani dr Elzbieta Wysocka FACHOWIEC jakich mało! Jest moim dermatologiem od kilku lat i do tej pory zawsze mogłam liczyć na Jej fachową i profesjonalną pomoc dermatologiczną. Zawsze trafnie postawiona diagnoza i właściwe obrony kierunek leczenia. Szczerze polecam :)

Uczciwa babka. Potrafi ocenić, czy zabieg, o którym myślałaś jest dla Ciebie odpowiedni. Mnie odradziła ten, o którym myślałam i zaproponowała inny, przy okazji tańszy. Jacyś anonimowi ludzie wypisują tu bzdury, że niby chodzi jej tylko o kasę. Źle ją oceniają.

Byłam u Pani Doktor dwukrotnie na zabiegu laserem Lumenis Encore. Celem było spłycenie blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu zaobserwowałam poprawę a po drugim jest to już widoczna zmiana na lepsze. Podoba mi się to, że zamiast 6-7 delikatnych zabiegów skutkujących ledwie zauważalnym efektem wykonuje 2 porządne :). To duża oszczędność pieniędzy i rychły upragniony rezultat. Choć lubię czepiać się drobiazgów, nie zauważyłam niczego takiego jak brak precyzji czy nadmierny pośpiech. Wszystko było ok. Poza tym Pani Doktor jest po prostu niezwykle życzliwą, ciepłą osobą. Zdrowie i komfort pacjenta przede wszystkim :).

Nie polecam,nie polecam i jeszcze raz nie polecam!!!!

byłem kilkakrotnie na wymrażaniu nic nie pomogło,szybka i niedokładna,dopiero Pan Doktor Piotr Skory pomógł,chociaż więcej zapłaciłem to pomogło,nie śpieszył się itd, Pani doktor moim zdaniem jest słaba i powinna być dokładniejsza NIE POLECAM

niedokładna, trzeba pokazywać kilkukrotnie miejsca które laser ominął

byłam i nie polecam - pani doktor by się świetnie nadawała na handlowce, ponieważ budzi zaufanie myślisz że jesteś w dobrych rekach i dajesz się namówić na zabieg- pierwszy raz byłam na pajączki i chciałam się pozbyć przebarwień na twarzy- ani to ani to nie usunęła mi - tylko dużo pieniędzy zostawiałam. zabiegi bez efektu na skórze, ale efektu lekkiego portfela. jedyne w czym jest dobra to botox... nie masz efektu maski. ale na ten jej ala fraxelem - nie polecam-

Miła i wesoła kobietka , ale nic poza tym. Kompletny brak kompetencji, aż żal patrzeć na jej zachowanie.

Wspaniały lekarz. Kompetencja,fachowość,życzliwość,W gabinecie - PACJENT to człowiek, a nie jego pieniądze. Polecam wszystkim,naprawdę warto !!!

Obejrzenie twarzy i próbka leku(który lekarze dostają za darmo od firm farmaceutycznych)kosztowało mnie 90 zł! nie polecam

Zdecydowanie nie polecam, nie zna się w ogóle na tym co robi, szybka i niedokładna.

Raczej nie polecam, a miało być tak dobrze

Jest to jeden z niewielu Dermatologów, który powalczył z chorobą i nie odpuścił.

Dzięki nowoczesnemu laserowi zabieg przeprowadzony ręką Pani doktor okazał się niezwykle skuteczny i bezbolesy. Pani doktor wykazała dużo cierpliwości, zabieg wykonała bardzo dokladnie. Czułam się nieskrępowana. Lekarz z bardzo ludzkim podejściem, serdecznie polecam

Zdecydowanie nie polecam , Pani zdzierająca kasę za drobną wizytę, jestem ofiarą błędu lekarskiego wykonanego u tej Pani

Bardzo polecam. Dr Wysocka to fachowy, kompetentny, niedrogi i bardzo uprzejmy fachowiec.

Odniosłam wrażenie, iż owej Pani chodzi wyłącznie o kasę, a problem pacjenta jest zupełnie nieistotny. Lekarz ograniczył się do wypisania recepty, nic poza tym!

Kompetentny i konkretny lekarz, a jednocześnie życzliwy, polecam

Lekarz godny zaufania,cierpliwie odpowiada na pytania,zabiegi wykomuje profesjonalnie (dba ,żeby nie bolało :-)

Konkretna, zdecydowana i Komoetentna. Przy zabiegach bardzo dba o znieczuleie! Rewelacyjni erobi wrastające paznokcie. Nie naciąga ludzi.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny