lekarz Elżbieta Wysocka

Opinii27
3,5
2,8

16.03.2015

Pani doktor usuwała mi znamiona z buzi tak zwane pieprzyki, bez wcześniejszego ich zbadania, ale najgorsze jest to, że po zagojeniu się tych okolic, większość pieprzyków nadal jest na swoim miejscu:( Natomiast jeśli chodzi o laserowe usunięcie przebarwień, to muszę przyznać, że efekt po jednym ...

Natomiast jeśli chodzi o laserowe usunięcie przebarwień, to muszę przyznać, że efekt po jednym razie jest imponujący.

Marek

24.07.2014

Wydawać sie mogło, że miły lekarz i niestety nic poza tym. Przepisała mi lek, który to po zapoznaniu się z ulotką powinienem wyrzucić do śmieci. przy ostrzeżeniach główne przeciwskazanie to moja dolegliwość..????? Pani jest lekarzem a czytać nie umie? Wydałem sto złotych na wizytę i co teraz? Chodzi o to, żeby było gorzej i jeszcze mam znowu przyjść? Nie wiem co o tym myśleć, czy to głupota, czy arogancja. Może pomyślała, ze odkryje nowe zastosowanie leku?? Jestem wściekły, zniesmaczony i czuję się oszukany. Lekarz ma pomagać ,a nie szkodzić!

Marlena

04.05.2014

Nie polecam. Pani doktor dobrze zdiagnozowała moją dolegliwość, natomiast zapisując mi na nią sterydy kompletnie zniszczyła mi cerę, powodując posterydowe zapalenie skóry, z którego leczę się juz trzy miesiące.

02.02.2013

ta Pani jeszcze nikomu nie pomogła , bazuje tylko na nazwisku męża . Nie bada strzela nowymi lekami jak z rękawa , nie zgłębia problemu , a nóż firma farmaceutyczna , której leki zapisuje coś przyniesie ))

23.12.2012

Nie polecam tej Pani znieksztalcila i zniszczyła moja twarz. Minęło już trochę czasu a po zabiegu nie mogę dojsc do siebie. Jestem oszpecona i nic nie mogę z tym zrobić. Uciekajcie od tego lekarza gdzie pieprz rośnie. Obiecywała ze będzie dobrze a wyszło tragicznie a jestem jeszcze młoda.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Bydgoszcz"?

Gabinet alergologiczno-dermatologiczny
Łęczycka 13