lekarz Elżbieta Wysocka

Wenerolog, Dermatolog

2,9
2,9
2,7

Nie polecam! Brak wywiadu, ignorancja, brak zainteresowania, nawet brak pozorów zainteresowania. Najlepiej gdyby pacjent się nie odzywał - wówczas wizyta trwałaby pewnie ok. 1min.. a nie 5min.. tyle, ile czasu potrzeba na wręczenie zestawu ulotek oraz recepty na standardowe maści na sterydach... Szkoda czasu, nie mówiąc o wyrzuconych pieniądzach...

Pani doktor usuwała mi znamiona z buzi tak zwane pieprzyki, bez wcześniejszego ich zbadania, ale najgorsze jest to, że po zagojeniu się tych okolic, większość pieprzyków nadal jest na swoim miejscu:( Natomiast jeśli chodzi o laserowe usunięcie przebarwień, to muszę przyznać, że efekt po jednym razie jest imponujący.

Wydawać sie mogło, że miły lekarz i niestety nic poza tym. Przepisała mi lek, który to po zapoznaniu się z ulotką powinienem wyrzucić do śmieci. przy ostrzeżeniach główne przeciwskazanie to moja dolegliwość..????? Pani jest lekarzem a czytać nie umie? Wydałem sto złotych na wizytę i co teraz? Chodzi o to, żeby było gorzej i jeszcze mam znowu przyjść? Nie wiem co o tym myśleć, czy to głupota, czy arogancja. Może pomyślała, ze odkryje nowe zastosowanie leku?? Jestem wściekły, zniesmaczony i czuję się oszukany. Lekarz ma pomagać ,a nie szkodzić!

Nie polecam. Pani doktor dobrze zdiagnozowała moją dolegliwość, natomiast zapisując mi na nią sterydy kompletnie zniszczyła mi cerę, powodując posterydowe zapalenie skóry, z którego leczę się juz trzy miesiące.

ta Pani jeszcze nikomu nie pomogła , bazuje tylko na nazwisku męża . Nie bada strzela nowymi lekami jak z rękawa , nie zgłębia problemu , a nóż firma farmaceutyczna , której leki zapisuje coś przyniesie ))

Nie polecam tej Pani znieksztalcila i zniszczyła moja twarz. Minęło już trochę czasu a po zabiegu nie mogę dojsc do siebie. Jestem oszpecona i nic nie mogę z tym zrobić. Uciekajcie od tego lekarza gdzie pieprz rośnie. Obiecywała ze będzie dobrze a wyszło tragicznie a jestem jeszcze młoda.

Zdecydowanie nie polecam nikomu tej pani.Jest opryskliwa,nie umie postawić trafnej diagnozy.Ona was wyleczy ,ale z kasy.

Wspaniała specjalistka i profesjonalistka. Zna sie na swojej pracy, przy tym miła i sympatyczna. Dzięki niej nie mam na swoich rekach szpecących starczych plam. Nie wystarczył jeden zabieg ale efekt jest wspaniały. Przy tym wcale nie jest droga w porównaniu do cen w innych gabinetach.Polecam gorąco.

Pani dr Elzbieta Wysocka FACHOWIEC jakich mało! Jest moim dermatologiem od kilku lat i do tej pory zawsze mogłam liczyć na Jej fachową i profesjonalną pomoc dermatologiczną. Zawsze trafnie postawiona diagnoza i właściwe obrony kierunek leczenia. Szczerze polecam :)

Uczciwa babka. Potrafi ocenić, czy zabieg, o którym myślałaś jest dla Ciebie odpowiedni. Mnie odradziła ten, o którym myślałam i zaproponowała inny, przy okazji tańszy. Jacyś anonimowi ludzie wypisują tu bzdury, że niby chodzi jej tylko o kasę. Źle ją oceniają.